PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264522}

Hotel Babylon

7,5 7 008
ocen
7,5 10 1 7008
Hotel Babylon
powrót do forum serialu Hotel Babylon

Jak wiadomo nic nie zapowiada powstania 5. serii HB, ale 4. była tak inna od poprzednich, że powstanie 5. nie byłoby niczym dziwnym ani niedorzecznym ;) które wątki byście rozwinęli? gdzie widzicie potencjał?

SPOJLERY MOŻLIWE!





ja sparowałabym Emily z Samem. najchętniej w ogóle wywaliłabym go z serialu i zastąpiła Jackiem, ale to mogłoby nie przejść ;) Juliet zostaje i jakoś sobie próbują ułożyć realcje we trójkę. nie wracałabym do Anny, Charliego ani Rebeki, mimo że byli świetni i mi ich brakuje. natomiast poprowadziłabym jakiś romansowy wątek między niedobranymi osobami, np. James i Tania (wydaje mi się że Tania w ciuchach szefowej sprzątaczek mu się spodobała ;)) albo James i Mel (choć to byłoby mocno naciągane) ewentualnie Gino i Tania, można by pokazać trochę więcej rodzinę Tony'ego (chcę zobaczyć jego żonę!) albo zawiązać jakąś bliższą relację na linii Tony - inny pracownik hotelu, bo od odejścia Charliego i Anny Tony pozostaje bez kumpla ;)

co wy na to? jakie macie pomysły? oczywiście nie mamy żadnego wpływu na to, czy sezon 5. powstanie i co w nim będzie, ale pofantazjować zawsze można ;)

aaako

błagam nie!!!
właśnie oglądam 4 i nie mogę wyjść z podziwu jak bardzo go zepsuli

ocenił(a) serial na 9
sttrawberry

hah to czysta fantazja bo 5. sezonu raczej nie będzie. musze przyznać że zepsuli więc chyba mogłoby być tylko lepiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones