PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015920}
6,3 686
ocen
6,3 10 1 686
Tales of the Walking Dead
powrót do forum serialu Tales of the Walking Dead

Pełny niedociągnięć

ocenił(a) serial na 4

A szkoda bo, niektórymi momentami i pomysłami potrafi zaimponować.

ocenił(a) serial na 4
Dankedor

ale dlaczego? Podaj chociaż jeden konkretny argument żeby przekonać innych aby nie oglądali

ocenił(a) serial na 4
Tibn

Generalnie same pomysły na fabułę, z wyjątkiem drugiego odcinka wcale nie są takie głupie. Niestety tutaj się kończą jedyne dobre słowa jakie mam na temat tej serii. Wszystko oprócz trzeciego odcinka jest po prostu nieudane. Na to wpływa wiele czynników takich jak: kiepska gra aktorska, badziewny scenariusz, krótka ramówka skutkująca dziwnymi przejściami, marny przekaz i sam niski budżet. Porównując wszystkie pozostałe odcinki do właśnie tego trzeciego, widać rażąca przepaść w jakości między nimi. Wydaję się wręcz, że tylko przy tym jednym starali się aby to jakoś wypadło...

ocenił(a) serial na 4
Dankedor

oglądałem na razie dwa na amc , fakt drugi odcinek to żenada

Tibn

Mi drugi odcinek jako fanowi któremu podobają się pętle czasowe podobał. W sumie już dawno myślałem że mogli by zakończyć całą serię odcinkiem gdzie Rick wybudza się ze śpiączki i dowiaduje się że to był jego sen i żywych trupów nigdy nie było, wychodzi ze szpitala i po drodze spotyka ludzi których zna, ale oni jego nie znają. Negan byłby nowym nauczycielem od w-fu jego syna :-)

ocenił(a) serial na 4
Bon_Jovi

Dzięki Bogu, że nie jesteś scenarzystą...

ocenił(a) serial na 3
Dankedor

Zgadzam się w 100 %

Dankedor

serial moze nie jest najwyzszych lotow ale zdecydowanie lepiej sie to oglada od glownego serialu bo skoro tu widzisz niedociagniecia to pokaz mi gdzie tam sa dociagniecia. black mirror : the walking dead

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones