PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042333}

Pszczelarz

The Beekeeper
6,1 12 327
ocen
6,1 10 1 12327
6,3 11
ocen krytyków
Pszczelarz
powrót do forum filmu Pszczelarz

Statham

ocenił(a) film na 6

Filmy z Jasonem mogłyby nazywać się po prostu Statham 1, Statham 2 itd.

Scenariusz ten sam - spokojny człowiek, którego coś wyprowadza z równowagi.

Wtedy nawet inni aktorzy graliby w Stathamach, na przykład Keano Reaves zamiast w John Wick, grałby w Statham 3.14

erdell

Widziałem większość filmów z nim. Czy jest może taki w którym gra inną postać niż zwykle ? Kojarzy mi się film Koliber ale nie pamiętam dobrze

użytkownik usunięty
Marcin5800

Przekręt, Porachunki, Rewolwer i London gra tam cwaniaczka który nie roz.ierdala 100 złoczyńców.

ocenił(a) film na 8

W 13 jest bandziorkiem

Marcin5800

A widziałeś Adrenalinę?

ocenił(a) film na 6
erdell

To tak jak za czasów VHS-u, gdy były Nico 1, Nico 2, Nino 3... z Seagalem :)

erdell

Lubię oglądać filmy z Jasonem.. może dlatego, że można na chwilę przestać myśleć.. ale zgadzam się :) po co komplikować Statham 1, 2, etc i wszystko byłoby jasne ;)

ocenił(a) film na 10
tiooit

A tak to jest nie jasne dla Ciebie ?

ocenił(a) film na 7
erdell

To nie jest tak do końca, bo jest Statham na zabawnie jak w Grze fortuny i też Statham na poważnie jak w Gniewnym człowieku, no i Statham w duecie z Johnsonem to też inny styl jest, ale finalnie bardziej patrzy się na jego filmy w kontekście całego kina.
W dobie tego całego superbohaterstwa i filmów, gdzie wszystko jest robione efektami specjalnymi, to filmy ze Stathamem wyróżniają się na tle reszty tego co wchodzi do kin. No i też na różnym poziomie są. Pszczelarz to jak dla mnie taki nieco ponad przeciętny poziom, Gniewny człowiek czy Szybcy i wściekli 7 byli lepsi, ale też w wielu gorszych tego typu filmach Statham zagrał (np. Parker).

ocenił(a) film na 5
erdell

Haha, to w sumie podobnie jak te z Neesonem ;)

ocenił(a) film na 8
diabol44

nie no neeson gra duzo gorzej i jest to juz naprawde meczace

ocenił(a) film na 5
Lipskus

teraz może już tak ... choć wcześniej miał dużo lepsze filmy.

ocenił(a) film na 10
erdell

Nie tylko w takich filmach grał. Mało filmów oglądałeś z Jego udziałem.

ocenił(a) film na 1
erdell

ten film jest po prostu zły, nawet jak na filmy ze Stathamem

ocenił(a) film na 1
erdell

"spokojny człowiek, którego coś wyprowadza z równowagi, bierze pistolet i rusza za tymi, co go wkurzyli"

Czyż wszyscy czasem tak nie mamy?...

ocenił(a) film na 3
erdell

Dobre, bo jakże prawdziwe! :D

erdell

Prekursorem serii "spokojny obywatel, póki go ktoś nie wku.rwi" był chyba Bronson ;-)

ocenił(a) film na 2
erdell

Nawet nie wiedziałem, że szukałem takiego komentarza. W punkt :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones