Nick MoranI

Nick James Moran

7,1
2 198 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nick Moran

O Boże mój Boże, jaki on jest w tym filmie wspaniały!!! Siedziałm i patrzyłam w niego jak w
obrazek - zły i seksowny :D

_Yasushiro_

Ach, widziałam to, widziałam :)
Mam śliczną tapetkę na komputerze.

http://fuckyeahsnatcherscabior.tumblr.com/ - bierzcie i jedzcie z tego wszyscy :)

Mauretania

A na DeviantArtcie natrafiłam na ciekawy termin "scabiorgasm" XD

_Yasushiro_

Ja widziałam takiego bloga na tumblr.com XD

_Yasushiro_

Co nie? Hehe ja też sobie w kółko go puszczałam. Mam nadzieję że jak wyjdzie DVD będzie ciut więcej do pooglądania :)

ever_dream

Tak, on jest wspaniały. Jak go zobaczyłam od razu mi się spodobał :P Niezłe ciacho z niego, jeszcze te jego super długie włosy (tak fajnie związane) xD <3<3<3
:D

AktorkaDD

Bardziej skołtunione niż związane (kojarzy mi się to z uporządkowaniem :P), ale to tylko dodawało mu tego dzikiego uroku.

Byłam już na czterech seansach, dzisiaj idę na piąty. Wszystkie koleżanki, z którymi byłam w kinie (w szczególności trzy) zostały oddanymi fankami Scabiora :)

❒ Single
❒ Taken
✔ Waiting for Scabior to snatch me

*____* <3

Mauretania

Ja byłam w kinie tylko raz, z jedną koleżanką i nawet nie zauważyła Scabiora. No jak tak można... :D

wielka_mi

Niech się wstydzi. Tak nie można :D

ever_dream

oj dziewczyny... Nick Moran nieziemskim ciachem jest, ale zamiast oglądać go wymejkapowanego przez kilka minut w HP, lepiej zobaczcie sobie "Porachunki", gdzie Nick pojawia się na ekranie przez 80% filmu będąc zajebistym jak nigdzie indziej :D

sabalo

Widziałam zdjęcia, a i owszem, nie można mu odmówić ładnej buźki, niemniej, wolę go w starszym i ucharakteryzowanym wydaniu przez te kilka minut w HP :)

Mauretania

Mam "Porachunki" ale nie mam kiedy obejrzeć ;)
A teraz na Polsacie leci "D'Artagnan" (czy jak to się tam pisze) z Nickiem ;D

_Yasushiro_

Brr, że też akurat musiał mi się zapodziać się kabel od anteny z TV... :

Mauretania

Ale sobie gobelin zapuścił... XD

_Yasushiro_

Co zapuścił xD?!

Mauretania

Gobelin... ^^"

Mauretania

I to mi się podoba ;P

Alice20

Gobelin, jeszcze takiego określenia nie słyszałam :D
Nadal nie mogę uwierzyć, że nasz Scabior ma 40 lat *______*

Alice: Serio :P? Ja sobie go zawsze wyobrażałam bez uroczego dodatku w postaci gobelinu, ale źle nie jest ;-)

Mauretania

Serio serio :P
Że Nick ma tyle to się spodziewałam ale jako Scabior wygląda młodziej ;]

Alice20

Ha, mam ochotę na czterdziestolatka (w końcu to nadal ten sam człowiek, tylko ucharakteryzowany) :D:D

Czekam na DVD z dodatkowymi scenami *___*

Mauretania

Myślisz, że na DVD będą te sceny ze Scabiorem, które wycięli, bo niby były zbyt brutalne?

wielka_mi

Mam nadzieję, inaczej Warner Bros pożałuje :

Mauretania

No ja właśnie nie wiem. A tak strasznie chciałabym je zobaczyć. Coś czuję, że bym się w tych scenach zakochała :D

wielka_mi

Zajeździłybyśmy płyty po jednym dniu przewijania i puszczania w kółko tego samego xD

Mam nadzieję, że Warner Bros się nad nami zlituje, zawsze dokładają jakieś sceny dodatkowe, często jest ich sporo, więc oby tutaj nie było inaczej :D

Mauretania

http://satanaya.deviantart.com/art/Scabior-188343063

uśmiechałam się do tego przez dobrą godzinę ^^ <3

Mauretania

Ja tak samo :D

A nie wiesz może kiedy ten film wyjdzie na DVD? Pewnie jakoś na wiosnę?

Ooo... Kurczę, też go sobie narysuję i powieszę nad łóżkiem :D

wielka_mi

Hie, hie. Podejrzewam, że coś właśnie w okolicach marca/kwietnia. Już wyczekuję bardzo bardzo... Dobrze, że mam dobrą wersję na komputerze, bo nie wytrzymałabym, jak babcię kocham (a kocham bardzo :P).

Boskie, nie O.O?

Mauretania

Nie wytrzymam do marca! Żebym chociaż wiedziała, czy te sceny tam będą czy nie... :D
Ha, ja też mam. Oglądam, oglądam i nie mogę się na niego napatrzyć. A to wersja kinowa, wyraźniejszy będzie jeszcze lepszy :D

Boskie :D Jedna osoba z Polski skomentowała, to ty? ;)

wielka_mi

Ja też nie *___* Taki wielki Scabior na ekranie O.O Ale na TV, kiedy będę z koleżanką zapewne ślinić się do telewizora będzie jeszcze lepiej. ^^

Ja na dA i na Facebooku komentuję zawsze po angielsku, więc to nie ja ;)

Mauretania

Boże, ja zaślinię cały telewizor, jeszcze się zepsuje :D

Aha. No ja też komentuję po angielsku, ale moje wypowiedzi to raczej nie są zbyt... elokwentne, o xD
Nie mogłam sobie odmówić skomentowania tego rysunku. On ma tam takie boskie spojrzenie... :D

wielka_mi

A ta Katuszka, to ja :D
Uwielbiam ten portret...

_Yasushiro_

Portret jest świetny, naprawdę. Najlepszy byłby nad łóżkiem, chociaż muszę powiedzieć, że naprawdę imponująco prezentuje się jako wygaszacz w mojej komórce.

Też komentowałam, nick afrodite-kallipygos, bodajże 4 strona.

_Yasushiro_

Ja mam nick paulla95, niezbyt to kreatywne, no ale cóż... xD
Już cię znalazłam :D

wielka_mi

Aaa, to Ty :D

_Yasushiro_

No ja :D

wielka_mi

Jejciu, co się dzieje z tymi blogami? Ile można czekać na notkę...
Ja chcę poczytać o Scabiorze! XD

_Yasushiro_

Tylko nie Scabior i Hermiona, nie trawię tego :D

wielka_mi

Właśnie są tylko i wyłącznie takie paringi. Przynajmniej ja tylko takie widziałam.

http://www.fanfiction.net/s/6489774/1/Scabiors_Protection - po angielsku, ale fabuła świetna (mimo tego, że SPOILER w pierwszym rozdziale uprawiają seks SPOILER) rozwija się z czasem i naprawdę staje się niezwykle ciekawa, nie jest to zwykłe romansidło, jak to zwykle w fanfickach niestety bywa... No i nie razi to, że Scabior jest z Hermioną.

Znacie jakieś jeszcze opo o nim (obojętnie jaki paring)?

Mauretania

No i niestety. Mi oni kompletnie do siebie nie pasują i w ogóle nie mogę sobie wyobrazić Scabiora z Hermioną.

Kurczę, szkoda, że po angielsku. Nie bardzo chce mi się to tłumaczyć, niestety jestem leniwa... :D

Ja nie znam.

wielka_mi

E tam, wcale ten paring nie jest taki zły, patrząc na zachowanie Scabiora w filmie :P Ja na miejscu Hermiony bym się tak nie wyrywała :D

Napisane dość przystępnym językiem, jeśli angielski przychodzi Ci z łatwością (jak mnie, nieskromnie mówiąc) to przeczytasz bez problemu - broń Boże nie wrzucaj do translatora! Jak przeczytałam "Chciał dać jej walcownię sutków", "Hermiona miała marynarkę wojenną" i "kogut" w odniesieniu do męskiego narządu to po prostu... umarłam ze śmiechu :D

Szkoda :<

Mauretania

Ja bym się w ogóle nie wyrywała, a ona głupia... :D

Hmm, angielskiego się uczę prawie od 10 lat, w sumie czemu miałabym nie przeczytać. Przynajmniej sobie poćwiczę :D
Walcownia sutków, muahah, nie no... Translatora nie tykam :D

wielka_mi

No dokładnie, ale głupia, nie? :P

Właśnie, to jest swoją drogą dobry trening, no i poznaje się sporo nowych słów, niekoniecznie wszystkie przydadzą się w szkole ;) Polecam w każdym bądź razie.

Mauretania

Ja zawsze wiedziałam, że z nią jest coś nie tak :D

Dobra, jak będę miała czas to zabieram się za czytanie :D

wielka_mi

http://www.fanfiction.net/book/Harry_Potter/3/0/0/1/0/57520/0/0/0/1/ - fanficków całe mnóstwo! Codziennie nowych przybywa :) Paring nie tylko z Hermioną :)

Mauretania

http://scabior-hermiona.blog.onet.pl/ - znalazłam nowego polskiego fanficka :)

Mauretania

Kurczę, ten mi się podoba :D

wielka_mi

Owszem, fajny :)

Mauretania

Ooo... I nazwała go William :3

_Yasushiro_

Cholera, aż mnie skręca, bo to miało pozostać tajemnicą...

no...

to jest moje opowiadanie... To z tym Williamem...

NIE BIJCIE :<

Mauretania

O kurczę, a wiesz, z kim wczoraj pisałaś na temat miejsca zamieszkania i liceum? xD

ever_dream

I chciałam zwrócić uwagę na to, że jak dla mnie nie jest przystojny ani ładny. Za to jest niesamowicie pociągający i seksowny! Po prostu cudowny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones