PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708554}

Mechanik: Konfrontacja

Mechanic: Resurrection
6,3 44 965
ocen
6,3 10 1 44965
5,2 5
ocen krytyków
Mechanik: Konfrontacja
powrót do forum filmu Mechanik: Konfrontacja

się starzeje. Mam wrażenie, że Statham zaczyna kierować swoją grę aktorską w dobrze nam znanym kierunku. Tandetnemu kinu klasy B, albo i gorzej. To przytrafiło się już Panu Seagalowi czy chociażby ostatnio Panu van Damme. Szkoda, że taki los spotyka gwiazdy kina akcji, ale taki chyba jest trend gdy raz się już przypisanym do tej kategorii rozrywki. Wracając do filmu. Fabuła jest sztampowa, choć to kino czystej akcji, więc nie powinno mnie to dziwić. Statham jak zwykle gra jedną rolę, wyćwiczonego w walce i bardzo wyedukowanego płatnego mordercy, który swoimi pomysłami zawstydziłby pewnie nawet Einsteina. Jest i Jessica Alba, której występ sprowadza się chyba tylko do jednej zacnej sekwencji na plaży i po wodą. Jedyną perłą jest tu Tommy Lee Jones, który pojawia się na kilka chwil i zupełnie kradnie cały film. Muzycznie też jest nieźle. Ale już efekty specjalne takie jak wybuchy to lekka żenada jak na taki film. Mówię zwłaszcza o ogniu(tych kilka scen z jachtami, łodziami i Bóg wie czym). Taki trend niestety pokazuję w jakim kierunku zmierza kariera Pana Mechanika. Film przeciętny. A teraz z sentymentu wrócę sobie do trylogii Transportera(o czwartej części nie wspomnę bo to gniot).

Jak dobrze, żadnego posta.

użytkownik usunięty
arnie47

Skoro żadnego posta nie ma to dlaczego odpisujesz na niego, pajacu.

:D

użytkownik usunięty
arnie47

Z czego rżysz?

Z ciebie :D :D :D

użytkownik usunięty
arnie47

Widziałem przed edycją Twojego posta co do mnie napisałeś "frajerze".

Obrażając mnie, obrażasz Żana Kłoda.

Tak, ale wycofałem to, bo nie chcę być chamski jak Ty. A do Van Damme Ci baaardzo bardzo daleko, właściwie nigdy byś go nie dogonił, ale nie ważne. I naucz się pisać Jego imię ;)

użytkownik usunięty
arnie47

Nie muszę go gonić, jestem zawsze przed nim.

Pfff dobry żart :D

użytkownik usunięty
arnie47

Van Damme również twierdzi, że jestem lepszy od niego.

On niech sobie twierdzi, ja twierdzę inaczej :D

użytkownik usunięty
arnie47

Jak śmiesz nie zgadzać się z Żan Klodem?

Normalnie :D co do ciebie to się akurat pomylił :D

użytkownik usunięty
arnie47

Kłod spuści ci lanie.

Okej

użytkownik usunięty
arnie47

Skończ pajacować.

Zamknij mordę i lepiej sam przestań pajacować pajacu ;) pozdrawiam serdecznie

użytkownik usunięty
arnie47

Znów papugujesz.

Nie

użytkownik usunięty
arnie47

Tak

Nie

użytkownik usunięty
arnie47

Tak i koniec kropka.

Nie spieraj się dzieciaczku.

użytkownik usunięty
arnie47

Spierdzielaj kut asie.

Oj powtórzę się, bo to najtrafniejsze stwierdzenie. Dzieciaczku niedojrzały, zakompleksiony skończ już ;)

użytkownik usunięty
arnie47

Pudło, nie mam żadnych kompleksów.

Tak właśnie widać haha :D

użytkownik usunięty
arnie47

A dzieciakiem nie jestem, bo nie jaram się Żanem Klodem.

Nie trzeba być dzieckiem, żeby go chociaż trochę lubić. Po prostu trzeba mieć trochę rozumu i rozumieć niektóre rzeczy i rozumieć to czym on się zajmuje.

użytkownik usunięty
arnie47

Kto kto ma rozum nie zachwyca się słabymi filmami Van Damme'a.

Ale dlaczego mi zabraniasz, żeby mi się podobały jego filmy ? Kurcze nie wolno mi ??

użytkownik usunięty
arnie47

Wolno, ale chcę Cię tylko uświadomić, że nie są to dobre filmy.

No to przepraszam bardzo, ale ja mam swoje zdanie. Ty go nie lubisz, nie podobają Ci się jego filmy, uważasz, że nie są dobre, a ja wprost na odwrót i tyle w temacie. Naprawdę myślę, że każdy może myśleć po swojemu.

użytkownik usunięty
arnie47

Lubię Van Damme'a, lubię kilka jego filmów, ale nie robię z niego Jezusa, ani nie nazywam jego filmów "arcydziełami". Zachowuję zdrowy rozsądek.

Kurde ja też nie robię z niego Jezusa :D

użytkownik usunięty
arnie47

To Buddę?

Jakie filmy jeszcze lubisz, poza tymi Żana?

Człowieku bardzo wiele filmów lubię. Uwielbiam Stallone'a, Schwarzeneggera, Stathama, Norrisa i innych. Ich filmy też mi się bardzo podobają. Po prostu Van Damma lubię najbardziej, jest dla mnie pewnego rodzaju wzorem i inspiracją, więc bardzo go cenię.

arnie47

Zresztą wszyscy Ci aktorzy kina akcji mają ze sobą takie życie, że każdy z nich jest dla mnie na swój sposób inspiracją.

użytkownik usunięty
arnie47

Kiedyś z tych filmów wyrośniesz, ja sam wyrosłem. Lubię czasem popatrzeć na filmy akcji, ale głównie oglądam te z wyższej półki.

Dobrze, ale skończ już o tym wyrastaniu. Nie mam pięciu lat. Mam na tyle lat, że jestem wszystkiego świadomy i zdania nie zmienię. Cenię tych aktorów również jako ludzi i zawsze będę miał szacunek do nich i do ich filmów.
P.S
Gatunek "Akcja" wgl lubię najbardziej.

użytkownik usunięty
arnie47

Jakoś nie wyobrażam sobie byś w wieku 60 lat walił konia do filmów Van Damme'a.

Gatunek "Akcja" też lubię, ale nie tak jak kiedyś, niemniej Szklanką Pułapkę czy Terminatora zawsze oglądam z zainteresowaniem.

A jaką muzykę lubisz? Muzyka wiele mówi o człowieku.

Ej weź skończ z tymi zboczonymi tekstami. W wieku 60 lat myślę na wszystko ma się mniej siły, ale na pewno nie powiem nawet w wieku 60 lat, że Ci aktorzy robią gówniane filmy. A muzykę lubię generalnie z dobrym, mądrym tekstem, ładną melodią i żeby wpadała w ucho i przyjemnie jej się słuchało. Najwięcej chyba słucham polskiej muzyki. Uwielbiam ponad wszystko Wilki i Gawlińskiego :D

arnie47

A Ty jaką lubisz ?

użytkownik usunięty
arnie47

Bierzesz wszystko nazbyt dosłownie.

:D Pytałem jaką lubisz muzykę ?

użytkownik usunięty
arnie47

Wyrafinowaną, ambitną, a także prostą, ale niegłupią. Wymieniał zespołów nie będę, bo jestem przekonany, że ich nie znasz. :D

No to fajnie. Jak chcesz :D możesz wymienić to może kiedyś przesłucham :)

ocenił(a) film na 9

Wogóle filmy Jean Clauda Van Damma te z lat 80 -90 dzielą się na dwie grupy czy kategorie : Pierwsze kategoria : Filmy takie jak ,,Krwawy Sport ,, ,,Kickboxer ,, ,,Cyborg ,, ,,Podwójne Uderzenie ,, ,,Uniwersalny Żołnierz ,, itd to były jeszcze filmy kręcone w klimacie kina akcji lat 80 ,czyli de facto najlepsze
Druga kategoria : Filmy takie jak ,,Strażnik Czasu ,, ,,Uliczny Wojownik ,, ,,Nagła śmierć ,, ,,Maksimum Ryzyka ,, czy ,,Ryzykańci ,, to już są filmy akcji w klimacie kina akcji lat 90 , w sumie póżnych lat 90 a to oznacza że nadciąga era efekciarskiego ,przesadzonego ,ugrzecznionego kina akcji itd Choć i tak takie filmy jak ,,Maksimum Ryzyka ,, czy ,,Ryzykańci ,, są znacznie lepsze niż te obecne B -klasowe budżetowe filmy jakie kręci taśmowo Belg .

użytkownik usunięty
bradock

Ryzykanci było gówniane, film na 2/10

ocenił(a) film na 9

Na ,,Ryzykantach ,, byłem w 1997 roku w wakacje nad morzem w kinie ! Pierwszy film akcji obejrzany prze zemnie w kinie i to z Van Damme !!! Po seansie normalnie wyszedłem cały w wrażeniach i oczarowany ,to była przygoda życia !!! Sentyment pozostał dla tego filmu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones