PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713081}

Taxi Brooklyn

6,4 461
ocen
6,4 10 1 461
Taxi Brooklyn
powrót do forum serialu Taxi Brooklyn

Główną bohaterką jest Caitlyn Sullivan (Leigh), wybitna detektyw z oddziału policji na Brooklynie, która łączy siły z Leo Rombą, urodzonym w Marsylii kierowcą taksówki, który równie mocno dba o swoich klientów, jak pomaga Sullivan w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek w okolicach Brooklynu.

Marko81

Oglądałem pilota i całkiem fajny. Lekki i przyjemny, akurat na wakacje.

adamo001

Wiadomo czy ktoś tłumaczy ten serial?

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Pilot akurat był dość słaby, ale im dalej tym lepiej;)

ocenił(a) serial na 8
Marko81

Serial nawet ciekawy, można z niego ciekawe historie wyciągnąć. Poza tym gra tam Chyler Leigh co jest ogromnym plusem :)
Oczywiście są takie odcinki i sceny, gdzie trzeba skomentować śmiechem bo są tak absurdalne, no ale filmy Taxi też takie były.
Mi się osobiście podoba, ale na więcej niż na 3 sezony bym nie postawił. Czekam na 12 odcinek :)

ocenił(a) serial na 7
wojaszek

Cat super:))
12 odcinek najlepszy, ale urwany w połowie.

ocenił(a) serial na 8
Gubio

Chwyt marketingowy :)
Osobiście uważam, że z tego serialu można dużo więcej wyciągnąć i to nie kosztem jakiś efektów czy pieniędzy. Postępowanie niektórych postaci jest zupełnie nie zrozumiała dla mnie, no ale nich im już będzie. Mam nadzieję, że znowu zobaczymy w drugim sezonie superduet Cat-Leo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones