Sung Kang

7,8
13 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sung Kang

... jaki zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Nie wiem co ma w sobie, ale jest bardzo
pociągający. Z przyjemnością się go ogląda. Mmm...

natoosh

Jestem tego samego zdania. Jest w nim coś fascynująco-niepokojącego... Trudno oderwać oczy od jego swobody gry i... sama nie wiem czego jeszcze? Fakt faktem przyciąga uwagę;)

natoosh

zgadzam się z Wami:) widzę że nie tylko na mnie robi piorunujące wrażenie, choć sama nie wiem dlaczego;)

natoosh

Dla mnie to nie pierwszy Azjata, w którym się zauroczyłam.. :D Ale rzeczywiście ten aktor ma wielką charyzmę. Patrząc na niego i jego grę robi nie małe wrażenie, zauroczył mnie.

natoosh

heh... mam to samo... pierwszy i jedyny Azjata którego gra aktorska mi się podoba...a w szczególności szybcy i wściekli 5 jak mówi: "chyba się zakochałem" to mnie powaliło...:)D

natoosh

genialna gra aktorska i jak na Azjate to całkiem przystojny...

waksi89

"jak na Azjate to całkiem przystojny.."
:)jako maniaczka i wielka fanka od lat niemal wszystkiego co jest związane z Azją stwierdzę iż jest bardzo wielu przystojnych a nawet dużo przystojniejszych Panów od Kanga, ale trzeba przyznać, że Sung ma w sobie niesamowity magnetyzm, jest męski i tajemniczy, pewny siebie a zarazem skromny (co właściwie cechuje niemal wszystkich Azjatów). Jego spojrzenie jest wyjątkowe.
Oczywiście wszystko rzecz gustu, jednak głupie jest stwierdzenie waksi89 zakładające z góry, że Azjaci są z reguły maszkaronami,,

Baby_Black27

zgadzam się, jeżeli chodzi o gwiazdy ekranu i muzyki (kpop) to są modele i ślicznotki ale zauważyłem jedno , że ogólnie społeczeństwo azjatyckie to za "piękne" to nie jest . spójrzmy na przykładzie koncertów gdzie są pokazywani fani to powiem krótko jakby ludzie nie z tego samego kraju. wiadomo castingi, gdzie są wybierane przyszłe gwiazdy itp , itd.. to jest takie moje wrażenie ale cóż jak oglądamy filmy made in asia to normalnie wszyscy są cudowni i piękni ale tak właśnie jest na całym świecie:)

natoosh

Dokładnie tak. Obejrzałam "Szybkich i wściekłych: Tokio Drift" i koleś wpadł mi w oko ;p Aż sama się sobie dziwie ;)

alus2912

Ja też właśnie w tym filmie go widziałam i wywarł na mnie niesamowite wrażenie ;p Ma coś w sobie, co przyciąga dziewczyny ;)

natoosh

Zgadzam się w stu procentach.

Nula18

Zgadzam się, on jest booskie. Nie potrafię ocenić czy jest przystojny czy nie, ale ma w sobie to coś. Podoba mi się i to bardzo, pierwszy azjata który zawrócił mi w głowie ;D

natoosh

Macie racje on i Ken Watanabe I są mega pociągający :)

natoosh

Kurde, on jest niesamowity ;d Szczerze powiem (nikogo nie obrażając), że nie lubie wszelkiego rodzaju chińczyków itp. A wręcz mnie od nich odpycha.. Ale on jest po prostu boski!!! ;O Nie wierze, że to mówię.. Ale chyba się zakochałam :D

natoosh

zgadzam się

natoosh

Zgadzam się, u mnie jest tak samo, jedyny Azjata który mnie pociąga, booski ; ))

natoosh

także się z Wami zgadzam, bardzo fajna postać :)

natoosh

Ja mam tak jak Wy, pierwszy raz mi sie podoba jaki kolewiek Azjata, poniewaz wszyscy mi sie wydawali tacy sami, a on jest jakis inny,w pozytywny sposob ;)

oooOnlyChickooo

miałam dokładnie to samo wszyscy wydawali się tacy sami :P A on jest nieziemski jego uśmieszek, wzrok :)))

natoosh

Szkoda, ze juz nie bedzie gral w Szybcy i Wsciekli ;(

oooOnlyChickooo

Przecież występuje w 6 części. Rzeczy które mają miejsce w Tokio Drift są tak jakby po akcji, która ma miejsce w 6 części z 2013 roku. :)

natoosh

Mam dokładnie to samo! :) Ma to coś... moze dlatego, ze nie ma typowego lalusiowatego zachowania? :) Wydaje sie byc taki dojrzały i spokojny:D:D:D
i rowniez ubolewam nad jego smiercia w szybkich ..

natoosh

jest fantastyczny <3 uwielbiam go, strasznie był smutek, jak zginął w tokio drift. koleżanki pojeżdżają mnie za to, że tak go uwielbiam bo jest azjatą i ma twarz jakby teflonem dostał.. no ale cóż.. tylko właśnie dzwine jest to i troche absurdalne, że tak samo zginął w szybkich jak w tokio.. szkoda..

cherryboomb

Nom faktycznie to jest Bardzo absurdalne.

natoosh

Dokladnie! Nie jest zbyt urodziwy, ale w "Tokio Drift" od razu zwrocil moja uwage i juz do konca filmu nie oderwalam sie tylko dla niego :-p Oj, zawrocil w glowie niezle :-)

natoosh

Zgadzam się w wami on poprostu coś w sobie ma takiego co przyciąga uwagę i do końca filmów w których on gra patrzy się tylko na niego.ja również jak zobaczyłam go najpriew w Tokio Drift to przez cały film patrzyłam na niego jest fantastyczny ;) Ale była szkoda jak ginął w Tokio Drift i w Szybkich i Wściekłych jak na koniec dali scenę z filmu Tokio Drift jak Han ginie też było szkoda i pewnie nie zagra już w 7 części,więc może nie koniecznie się to podobać bo lepiej jakby tam zagrał też ;) A tak w ogóle ta scena z Tokio Drift na końcu części 6 była beznadziejnie dołączona bo teraz mam wrażenie,że 7 część będzie głupia i nie wiem czy ją obejrzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones