Nick MoranI

Nick James Moran

7,1
2 205 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nick Moran

O Boże mój Boże, jaki on jest w tym filmie wspaniały!!! Siedziałm i patrzyłam w niego jak w
obrazek - zły i seksowny :D

zbuntowana_

Wielka_mi: To byłaś Ty ?! :D

Zbuntowana: Ależ on jest przystojny! I to bardzo!

Mauretania

No! Boże, już nic mnie nie zdziwi xD

ever_dream

zgadzam się w HP 7 był niesamowicie seksowny

Anda00

I do tego taki nonszalancki ;)

zbuntowana_

Wrzuciłam na moje opowiadanie nowy rozdział, możecie sobie zajrzeć, ale robicie to, jak zawsze, na własną odpowiedzialność ;)

Mauretania

Boże. Czytam 4 blogi o Scrabiorze na raz! Już się nie orientuję ;)

zbuntowana_

A ja przeczytałam i skomentowałam :D

wielka_mi

Wiecie czy można gdzieś obejrzeć te wycięte sceny ze Scabiorem?

zbuntowana_

Przeszukałam już chyba wszystko, Youtube sprawdzam regularnie, ale tych scen nigdzie nie ma ;/ Może za jakiś czas się pojawią.

wielka_mi

Może będą na DVD.

Mauretania

może będą za jakiś czas ,
z chęcią popatrzę na niego jeszcze raz

Anda00

Jej, moje drogie Panie, co tu taka cisza? Wiążecie sadełko po świętach? ;)

Mauretania

A żebyś wiedziała. Boże, ale się objadłam... xD

Swoją drogą, patrzcie, co znalazłam: http://www.wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=20929
:D

wielka_mi

cudne! kocham ten jego szalik ;D

zbuntowana_

Ha, ha, mogę podskoczyć w górę? Moje drogie panie, to mój wieszak xD
Strasznie mi się swego czasu nudziło, przysiadłam chwilę na Polyvore i oto moje dzieło! :D

Mauretania

naprawdę dobrze ci to wyszło!

zbuntowana_

Osz ty, ale ty twórcza jesteś :D Super ci to wyszło.

wielka_mi

Dziękuję! :) Chyba z godzinę szukałam odpowiednich elementów. Strasznie mi się spodobały te czarne butki z River Island O.O

Mauretania

No, ale drogie panie... nie zbaczajmy z tematu Scabiora ;D

zbuntowana_

Nie musimy po raz kolejny podkreślać, jak bardzo go uwielbiamy :D

http://needlebug.tumblr.com/tagged/Scabior - bierzcie i jedzcie.

Mauretania

łoooo! cudowne, zaraz to sobie ustawię na tapecie ;)

zbuntowana_

Do wyboru, do koloru :)

Mauretania

boskie
w HP byś świetnie ubrany, taki elegancki i nonszalancki

w książce ta postać mi umknęła, ale w filmie nie da się przeoczyć
od pierwszej sceny

Anda00

W filmie był po prosty IDEALNY :D
A w książce nikt na niego nie zwrócił uwagi, bo... nie było go widać ani słychać :D

wielka_mi

Elegancki kojarzy mi się raczej z garniturem niż kraciastymi spodniami itd. ;) Więc nie powiedziałabym elegancko, ale mi się podoba. Gustuję w tego typu facetach - długowłosych, charakternych, nietypowych. Niektórzy nawet się podobnie ubierają :D

W książce może i go słychać, ale nie wiadomo nawet jak wygląda ;) Więc tak jakby go nie było.

Mauretania

idealnie zrobili ta postać

Anda00

O Boże, dlaczego takich facetów nie ma naprawdę... :D

ever_dream

świetna była ta scena jak czuł perfumy Hermiony, ale jej nie widział

Anda00

Owszem, siedziałam jak na szpilkach, szczęka opadała mi prawie na podłogę, a moja koleżanka patrzyła na mnie, jak na wariatkę. Ponoć szeptałam: "O Boże! O Boże!" ale ja tego nie pamiętam :P Tak, to wszystko wynik chorej fascynacji :D:D

Mi: Skąd wiesz, że nie ma? Może znajdziesz takiego swojego Scabiora ;) Mało to oryginalnych i pociągających suki*synów krążących po świecie :D?

Mauretania

Nigdy nie czytałam Harrego, ale specjalnie dla Scabiora sięgnęłam po ostatnią część ;) Już się nawet doszukałam fragmentów z nim ^^

Mauretania

Oj chciałabym :D Chociaż nawet jakbym znalazła jakiegoś podobnego, to po dwóch dniach ciągłego gapienia się i wzdychania do niego miałby mnie dość :D

No co ty, nie czytałaś? Ja każdą część po kilka razy, uwielbiam te książki xD W książce Scabior jest pokazany jako "ten drugi", Greyback nimi rządzi, w filmie na szczęście jest odwrotnie :D

wielka_mi

A wiecie, ile naklejek ze Scabiorem jest w albumie? (ale nigdzie nie jest podpisane, że to on XD)
Moja koleżanka w każdej paczce go trafia, czym doprowadza mnie do szału... >.<*

_Yasushiro_

SĄ Z NIM NAKLEJKI?! Muszę pofatygować się do dziewięcioletniego kuzyna, który je zbiera :D

Mauretania

Ja trafiłam na taką z jego twarzą... mrauu :3

_Yasushiro_

Gdzie takie naklejki można dostać? :D

wielka_mi

Pewnie w Empiku ;) Też muszę znaleźć te naklejki i obkleję sobie cały pokój xD

zbuntowana_

Myślałam, że to tylko ja zwariowałam na jego punkcie, a widzę, że są, którym spodobał się jeszcze bardziej niż mnie :D Scena z Scabiorem i Hermioną (jak jest ta 'bariera') jest z moich ulubionych w filmie. Nawet ustawiłabym sobie z nim tapetę, ale trochę mi wstyd xD

zbuntowana_

W normalnych kioskach można kupić ;p

_Yasushiro_

Anymore, nie wstydź się - niektórzy mają tapety z Harrym, Voldemortem, to my możemy mieć ze Scabiorem ;)

Mauretania

Ja na telefonie mam tapetę ze Scabiorem, to samo zdjęcie, które mam w avatarze :D

Mauretania

Właśnie, nie wstydź się ;) A moje ulubione sceny to są wszystkie te, w których występował Sacbior.

zbuntowana_

Ja mam w telefonie wygaszacz z ołówkowym szkicem, a na tapecie w komputerze to samo, co Wielka Mi, tylko w wersji czarno-białej i z wielkim napisem "Hello, beautiful!" :)

Zbuntowana: Dokładnie! :D

Mauretania

Hmm... chyba się przekonam :)
Kto by się spodziewał, że Scabior znajdzie tylu fanów? Chyba nikt z twórców :D Co jest w tych czarnych charakterach, że wszystkie za nimi wariujemy? Ale trzeba przyznać, że Scabior naprawdę baardzo dobrze im wyszedł.
To dziwne, czytałam książkę chyba milion razy, a z niej jakoś go nie kojarzę...

anymore

No właśnie, pewnie nikt się nie spodziewał. Ten aktor też na pewno nie :D
Bo czarne charaktery mają w sobie to "coś" i są niesamowicie pociągający :D Co jest takiego fajnego w grzecznym chłopczyku, który w ogóle nie ma osobowości? A tu taki Scabior, zły, podły i boski jednocześnie :D
Bo w książce nie odgrywał żadnej ważnej roli, a szkoda. Mi się marzy taka książka, w której Rowling opisałaby wszystkie czarne charaktery ;D

wielka_mi

Zapraszam do mnie, kolejny rozdział
http://historia-hermiony-i-scabiora.blog.onet.pl :)

Falca

Ha! Ale znalazłaś sobie reklamę :) Wczoraj przeczytałam całe Twoje opowiadanie. Znajdę trochę czasu to zajmę się i tym nowym rozdziałem :D

Mauretania

Ja mam jeszcze coś do filmu. Pamiętacie kiedy Scabior pytał się Hermiony jak się nazywa? Boże, takim cudownym, mruczącym głosem. Po prostu genialne.

I jeszcze jedno: Chyba czas się wybrać na mały shopping ;) Patrzcie co znalazłam: http://wizardswardrobe.blogly.net/scabior-tshirt-235005623473720711.html

zbuntowana_

No dokładnie. Gdyby mnie o to zapytał to podałabym mu od razu numer telefonu, adres, wymiary, numer konta bankowego rodziców i cokolwiek jeszcze by chciał xD

No fajna, fajna, szkoda tylko, że tak "nawalone" tych zdjęć. Lepiej by było z jednym, konkretnym. Ale i tak chciałabym taką koszulkę :D

wielka_mi

Racja, trochę naciupkane, ale ważne, że jest ;)

ever_dream

http://i318.photobucket.com/albums/mm435/Saya-OtonashiFTW/hurrrsdcabies.jpg
Czy ten facet nie wygląda przypadkiem jak Scabior?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones