PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042333}

Pszczelarz

The Beekeeper
6,1 12 327
ocen
6,1 10 1 12327
6,3 11
ocen krytyków
Pszczelarz
powrót do forum filmu Pszczelarz

Makabra

ocenił(a) film na 5

Scenariusz oklepany jak tyłek Bułgarskiej prostytutki , wiesz jak się skończy a mimo tego w miarę dobrze się ogląda ale niestety tylko w miarę ,trzeba bardzo mocno się wyluzować ponieważ absurd goni kolejny absurd hehehe :) albo ja jestem już za stary dziad na takie filmy :)

ocenił(a) film na 4
Arlic

Absurdów w tym filmie było tak dużo że już mnie nosiło aby film się skończył. Film faktycznie tak oklepany, że ciężko się to już oglądało.

ocenił(a) film na 3
Arlic

Ja to chciałem w połowie filmu z kina wyjść.

Oczkins_92

Dobrze, że opatrzność czuwa i nie wybrałem się na to gówno do kina. To coś miało budżet 200 000 000 USD? To chyba miało być 2 000 000?

ocenił(a) film na 3
rdj_filmaniak

Oj nie wiem. Ale uwierz mi.Jakbym miał w kinie schowaną 200ml to wypiłbym żeby na trzeźwo nie oglądać.

ocenił(a) film na 5
Arlic

Bardzo podobne odczucia. Szkoda, że kino akcji idzie w kierunku jaki wykreował John Wick. Moda się zrobila na niezniszczalnych bohaterów. Po czasie nawet nie kibicowalem głównemu bohaterowi tylko liczyłem, że ktoś w końcu coś mu zrobi żeby coś się ciekawego zadzialo

ocenił(a) film na 10
Kenyr32

Właśnie bardzo dobrze ze Kino akcji wraca do stylu z lat 80 i 90 . Jeszcze żeby horrory wróciły do tego co było w latach 80 i 90 to było by sztos

ocenił(a) film na 7
Arlic

a może to kolejny Brus li , oglądam początek i niema źle..

ocenił(a) film na 5
Arlic

Tu nawet nie chodzi o absurdy, ale akcja jest jakos tak dziwnie prowadzona, ze nie chce sie tego ogladac, lubie filmy one man army tutaj przegieto po calosci. Kiepskie napisane postaci, jakos tak sztucnie zagrane.

ocenił(a) film na 3
Man_With_the_Plan

Ja jeszcze ( chyba) nie taka stara a też ledwo dociągnęłam do końca. Fajne filmy z jego udziałem już minęły - ile można bazować na tym samym scenariuszu.

ocenił(a) film na 10
oliviarosa

Właśnie to był film w takim w jakim Jasona najbardziej lubię

Arlic

Proszę się odstosunkować od tyłka bułgarskiej prostytutki i go nie obrażać.

ocenił(a) film na 10
Arlic

A co mnie absurdy obchodzą to mistrzowski film czysta akcja więcej mi nie trzeba

ocenił(a) film na 8
michalmakula

Dokładnie podpisuję się pod tym, Super kino akcji! Ale żeby wyjść z kina z takiego filmu co Ci ludzie mają w głowach, jak w Polsce ma być dobrze - Masakra

ocenił(a) film na 7
Arlic

Gówno się znasz

ocenił(a) film na 5
Arlic

Sceny akcji są znakomite ale scenariusz to jedna wielka tragedia. Wiem to miał być prosty film o zabijaniu ale…. Stantham ma w

ocenił(a) film na 7
Arlic

Oj, dawno nie trafiła mi się komedia, która by mnie rozbawiła a tu akcyjniak jak komedia. Ubawiłem się po pachy i za to daję mu 7/10!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones