PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042333}

Pszczelarz

The Beekeeper
6,1 12 639
ocen
6,1 10 1 12639
6,3 11
ocen krytyków
Pszczelarz
powrót do forum filmu Pszczelarz

Drętwa i irytująca postać bez wpływu na fabułe. Jest bo jest. Nie wie czy ma ścigać morderców matki czy łapać faceta który dziala w jej imieniu, więc niby go ściga, a na koncu daje mu uciec. Kompletnie zbędna postać

ocenił(a) film na 5
piotrpiotrpiotr

Masz błędne wyobrażenie o historii, obejrzyj: "Chłopaki nie płaczą", a dowiesz się jak było.

piotrpiotrpiotr

ze ci sie chce w ogole prowadzic "dyskusje" z takimi osobnikami, cierpliwosc

ocenił(a) film na 5
piotrpiotrpiotr

Ale wiesz, że to czarni są odpowiedzialni za niewolnictwo? Przecież biały człowiek nie biegał po Afryce i nie łapał czarnych by ich potem wywozić. Tym zajmowały się różne plemiona na miejscu, a złapanych targali do miast portowych gdzie potem wystawiano na targu niewolników. Rola białego człowieka w niewolnictwie ograniczała się jedyne do zakupienia dostępnego towaru jakim byli niewolnicy. Poza tym wiesz również o tym, że biali ludzie również byli niewolnikami? Stąd angielskie określenie Słowian czyli "slav" od od wyrazu "slave" czyli niewolnik.

BruceD

Poza tym,jak na razie widze,ze aktywujesz sie na tym portalu,glownie po to,by komentowac "czarny rasizm". To fobia i takie rzeczy sie leczy.Lecz sie,jeszcze nie jest dla ciebie za pozno.

BruceD

taaa, ty masz wiekszy kompleks malego siurka i zagrozenia watlej meskosci, na widok czarnych, ztreszta slusznie, bo masz takie zaburzenie bialasku

BruceD

naprało was tu, a mowia ze system edukacji dziala i ze z rasizmu sie wyrasta, widac wyjatki potwierdzaja regule, ja tam pokladam ufnosc z...doroslosc

ocenił(a) film na 3
BruceD

szukałem informacni czy serio są jakies zabobony czy inne wierzenia o pszczelarzach bo to w sumie ważny zawód, doprowadzilo mnie to tutaj xD i też rozwalił mnie ten rasistowki wątek, gdzie totalnie bez powodu czarny obraża swego jakby nie patrzeć wybawiciela ;) wiec piękne samozaoranie :)))

Spartakus22

Mnie nie wydaje sie zbedna. Zbedny to jest twoj komentarz.a juz jego tytul to szczyt idiotyzmu.

Spartakus22

Bialy,ktory gra glowna role ,jest o wiele bardziej "zbedny".Aktor z niego taki,jak z koziej pupy fujarka.

piotrpiotrpiotr

Lubisz ssać czarne q.tasy i lubisz mieć czarne q.tasy w d..u..pie.

Vhaldemar

Ty lubisz miec biale w kazdym otworze, dzien w dzien, to twoje hobby, innego nie masz ze wzgledu na jedno cyfrowe iq

master_of_vinyl_donuts

przed lustrem zdaje sie ze sie osmieszyles kierujac te wyzwiska

piotrpiotrpiotr

Koksaking niga lover.

piotrpiotrpiotr

Szczytem idiotyzmu są tu tylko i wyłącznie twoje żałosne komentarze. Przeczytałem wszystkie, żeby się dowiedzieć jak wielkim jesteś cymbałem. No więc diagnoza jest miażdżąca: Nie ma dla ciebie ratunku. Mam tylko nadzieję, że nie będziesz miał nigdy dzieci, żeby nie przekazać im tego genu cymbalstwa.

ocenił(a) film na 7
Spartakus22

Tutaj tak ogólnie każdy taki stróż prawa, czyli ten jednoznacznie dobry gość, no to jest czarny, arab czy chińczyk, byle by różnorodność była, ale niech tam sobie będą, niech sobie jakoś żyją.

ocenił(a) film na 4
Spartakus22

Potrzebna była w tym filmie jak i jej partner z brodą....
Jak plaster na dupę...

Spartakus22

No potrzebna była, bo taka hamerykańska, a nie, sorry, afrohamerykańska, a nie, sorry, bo potrzebna była bo tak. I miała rozterki - chyba.

Spartakus22

Postać całkowicie zbędna, a emocje ukazane po stracie matki...
Mimika straty i żalu level niżej od grzybiarza któremu wypada prawdziwek z wiaderka i odlatuję mu kapelusz.

ocenił(a) film na 3
Pawel_VeB

Grała niestety tragicznie.

ocenił(a) film na 5
Spartakus22

Nawet nie o to że była niepotrzebna...po prostu strasznie grała. Zresztą nie tylko ona :)

Spartakus22

na pewno mniej potrzeba niz jak szara masa pod twoją koułą

ocenił(a) film na 5
Spartakus22

Oczywiście potrzebna tu Ona tylko i wyłącznie dla zachowania poprawności politycznej w filmie., tak wygląda dzisiejsze kino. Rozbawiło mnie, że tam gdzie oddział S.W.A.T. nie może, tam skacowaną agentkę FBI pośle! Apropos poprawności, to zwróć uwagę na dowódcę Federalnej Jednostki Taktycznej :D Kabaret!

Spartakus22

Stróże prawa pod domem: czarna, tłusta i żółty.

ocenił(a) film na 8
Spartakus22

Była tak irytująca, że przez cały film miałem ochotę strzelić jej w pysk

Spartakus22

zacznijmy od tego, że ta aktorka kompletnie nie pasuje do tej roli, jest sztywna jak sztacheta, nie łapie sytuacji i nie wygląda do tej roli at all; bardziej wygląda jak wsadzona na siłę, by była "równość rasowa", szkoda, bo to najgorszy punkt filmu, który jest świetny!

ocenił(a) film na 5
Spartakus22

Była bo była, bo jej matka sie zastrzeliła bo ja okradli, a nie ze nie potrzebna, poczytałem chwile i sie ludzie kloca o czarnych i białych, po co to film web a nie ja nie lubie takich a ten nue lubi takich, kur... tu wylewacie swoje zale, masakra. Na stronach o grach jeszcze az tak nie ma ale tez sa jeki o jakies lgbt, woje czy cos ja nawet nie wiem co to jest i nie chce wiedziec bo i tak to jest na pewno przeinaczone. Ja nie lubie ruskich i ukraincow i co z tego, to strona o filmach a nie o tym czy kogos lubimy czy nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones