Sung Kang

7,8
13 397 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sung Kang

Wiem, że Sung ma dwójkę dzieci, ale czy ma żonę? Nigdzie nie mogę doszukać się takiej informacji. jeżeli ktoś wie, to niech napisze, bo jestem bardzo ciekawa... Pozdrawiam;)
P.S.Nie musi mieć żony mimo, że dwójkę dzieci;))

aneant89

skąd masz takie info???? mega mnie to ździwiło

candy_96

Hej;) Ktoś mi mówił, że ma dzieci, ale to chyba już nie jest prawda.... Sama już nie wiem... Najgorsze jest to, że nigdzie nie można nic znajleść!
Przepraszam za sianie nieprawdziwych plotek ;)

aneant89

Spoko :) Ja też przeszukałam wszędzie ale nic na ten temat nie ma. Nawet fotek an info czy kogoś ma czy nie na jego oficjalnej stronie.

aneant89

dzieci? o kurka. ;D nic takiego nie słyszałam...
Kurcze wkurza mnie to, że nigdzie nie ma żadnej biografii ani nic na jego temat, no jedynie sungkang.com ale tam tez za wiele nie pisze ;(
chyba że trzeba poszukać na amerykańskich stronkach albo koreańskich...

Sunguwa

Z tego co wyczytałam na jego blogu to ma żonę. W jakimś wywiadzie z nim chyba ze dwa lata temu mówił o swojej narzeczonej Miki która chyba jest też współwłaścicielką jego restauracji, więc to pewnie ona jest teraz jego żoną... Kiedyś przeczytałam na jakiejś stronie(to był chyba też jakiś jego blog) że ma syna ale nie wiem czy na pewno...

certaindeath

Z tego co mi wiadomo ma córkę i syna...

aneant89

Tu macie zdjęcie z dziećmi :)

http://www.redbambooproductions.com/gallery/photo/album/36/454

karola_viv

ale ma śliczne dzieciaczki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones