PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338040}

Jerycho

Jericho
7,4 14 254
oceny
7,4 10 1 14254
Jerycho
powrót do forum serialu Jerycho

podobno serial wstrzymany wiec czy jest jakieś sensowne zakończenie ?
bo czasem bywa tak że serial zostaje w połowie bez żadnego finału
bo nie chce zaczynać oglądać ten serial a w połowie bez żadnych wyjaśnień mi się skończy :)

ocenił(a) serial na 10
Big_Star_Varna*

Serial owszem, wstrzymany, jednakże jest kontynuowany w postaci graficznej (jako komiks). Zostało również uruchomione głosowane na stronie hitfix.com i spośród 32 zakończonych/przerwanych seriali, Jericho będzie nadal kontynuowane, jako zwycięzca tego głosowania, więc polecałabym zacząć oglądać, kiedy zacznie powoli wychodzić następny sezon (ze względu na małą ilość wydanych odcinków).

RaYq

dziękuje za odpowiedz ! nie długo zacznę oglądać :)... powiedz jeszcze postaci graficznej jak to szukać w ogolę w internecie ?

ocenił(a) serial na 10
Big_Star_Varna*

Z tego co zdążyłam zauważyć, ciężko jest znaleźć ten komiks (sama nie czytałam, czekam na ekranizację), ale jak już, to jest on do kupienia na różnych stronach. Po wpisaniu w google "Jericho comic" jest sporo wyszukanych pozycji.

ocenił(a) serial na 6
Big_Star_Varna*

Jeśli "nie długo" chcesz to oglądać, to se daruj. Lepiej zacznij czytać książki.

Orgelbrant

Czytanie literatury popieram zawsze i wszędzie!

Orgelbrant

se? Polonista od siedmiu boleści. Oczywiście z niedługo miałeś rację,ale "se" to przesada. Błagam nie używaj tego słowa, to świadczy o bardzo ubogim twoim słownictwie albo wręcz o grubiaństwie. Dlatego nie rób tego, szczególnie z uwagi na nasz piękny polski język , który jest tak bogaty i za który tylu Polaków oddało życie(często bardzo młode życie)."Polacy , nie gęsi też swój język mają" Mikołaj Rej.

RaYq

oO to fajnie to se obejrze bo nie lubie zaczynac seriali urwanych no chyba ze juz zaczalem to do konca ''pacze''.

ocenił(a) serial na 9
The_Fallen

Akurat ten serial nie jest urwany w połowie. Od biedy ostatni odcinek można nazwać swego rodzaju zakończeniem. Ale można by to dalej rozwinąć i ciągnąć. Ja osobiście obejrzałem go "jednym tchem" po 5-6 dziennie :)

honky2000

aaa.

ocenił(a) serial na 8
RaYq

Dalej nic nie widać .... tzn kontynuacji :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones