Saffron Burrows

Saffron Dominique Burrows

7,4
3 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saffron Burrows

i podobna do Catherine Zety-Jones. W 'Bank job' ciężko oderwać wzrok od niej :)

użytkownik usunięty
Bruce_Lee

Była ładna w tym filmie o rekinach nie pamiętam nazwy i zanim zaczęła sobie wstrzykiwać botoks czy tam inny syf.Zobacz jej obecne zdjęcia
wygląda paskudnie.Poza tym to socjalistka i ma lewackie poglądy.Duży minus.

film o rekinach to "piekielna głębia".

Zgadzam się, aktorka jest piękna, naprawdę i wtedy w "piekielnej głębi" i jako dojrzalsza kobieta w późniejszych rolach. W "Angielskiej robocie" też wygląda świetnie. Naprawdę. I do tego jest baaardzo wysoka, nie bez powodu zaczynała karierę jako modelka. Ale jak się zobaczy jej obecne zdjęcia, to naprawdę masakra;/ Chociaż ktoś w innym poście wrzucił zdjęcie z 2008 roku ze Stathamem, na którym wygląda nienajlepiej. http://www.gossiprocks.com/forum/just-plain-scary/65098-saffron-burrows-scary-fa ce.html więc nie wiem kiedy to postanowiła "popoprawiać" urodę.

Bruce_Lee

lesbijka :)

fotodamianos

Bardzo jest podobna do Alexandry Moniki Neldel aktorki niemieckiej .Bardzo ładna aktorka ,super wygląda w długich włosach

fotodamianos

I do tego ładna.

Bruce_Lee

Jako Andromacha ładnie wyglądała :) Ale jest mega wysoka, nie ma co ! Oddałabym mi z 10 cm... XD

Bruce_Lee

mnie najbardziej przypomina Izabele Scorupco

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones