Seth GreenI

Seth Benjamin Gesshel-Green

7,2
4 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seth Green

Ja nie wiem jaki niektorzy mają gust ale sorka ten koleś nie jest urodziwy niski i brzydki, na plus to to że dobrze gra ale żeby rewelacyjnie to tez nie powiedziałabym, nie ma się kim zachwycać

dziukla

Dziukla, weźdaruj sobie takie popieprzone komentarze. Nie ocenia sieludzi po wyglądzie idiotko. Amen.

Mateo_SF

Ja uważam że jest przystojny. Ale w świecie filmu to raczej charyzma odgrywa większą rolę, czego nie można mu odmówić.
Świetny aktor i komik.

dziukla

według mnie o gustach się nie dyskutuje :)
ja osobiście polubiłam go za rolę we "Włoskiej robocie"
cóż to byłby za nudny świat, gdyby każdemu podobało się to samo i gdy wszyscy nie lubili tego samego? ;)

dziukla

dziukla a moze ty jestes jakas miss, co? nie ocenia sie ludzi po wygladzie, z reszta on wcale nie jest taki najgorszy, i ma w sobie niesamowity urok i wogole jest so cute...xD jego gra aktorska jest rowniez na wysokim poziomie, a filmy z jego udzialem zna wiekszosc ludzi , chocby "szalona impreze" albo nawet juz stary "wyscig szczurow"...

NieLubieKaszy

dziukla czy jak ci tam wiesz są różne gusta...wiem,że Green urodziwy za bardzo nie jest wystarczy gadac z ludzmi o roznych filmachi aktorach i jakoś wszyscy moi znajomi (a raczej znajome) stwierdziły zgodnie,że jest brzydki.
Tyle,że np.ja i raczej nie tylko ja na tym ziemskim padole mam swoje małe dziwactwa,a zalicza się do nich dośc oryginalny gust jeśli chodzi o facetów.Nie wiem dlaczego,ale wiele razy podobali mi się faceci,na widok których koleżanki twierdziły,że przecież są okropni.No,ale mnie się to podoba.Tobie dziukla podobałoby się gdyby wszystkim podobało się to samo??

taCoryje

taCoryje mam podobnie z tym gustem ; D i uważam ze ten aktor nie jest brzydki, mi się podoba. Ale nie, nie oceniam aktorów po wyglądzie.

dziukla

To jest zajebisty facet i aktor! A ty smarkulo sie opamietaj!

dziukla

Wez idz wycałowac plakat z Orlando Bloomem.

Green to dobry aktor, a jeszcze lepszy scenarzysta <robot chiken>

dziukla

O rety. Co to za teksty w stylu "ten aktor jest brzydki", "ona jest okropna i paskudna". Roi się od tego typu wypowiedzi. Naprawdę, filmy nie potrzebują tylko pięknych i idealnych ludzi. Weźcie chociażby na przykład Depardieu. Jest doskonały w tym co robi, a żaden śliczny aktor z charakteryzacją na, powiedzmy, Obelixa, nie wyglądałby tak świetnie w tym filmie.

warumono

po prostu niektórym dzieciom powinno się ograniczać odstęp do internetu.

dziukla

"przecież on jest brzydki
Ja nie wiem jaki niektorzy mają gust ale sorka ten koleś nie jest urodziwy niski i brzydki, na plus to to że dobrze gra ale żeby rewelacyjnie to tez nie powiedziałabym, nie ma się kim zachwycać"

Może nie oceniaj ludzi swoją miarą

dziukla

brzydki? zawsze myślałam że jest wyjątkowo śliczny >.>

dziukla

Może nie jest klasycznie przystojny, ale ma przecudowne niebieskie oczy :)

Nadzia17

Fanka Justina Biebera?? :P

Amanda_5

Co tu się dzieje !!!
...

dziukla

Hmm, nie wiedziałam, że zawód aktora wymaga olśniewającej urody. Dzięki za oświecenie.

dziukla

Właśnie , aktorów nie ocenia się po wyglądzie , dziwią mnie tacy poje**ni ludzie , którzy właśnie w ten sposób oceniają aktorów ...

dziukla

ja nie uważam, że jest brzydki :)

dziukla

Brzydki?!bzdura owszem jest niski,ale wcale nie brzydki,a aktorem jest naprawdę dobrym,a to jest dużo ważniejsze od urody,liczy się talent w tym zawodzie,a Seth go zdecydowanie ma.

użytkownik usunięty
szarit

A mi miejscami cholernie przypomina Iana Hecoxa ze Smosha.

dziukla

No tak, bo przecież bycie niskim i brzydkim jest w aktorze najgorsza zbrodnią.

dziukla

Oj tam, oj tam. Może i nie jest jakiś specjalnie oh ah, chociaż uważam, że a zdjęciu profilowym no no... nie pogardziłabym. Ogólnie uważam, że jest dobrym aktorem, a do tego uwielbiam go za Mass Effect=D

dziukla

cieszę się, że strollowaliście tą idiotkę dziuklę

dziukla

Tobą z pewnością nie można się zachwycać.

dziukla

twoja star to zjeb:)

zmiennik

Jego Gwiazda to zjeb ?? a dlczego tak myślisz ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones