PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=263393}

Adam 12

7,4 170
ocen
7,4 10 1 170
Adam 12
powrót do forum serialu Adam 12

Czasy dzieciństwa :)

ocenił(a) serial na 10

Mogliby to zapodać na jakimś kanale, najlepiej razem z True Blue (Zawód: policjant) :D

upi00r

Też je pamiętam z bardzo wczesnego dzieciństwa:) Takie Kanały jak Polonia 1 czy Tele 5 by dały rade;)

użytkownik usunięty
Dude_

Czy to ta seria była kiedyś emitowana na Polsacie czy ta z lat 70-tych?

Mi się wydaje że ta była kiedyś w Polsacie, ale pewny nie jestem.
Z tego co pamiętam był chyba emitowany w późnych porach coś po 22:p

użytkownik usunięty
Dude_

Już wiem, że to na pewno ta. Znalazłem intro na youtube. Ta muzyka początkowa irytowała mnie do granic wytrzymałości. Z serialu niewiele już pamiętam. Za to przypominam sobie, że mój wujek się nim zachwycał. Pewnie do obejrzenia skłonił go fakt, że sam miał na imię Adam i często z tego powodu był niezdrowo podekscytowany ;-). Po 22:00 mówisz? Mnie się zdawało, że dawali to między 15:00, a 15:30. A może to były powtórki?

No ja sam nie wiem, coś kojarzę go o takiej późnej porze, ale może były różne pory emsjii. Też teraz obejrzałem intro na yt, ale i tak mi to mało mówi:)

O której była emitowana to nie wiem, ale na pewno raczej wieczorem też ;) Nie wiem jakim cudem zapamiętałem nazwę tego serialu, ale po intro starej serii wiedziałem że to nie to, bo jedyną rzeczą jaka mi wryła się w pamięć to Federal Signal Aerodynic na dachu radiowozu :) Ach dzieciństwo :D

ocenił(a) serial na 8
Dude_

Polsat lata 94-95 razem z Airwolf

giovanni50

A w 96 był emitowany po 22

ocenił(a) serial na 8
Dude_

Bardzo możliwe

upi00r

@upi00r
Serial "Zawód Policjant " ktoś udostępnił na YT 6 odcinków z TVP1,co prawda te nagrania mają przesunięty dźwięk względem obrazu,
ale z braku laku można obejrzeć.

upi00r

Ja zapamiętałem choć, miałem jakieś 9 lat jak to leciało jeden tekst "do wszystkich radiowozów i Adama 12!" :) Klasyk. Choć serial raczej tandetny z tego co kojarzę. Dałbym 8 za klasykę , ale chyba należy się raczej max 4 za fabułę więc nie daje nic żeby pozostać bezstronnym

upi00r

taa dokladnie ogladalo sie..mialem chyba 10-12 lat..pamietam ale tak jak mowisz mogliu by gdzies przypomniec ten serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones