Sofía Vergara

Sofia Margarita Vergara Vergara

7,8
7 399 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sofía Vergara

Wiem, że większość kolesi się tasuje na widok takich lalek, bo ma dupkę i cycki ale nie oszukujmy się zero talentu, nadaje się do filmów Rodrigueza tylko żeby się pokazać i tyle.

anonim7

Steven Seagal aktor na max 3 nie oszukujmy się ale to aktor który w każdej roli wypadał tak samo, czyli zaciskał wary, pokazywał gnata, bił każdego będąc niepokonanym i nieśmiertelnym :)

Alaric_Saltzman

Wiem, że Steven jest aktorem jednej roli i jednego gatunku, ale wg mnie ogdrywa tę rolę bardzo dobrze, mam sentyment niego i jego filmów z czasów mojego dzieciństwa, miałem także okazję zobaczyć go na żywo jak był w Polsce i dostać od niego autograf więc dlatego też lubię skubańca ;)

anonim7

A ja się nie zgadzam. Widziałam ją we Współczesnej rodzinie ( i w jakimś filmie, którego nazwy nie pamiętam) i ww serialu jest świetna, naprawdę zabawna.

MissChristie

Nie wiem, nie widziałem tego serialu więc trudno mi to ocenić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WielkiSzu

Hehe większość facetów też pewnie ;p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tyskacz87

Fajnie, że się przedstawiłeś.

anonim7

co za ciota....

tyskacz87

co za wuj, hahahahahhaha mam beke z ciebie pajacu

tyskacz87

co za wuj, hahahahahahaha mam beke z ciebie pajacu hahahahaha

anonim7

powiedział cwel podniecający sie seagalem :)

tyskacz87

Powiedział cwaniak w piz*a w świecie, bym cie spotkał to był dostał z liścia i uciekł do mamy z płaczem balasie.

anonim7

byś*

anonim7

Ma świetną rolę we "Współczesnej rodzinie". Gra tam na prawdę bardzo dobrze. Na prawdę ma wiele do zaoferowania jako aktorka.

piotrek7794

Jedna rola dobrą aktorką nie czyni. Może zapowiadać, sugerować, ale to wszystko.

SylviaBlack

Tak samo jak wygląd nie świadczy o tym że jest pustą lalą....

piotrek7794

Tego nie napisałam. Nie znam jej filmów, więc nie mam jak ocenić.

anonim7

Zdj seagala hahahaha i wszystko jasne:D

sirCharles00

Niby co jasne? Steven jest przynajmniej wartościowym wykształconym człowiekiem i pomaga innym, nie rozumiem twojej słabej prowokacji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
anonim7

Zakładasz wątek i pisząc o tej aktorce, że zwykły pustak a później się okazuje, że prawdopodobnie niewiele (nawet nie podałeś jednego tytułu) z nią filmów widziałeś skoro nie znasz jej najważniejszej roli we Współczesnej Rodzinie ocena 7,8 na FW), serialu który ją rozsławił, jest grany już od 10 lat, ona tam gra główną rolę żeńską i jest obecnie najlepiej zarabiającą aktorką telewizyjną w Stanach.
Trollujesz?
Bo wygląda jakby Cię coś uwierało, i chcesz się wyżyć na tej kobiecie w ciemno.
I kto tu wychodzi na pustaka?

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones