PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042333}

Pszczelarz

The Beekeeper
6,1 12 327
ocen
6,1 10 1 12327
6,3 11
ocen krytyków
Pszczelarz
powrót do forum filmu Pszczelarz

To uczucie, kiedy po projekcji szybko opuszczasz kino nie spoglądając w twarze współoglądaczy wiedząc, że wspólnie oglądaliście to "dzieło". Niby się człowiek spodziewał, co może zobaczyć - ale tak durnego filmu się jednak nie spodziewał. Dobrze, że mam kartę Unlimited, przynajmniej nie straciłem kasy, tylko trochę czasu...

pixel70

wybierasz się na film ze stathamem i czego oczekujesz? głębi przemyśleń?

tisoc

Jasne że nie, ale filmy z nim, chociażby Mechanik, albo niedawny Jeden gniewny człowiek są lepsze bez porównania. No cóż, ten mu nie wyszedł, tym bardziej jestem zawiedziony ocenami społeczności bo są dość wysokie...

pixel70

ostatnie filmy z stathamem mają jeden poziom, a w zasadzie jeden scenariusz: on vs zła reszta. ludzie zaakceptowali ten schemat i już. dzięki temu facet kosi niezłą forsę, a że jest pracowity i tłucze tą sztampę kilka razy w roku to jest szansa, że narodowi się to znudzi, a że jest to niezły aktor to już inna historia....

ocenił(a) film na 5
tisoc

Masz tone filmow ktora jest naoisana tak samo i sa na przyzwoitym poziomie, ten jest po prostu slaby w kazdym aspekcie, pomysl fajny ale wykonanie straszne.

Man_With_the_Plan

eee tam straszne, widziałem straszniejsze.

ocenił(a) film na 1
tisoc

w tym filmie nawet sceny akcji sa fatalne wiec moze odpusc bo nie masz racji

Nienasycony_Buhaj

rozumiem, że twoja racja jest bardziej twojsza i przez to ważniejsza od mojej. tylko czemu mam ci ją przyznawać skoro tak nie uważam?

tisoc

Dobre) ja usnąłem po 1/3. Zmęczony byłem.

ocenił(a) film na 10
tisoc

Ja czekam na takie filmy co roku . Tak samo jak czekam na jakieś horrory w stylu jak z lat 80 i 90

ocenił(a) film na 6
tisoc

Dokładnie to samo chciałem napisać po przeczytaniu tego komentarza, ale widzę, że mnie wyręczyłeś. Dziękuję.

tisoc

Zawsze się znajdzie jakiś "tisoc" Który poleci ze skrajności w skrajność..

ROBERTHUNT

Tylko nie jakiś, i nie ma tu żadnej skrajnośc, chyba, że chcesz ją na siłę widzieć, więc któż ci zabroni.

ocenił(a) film na 5
tisoc

ten film wyjątkowo paździerz.

ocenił(a) film na 1
pixel70

 Najlepszy komentarz :)

pixel70

Jeszcze bardziej niż oklepane scenariusze filmów z Jasonem, nudzą ludzie którzy na nie narzekają. Trzeba być niezłym ,,inteligentem,, idąc na film z tym aktorem i spodziewać się czegoś nieoczekiwanego, czy też głębokiego.
Ja nigdy się nie rozczarowałem, oglądam dla fajnego mordobicia i tyle.

Pawel_VeB

Filmy z nim też są różne. Lepsze i gorsze. Tak samo jak i filmy z Van Damme były lepsze i gorsze. To że gra ten sam aktor i się bije, nie znaczy że każdy film jest na takim samym poziomie. Liczy się też scenariusz. A takżo to czy film daje nam szansę żebyśmy w niego uwierzyli choć w połowie czy też nie daje nam żadnej szansy na to.

komarrek27

tak, kretyński scenariusz i dialogi sprowadziły ten film do parteru

ocenił(a) film na 10
komarrek27

Ja nie potrzebuje w nic wierzyć oczekiwałem czystej akcji i dostałem . I jeszcze jeden plus nie było trzeba czekać pół filmy za nim się coś wydarzy nieraz film trwa z 3 godziny a akcja się zaczyna w połowie albo pod koniec

pixel70

Poszedłes do kina na film pt: Pszczelarz XD.....to czego się spodziewałeś ? XD

ocenił(a) film na 1
pixel70

Zgadzam się. Marma podróbka Johna wicka, koleś wchodzi przez główne wejście i jest terminatorem

pixel70

Co to jest karta Unlimited? i gdzie taka zalatwic :D

mojzesz622

Tu o karcie: https://www.cinema-city.pl/static/pl/pl/unlimited

pixel70

A tu promocja z której korzystam: https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/promocje/konta/otworz-konto- dla-ciebie-i-ogladaj-filmy-bez-limitu

ocenił(a) film na 10
pixel70

Mogłeś iść na to do Kina szkoda że nie poszedłem oglądałem teraz żałuje bo totalnie totalnie mistrzowski film pełen akcji . Chciał bym żeby powstała druga część

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones