Nick MoranI

Nick James Moran

7,1
2 207 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nick Moran

O Boże mój Boże, jaki on jest w tym filmie wspaniały!!! Siedziałm i patrzyłam w niego jak w
obrazek - zły i seksowny :D

zbuntowana_

Nie, no co ty! Oryginalny Scabior jest 100 razy lepszy :D

wielka_mi

Hahah, masz rację ;)

ever_dream

http://www.google.com/trends?q=Scabior
Ej no... Jak to jest, że Polska dopiero na 5 miejscu? Chyba musimy to zmienić! ;D

zbuntowana_

No nie, zabieram się za wpisywanie Scabiora w google :D
A, no i żeby nie było, że ja tu ciągle siedzę - mam włączone powiadamianie na gg xD

No i... mamy 6 stronę! ;D

wielka_mi

Ciekawe, ile możemy się rozpisywać o naszym uwielbieniu do Sabiora :) Ja jestem w stanie pisać o tym bez przerwy ^^

zbuntowana_

Ja tak samo, a nikt mnie nie chce słuchać :D

wielka_mi

Mieszkanki Australii porządnie zwariowały na jego punkcie :D

Mauretania

Dopiero się rozkręcamy :) Piąte miejsce to i tak nieźle. Heh. Poczytałabym sobie te opowiadanie o Scabiorze, do których linki tutaj dałyście, ale podejrzewam, że nie wyrobię się przed feriami... No, ale potem będę miała na to całe dwa tygodnie i będę mogła się zabrać za ''podbijanie rekordu'' ;)

anymore

A ferie masz od 31 stycznia? Ja też wtedy mam. Ha, ale będzie czasu na zachwyty nad Scabiorem... :D

wielka_mi

31 stycznia :) No to będziemy się zachwycać wspólnie. Oceny już niedługo będą wystawione i będę miała wreszcie święty spokój... :D

anymore

Mogę zapytać, które województwo? :D
U mnie już niby wystawione, to zaczęli wpisywać na nowy semestr. No co za... Żyć człowiekowi nie dadzą ;<

wielka_mi

Wielkopolska. :) U mnie wystawiono dopiero jakieś trzy oceny, a jeszcze jedna nauczycielka robi nam jutro sprawdzian, który ma zamiar wpisać jeszcze na TEN semestr. Heh. Ten tydzień to tragedia - może w przyszłym będzie trochę lepiej...

anymore

Mmmm ;( Ja jestem z Warszawy, więc mam ferie dopiero 14 lutego! To nie sprawiedliwe. Wy będziecie się relaksować, a ja nadal będę harować w szkole! Ale zawszę znajdę czas żeby coś napisać o Scabiorze ;)

zbuntowana_

Ha, a ja z Małopolski. Ale ten ostatni tydzień przed feriami mi się zapowiada okropnie, nawalili sprawdzianów, kartkówek i nie wiadomo czego X.x

No ale od 14 lutego ty będziesz miała wolne, a wtedy my zaczniemy harować! Ferie powinny trwać tyle co wakacje :D

wielka_mi

No tak, to jedyny powód, z którego mogę się cieszyć ;)

zbuntowana_

Kolejny rozdział, zapraszam:)
http://historia-hermiony-i-scabiora.blog.onet.pl

Falca

Ostatni tydzień! Oceny już wystawione, trochę jestem zła bo nauczyciele zrobili mnie w... Heh. Mogło być gorzej. Powinnam w ten weekend zająć się zaległymi rozdziałami w opowiadaniach bo ostatnio nie miałam na to siły.

anymore

A mi się ten tydzień zapowiada beznadziejnie. No ale oceny na semestr mam dobre xD

wielka_mi

Jaka średnia? Sorry, że pytam, ale ostatnio głównie tym żyję :D

anymore

5.1. Jest dobrze xD A ty jaką masz?

wielka_mi

Powiedziałabym, że nawet bardzo dobrze :) Jak ty to zrobiłaś w gimnazjum? Hmm?
U mnie około 4.8.

anymore

Nie mam pojęcia :D No ale jestem w 3 gimnazjum to się staram. Dopiero w tym roku ta średnia ma jakieś znaczenie.
No to też dobrze ;)

wielka_mi

Noo to gratulacje :)
Obliczyłam sobie, że zostało mi jeszcze 26 lekcji do ferii. I teraz będę tylko sobie 'odejmować'.
Ależ zeszłyśmy z tematu! Jak ktoś to przeczyta to się chyba za głowę złapie xD

anymore

Haha, ja miałam w tamtym roku kalendarz od ferii do wakacji zrobiony z tyłu zeszytu do biologii i tak skreślałam... xD
E tam, to niech się łapie :D Ale żeby nie było tak całkiem nie na temat, to trzeba powiedzieć coś o Scabiorze. Hmm... Czekam na dvd, mam nadzieję, że tam dadzą jakieś wycięte sceny z nim :)

wielka_mi

Oby były! A wiecie może kiedy ukaże się DVD?
A 30.01 będzie Harry Potter i Książę Półkrwi na HBO!

zbuntowana_

Z tego co wiem, DVD ma być 24 marca :D
No fajnie, szkoda tylko, że nie mam HBO :<

wielka_mi

Ja mam Księcia Półkrwi na DVD i nie mogę się doczekać tych dodatków.
PS. 13 lekcji do ferii!

anymore

Ja też mam. Ech, oby tam był Scabior... Mogłabym oglądać, oglądać i oglądać... :D
Mi zostało jeszcze 14.

wielka_mi

Przestańcie! A co ja mam powiedzieć???

zbuntowana_

Oj biedna :D Teraz pewnie będziesz nam życzyła, żeby te nasze ferie się jak najszybciej skończyły xD

wielka_mi

Hmm... xD A co będziecie robić? Ja zostaję w domu i będę się obijać :D
Wolę jechać gdzieś na wakacje - teraz chcę tylko odpocząć...

Do liceum liczy się tylko trzecia klasa czy druga też (oceny) ?

anymore

Tylko trzecia.
A o feriach jeszcze nawet nie myślę, tyle mi do nich, że...:P

Falca

A kiedy masz? Ja się pochwalę, że zostało mi jeszcze pięć lekcji :D

anymore

14 lutego:p
A do tego czasu zostało mi jeszcze wiele nieprzyjemnych lekcji:)

Falca

Ja też zostaję w domu, należy mi się trochę wolnego. Zresztą ja uwielbiam nic nie robić... :D

wielka_mi

Ja też uwielbiam nic nie robić :D To najlepsze zajęcie ze wszystkich możliwych xD
Zostało jeszcze 14 godzin od rozpoczęcia się moich ferii :))

anymore

No i wreszcie wolne :D

wielka_mi

Taak. Nareszcie :D
Dzisiejszy dzień nastawia mnie pozytywnie do życia :)

anymore

http://historia-hermiony-i-scabiora.blog.onet.pl/
Kolejna notka, zapraszam:)

Falca

Słyszałyście moje drogie panie, że podobno na DVD w scenach usuniętych nie pojawi się Scabior? -.-

Mauretania

No nie, czy ci ludzie nie myślą? Nie widzą, ile Scabior ma fanów (czy raczej fanek), które aż się ślinią na samą myśl o nim? ;> To nawet nie opłaca się kupować. A skąd wiesz?

wielka_mi

Popatrz sobie na 'profil' HPiIŚ na Filmwebie. Temat będzie pewnie gdzieś na wierzchu.

Mauretania

Ja się tak nie bawię. Chcę Scabiora. Napiszmy petycję czy coś xD

wielka_mi

:)
Zastanawiam się, co im szkodzi umieścić te sceny skoro Scabior ma tyle fanek na całym świecie, hmm?

Moje ferie oficjalnie przedłużają się o tydzień. Jestem chora. Nie wiem czy mam się cieszyć czy 'płakać' z tego powodu.

anymore

Pewnie dalej uważają, że są zbyt brutalne. Chociaż znając życie, okazałoby się, że są całkiem łagodne...

Ile ja bym dała za jeszcze jeden tydzień wolnego... Chociaż może niekoniecznie przez chorobę. Zdrowia życzę ;)

wielka_mi

Nie mówcie, że zapomniałyście o seksownym Szmalcowniku:p
NN, zapraszam:)
http://historia-hermiony-i-scabiora.blog.onet.pl/

ever_dream

Obejrzyjcie Porachunki, tam go macie przez cały film...

N3vermind

Tak, ale nie w charakteryzacji Scabiora :)

zbuntowana_

NN, zapraszam;)
http://historia-hermiony-i-scabiora.blog.onet.pl/

ever_dream

Kupiłam dzisiaj płytę Harry Potter i Insygnia Śmierci. Niestety, na dodatkowej płycie nie ma nawet słowa o Scabiorze, a tym bardziej wyciętych, podobno krwawych scen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones