PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264522}

Hotel Babylon

7,5 7 007
ocen
7,5 10 1 7007
Hotel Babylon
powrót do forum serialu Hotel Babylon

obejrzałem cały serial i po odejściu Rebeki [ nomem omen pięknej
kobiety] to już nie był TEN hotel. Czarli godnie ją zastępował nie
mniej nie mógł być i przyjacielem wszystkich i szefem- musiał
odejść. Od tego momentu serial schodził na psy, apogeum osiągnął
po odejściu Anny [ również pięknej kobiety] reszta obsady jest ok
ale te 3 osoby nadawały barwności i podnosiły poziom estetyczny. Wścibska Ana przyjazny Czarli i twarda szefowa Rebeka to
sprawiało, że serial miał to coś. Nowy właściciel i jego była żona menedżera jakoś nie wciąga mnie ich romans, bardziej mnie
zastanawia co robię ww trójka! Mam nadzieję że w 5 serii wróci
przynajmniej Czarli i Ana. Na planie widać że nie ma chemii między
aktorami. Nie wiem czy dawniej też tak było czy nie zauważałem bo patrzyłem na Anne i Rebeke.
Jak pewnie zauważyliście brakuje mi ich, To tak Jakby serial
House był bez Hausa!

Alienpfk

zgadzam się w 100% serial dało by sie obejrzeć bez Rebeki i Anny ale bez Charliego pfff "To tak Jakby serial
House był bez Hausa!" idealne porównanie jestem tylko ciekaw czy ktoś zna powody odejścia aktorów z tego serialu ??

Alienpfk

DOKŁADNIE! Ana to była moja ulubiona postać. nie mozna w serialach tak czesto zmieniąc tak waznych postacie. widz je zaczyna poznawac, przyzwyczajac się, zaczyna je lubić a tu nagle TRACH! i najpierw Rebeca potem Charlie az w koncu Anna. od 3 sezonu to juz nie jest to samo. Ci nowi aktorzy są nieciekawi i nieatrakcyjni fizycznie (a to tez bardzo wazne). jestem zawiedziona

ocenił(a) serial na 9
uklaaa

ja oglądam 2gi sezon i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie hotelu babylon bez Rebeki, Charliego i Anny! szczególnie że z obsady odpada także Jackie! bardzo żałuję, że tak ekipa się szybko rozpadła

Alienpfk

po skończeniu 2 sezonu niestety film stracił swój poziom

ocenił(a) serial na 7
Alienpfk

"Mam nadzieję że w 5 serii wróci"

Nie będzie 5 sezonu. Serial został skasowany ze względu na spadającą oglądalność.

ocenił(a) serial na 8
zemstafreda

Właśnie skończyłem oglądać 4 sezon i nie spodziewałem się takiego zakończenia, aż do tej chwili, szczerze to myślałem, że serial miał mieć 4 sezony.
Totalne nieporozumienie, jak mogli nie zrobić zakończenia nawet w postaci jednego odcinka, żeby zamknąć choćby wątek związany z wyborem Sama.
Ech :-\

ocenił(a) serial na 8
Alienpfk

ja również radze głęboko zastanowić się nad tym czy warto poświęcić czas na 3 i 4 sezon (4 szczególnie) momentami miałam wrażenie, że robi się z tego serialu Moda na sukces - dość nieprawdopodobne historie w odcinach i miałcy aktorzy itd. (5/10), polecam za to szczególnie 1 i 2 sezon (9/10) ekipa wydaje się być dobrze skompletowana, a historie bardziej realne w hotelowym świecie, 16 odcinków ma swój klimat, później jest tylko gorzej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones