PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866840}

Gwiezdne wojny: Akolita

Star Wars: The Acolyte
4,8 161
ocen
4,8 10 1 161
Gwiezdne wojny: Akolita
powrót do forum serialu Gwiezdne wojny: Akolita

Disney chyba doszedł do wniosku, że lepszy rok pośmiewiska zamiast kilku i lepsze $100M strat zamiast np. $250M straty xD Get woke, go broke!

antonowicz_dominik

Tyle tylko że to plotka która nie ma potwierdzenia u żadnego poważnego źródła, możliwe że ogłoszą to jeśli wyniki okażą się klapą po finałach 1 sezonu. Ale zabawne że prawie wszyscy trabia że 2 sezon został już ubity a nigdzie nawet o tym nie było wspominane poza plotami które nabrały kuli śnieżnej bo serial został znienawidzony nim się ukazał więc większość chce aby to była prawda.

ocenił(a) serial na 3
Arkadiusz4O

Patrząc na dwa pierwsze odcinki to jest mocno prawdopodobne

antonowicz_dominik

Nie jest skasowany. Jakby tak się chciało czytać, analizować, sprawdzać, to byś wiedział że to plotki były

ocenił(a) serial na 7
antonowicz_dominik

Ile płacą Ci za hejterskie oceny i komentarze? Chętnie też bym sobie dorobił do wypłaty.

ocenił(a) serial na 1
Zbik2005

To nie hejt tylko trzeźwa ocena rzeczywistości. To co zostało zrobione ze SW to jakaś kpina. Disneyowi życzę wielu sezonów tego g, aż do upadku.

ocenił(a) serial na 7
antonowicz_dominik

Powiedz może, co ci się nie podobało w tym gównie? Porozmawiajmy konstruktywnie o minusach, ocen trzeźwo rzeczywistość, skoro już zacząłeś. . Piszesz się na taki wysilek intelektualny czy może to za trudne? :)

ocenił(a) serial na 7
antonowicz_dominik

No i zgasileś się jak pet, hejterze za dychę.

ocenił(a) serial na 1
Zbik2005

Sojowy kolego, przykro mi, że nie masz życia. Dalej zachwycaj się woke fan fickiem, łykaj po same kule

ocenił(a) serial na 7
antonowicz_dominik

Co ty masz z tą soją? Tak się składa, że mam uczulenie na soję, więc nie trafiłeś, koleżko bez argumentów i rozumu.

ocenił(a) serial na 7
antonowicz_dominik

Co ty masz z tą soją? Tak się składa, że mam uczulenie na soję, więc nie trafiłeś, koleżko bez argumentów i rozumu. Z Woke - produkcjami w stylu Pierścieni Władzy czy innych gówien na poziomie rozrywki dla debili walczę solidnymi uwagami. Ty zaś nie potrafisz napisać pięciu zdań na temat serialu, który po dwóch odcinkach nawet nie otarł się o bycie woke. 

ocenił(a) serial na 1
Zbik2005

Fabuła nie istnieje, logika nie istnieje (np. ogień w kosmosie), koszmarne scenografie, kiepskie cgi, drewniana gra aktorska chyba, że to grają amatorzy nie aktorzy ale na jedno wychodzi. Tu nic nie działa, nic się nie klei. To jest właśnie na poziomie abominacji władzy od Amazona. Nawet nie chce mi się więcej tego komentować. Niech to umrze śmiercią naturalną, po cichu i w ciemności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones