PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549644}

Daleko jeszcze?

Are We There Yet?
5,9 1 030
ocen
5,9 10 1 1030
Daleko jeszcze
powrót do forum serialu Daleko jeszcze?
ocenił(a) serial na 3
mirek12

niedługo Comedy Central Family zamierza emitować odcinki

ocenił(a) serial na 7
mirek12

Poniedziałek-piątek, 17:15 na Comedy Central Family.

ocenił(a) serial na 2
mirek12

leci to na COmedy central family,niestety serial jest tragiczny.Humor raczej tylko dla czarnoskórych amerykanów a do tego tragiczne tłumaczenie i powoli ciągle mnie denerwujący Knapik.Terry Crews zachowuje sie jakby przy każdej swoje wypowiedzi dostawał paralizatorem od policjanta.Dzieci które tu grają były chyba castingowane w pierwszym lepszym kfc.Poza tym tragiczne intro-przedstawiające tą z deka lekko przygłupawą rodzinę mahajacą rękami w styslu maciek z klanu robo dance.Humor wspomniałem tragiczny,teksty z głupich rapowych tekstów +troche podobieństw do Wszyscy kochają Raymonda (każdy się z każdym kłóci).On ona i dzieciaki to przy tym majsterszyk i jeden z najlepszych seriali na CC a ten serial to dno-nawet nie rozumiem nawiązania tytułu do fabuły.Jedynie z czego można tu się śmiac to przedstawienie bogatej murzyńskiego rodzinki.Przezabawne,bogata murzyńska rodzinka:D

DarkFieldsOfPain

Niestety zgadzam się w całej rozciągłości, serial tragiczny. Inaczej się tego opisać nie da. Obejrzałem kilka odcinków, ale tylko dlatego żeby się przekonać czy rzeczywiście jest tak śmieszny jak zapowiadano w reklamach. Zawiodłem się totalnie. Mega denerwuje mnie Ice Cube, który powtarza, że może być wszędzie i nagle znika. Humor do bani, gra aktorska nieprawdopodobnie słaba, Suzanne jako kretyńska paniusia ani śmieszna, ani w ogóle. Nick i te swoje miny po prostu sprawiają, że nie mogę oglądać tego serialu. Ogółem zastanawiam się, dlaczego jeszcze coś takiego leci na CC. W związku z tym chciałbym zadać pytanie: długo jeszcze?

ocenił(a) serial na 6
Blasterschmaster

w moim odczuciu jeśli chodzi o grę aktorską to nieco się poprawiła :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones