PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570397}

Mike i Molly

Mike and Molly
6,4 5 243
oceny
6,4 10 1 5243
Mike i Molly
powrót do forum serialu Mike i Molly

Co jakby nagle schudli koncepcja serialu by padła ?

użytkownik usunięty
wrotek

oto chyba chodzi zeby byli! od kiedy to ludzie otyli nie moga miec udanego zycia intymnego, zakochac sie itp itd ten serial sie wylamuje, bo wszyscy zawsze tacy hamerykansko pikni sa w tych serialach...

no tak a biorąc pod uwagę ile jest osób otyłych w ameryce...duży rynek na takiego typu serial...sprytne

użytkownik usunięty
wrotek

nie tylko w ameryce... serial jest fajny nie suuuper ale spoko! drazni mnie to krytykowanie otylych, kazdy z nas ma jakies kompleksy, wady. A wytykanie im innym nie sprawia ze my robimy sie ladniejsi !

w sumie zaden z nich nie chce byc gruby....ksiazka wheatbelly ostatnio bardzo pomaga grubasom i blog tego lekarza Dr Davisa

użytkownik usunięty
wrotek

moze chca moze nie, nie znam ich wszystkich... serial lubie i wogole mi nie przeszkada ze sa otyli! jesli otylych traktowac jako chorych z zaburzeniami jedzenia to nie powinno ich sie niszczyc psychicznie, napietnowac spolecznie tak samo jak ludzi ktorzy walcza z kazdym innym uzaleznieniem! takie moje skromne zdanie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
elfik_5

Lenistwo to glowny czynnik! Przeraza mnie ta cywilizacyjna wygoda. Widze te spojrzenia, ze jak zobacza, ze do pracy,szkoly czy sklepu jezdze rowerem! ''przeciez cie stac na samochod'' no i co z tego? wole tak sie poruszac niz godzine na silowni itp. Wole z psem isc na kilkukilometrowe spacery. Nie jestem zadna chudzina - i mam nadzieje ze nigdy nie bede. Ale tez nie wrzucaj wszystkich do jednego worka! sa ludzie z zaburzeniami odzywiania itp i z tym twoim brakiem szacunku O_o oznacza, ze myslisz bardzo plytko i za grosz nie masz empatii!

elfik_5

Dokładnie tak jak piszesz. I nie mówimy tutaj o ludziach z lekką otyłością tylko o chorobliwych spaślakach którzy przez swoje lenistwo mogą zejść na zawał w każdej chwili.

Od zawsze chorobliwie otyli ludzie mają problemy z udanym życiem seksualnym. Ten serial to ukłon w stronę Amerykańskich grubasów.

użytkownik usunięty
fenio_px

a co z ciebie taki chodzacy ideal?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
fenio_px

widze, ze jestes doktorem psychologii :/

fenio_px

Serialu nie widziałam, weszłam żeby sprawdzić co to, bo wspomnieli o nim w innym filmie, ale zainteresowała mnie ta wypowiedź.
Skąd wiesz, że chorobliwie otyli ludzie mają problemy z życiem seksualnym od zawsze? Sypiasz z nimi od IV w p.n.e.?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones