White Lines
powrót do forum 1 sezonu

Jak ktoś szuka czegoś nowego do obejrzenia, to może spróbować. Pierwszy odcinek jest słaby, potem trochę się to rozkręca. Serial sam sobie jest średni, ale jakoś dotrwałem do końca :P

Nota 7/10, to głównie za zasługą Boxera. Zdecydowanie najlepsza postać w tym serialu, jako jedyny chyba ma mózg w tym serialu, bo reszta zachowuje się jakby nadal mieli po 12 lat. Akcja z Rumunami fajnie wyszła.

Zoe najbardziej irytująca postać. Ona jest po prostu debilką. Zresztą jak cała jej rodzinka włącznie z ojciem i nieżyjącym Axelem.

ocenił(a) serial na 7
Calvex

Aaa i jeszcze soundtrack całkiem fajny. Radiohead wyjaśniło :D

ocenił(a) serial na 6
Calvex

Tak zgadzam się, że Boxer ratuje ten serial. I chyba najlepiej z nich wszystkich na tym wyszedł. Po prostu stamtąd uciekł.

ocenił(a) serial na 7
Calvex

Tak, tylko dla niego warto oglądać ;) I jeszcze dla pięknych widoków i wnętrz <3

robipati

Zgadzam się, obrazki z tego serialu były bardzo ładne :)

Calvex

A kto zabił axela i dlaczego ?

ocenił(a) serial na 7
amazonka_fw

Ta ciemnoskóra żona tego przygłupa

ocenił(a) serial na 5
Calvex

Jest tak wkurzajaca w tej swojej bezmyslnosci,ze nie moge dotrwac do konca.

Calvex

Jeszcze nie dotrwałem do końca, ale trochę mnie zaczeło irytować, że z historii o poszukiwaniach zabójcy brata, fabuła zboczyła z kursu w kierunku odnajdowania swojego ja, na Ibizie podczas melanżowania i romansowania, czyli generalie realizowania swoich niespełnionych kaprysów. Strasznie to denerwuje, bo generalnie klimat serialu i pomysł na fabułę jest całkiem całkiem.

ocenił(a) serial na 2
Calvex

Kurde, a dla mnie Boxer to jest totalnie najbardziej irytująca postać. Znaczy jest bardziej ogarnięty od reszty ale przez cały czas jest idealny i to mnie bardzo denerwowało. Niby jest kryminalista i zabija ludzi, ale równocześnie jest czuły, kochany, jest z nim super seks itp, itd. Po prostu nie ma żadnej wady i dlatego to jest najmniej realistyczna postać jaka od dawna widziałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones