PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10043157}

Romans z demonem

Maidemon
7,7 1 232
oceny
7,7 10 1 1232
Romans z demonem
powrót do forum serialu Romans z demonem

Koreańska drama jak z generatora koreańskich dram. Jest chyba wszystko - kiczowaty montaż i efekty, absurdalnie piękni bohaterowie (czy ktoś może nauczyć mnie tak się malować?!), słodziaszno-mdłe dialogi i romantyczne sceny.
Ale! Mimo że chyba każda stereotypowa cecha kdramy została tu zachowana, to serial nadal jest świeży i wciąga. Na scenach komediowych można się zaśmiać, a pod koniec nawet wyciska łezkę lub dwie. Bohaterowie są jak porcelanowe laleczki, więc też przyjemnie popatrzeć.

ocenił(a) serial na 5
candlelight

Dla mnie ta sztampowość dramy była jednak nie do przeskoczenia, mocno się wynudziłam. W sumie jedynym oryginalnym wątkiem był katolicyzm i związane z tym istnienie demona, cała reszta to zlepek bardzo ogranych wątków.

ocenił(a) serial na 5
Sol89

I zgadzam się, że na główną parę przyjemnie patrzeć, ale jednak przeszkadzało mi, że Song Kang nie ma w sobie absolutnie nic mrocznego, uważam że wybitnie nie pasował do roli demona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones