Robert Knepper

Robert Lyle Knepper

8,3
10 534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Knepper

tak, wiem, że mam spaczony gust :)

Sowa_14

Ja też mam taki dziwny gust bo lubie oglądac i podobaja mi sie sami nietypowi aktorzy i stworzone przez nich postacie: Jack Sparrow z POTC, T-bag z PB czy np taki wampir z serialu mi sie raz podobał ja nie wiem :)))

aska1_9

JA też mam dziwny gust.I podobają mi sie dziwni aktorzy i grane przez nich posacie:lol2:;PNp.Johnny Depp(Jack Sparrow,Edward nożycoręki itp.)Robert Knepper(T-Bag) i tak dalej ale co do Wenta to myśle że nie jest taki zły.

Sowa_14

Bo jest fajny, podoba mi się jak się uśmiecha:)

Sowa_14

Jak Ty masz spaczony gust, to ja też :P Uwielbiam Go ^^

Sowa_14

uffff! Nie jestem sama! :P
Nie jest przystojny w typowy sposób, ale jest w nim coś pociągającego.

Sowa_14

To jest nas więcej z tym spaczonym gustem:) On po prostu to "coś" w sobie ma i tyle.

patrycja6660

och tak ja tez mam spaczony gust xD naprawde ma cos w sobie, bardzo intrygujacy

Edyta_3

O tak jest nas wiele :D
zakochałam się w nim i tyle :D
przepraszam, wiem, jestem powalona ale chciałabym dzielić z nim cele :D

Sowa_14

Wszyscy macie rację, moi kochani XDDD <lol2>

Sowa_14

A ja myślałam że jestem sama:P Mnie sie on bradzo podoba:) Jest extra :**** Wogóle ja gustuje w innych facetach,wlaśnie w takich jak T-Bag czy Jack Sparrow:) :****

brokensmile

Nareszcie trafiłam na porządny temat a nie same "Wentuś koffam ciem". T-Bag jest najlepszą postacią w PB i najprzystojniejszym aktorem w tym serialu. To wcale nie jest spaczony gust ;))). To bardzo dobry gust :). A o Jacku z POTC najlepiej nic nie będę mówić, bo za bardzo się rozmarzę :)))Pozdr!

Lady_From_Burton_World

Ze mną też coś nie tak, bo zawsze najbardziej lubię tych, których reszta nie znosi, ale nic na to nie poradzę... uwielbiam czarne charaktery itd. :D
Pozdrawiam!

Kasia9292

popieram Was z góy na dół ;D
i czego sie dowiaduje, mam spaczony gust ?
jak dla mnie moj gust jest bardzo pozytywny i widze,ze jesli chodzi o T-Baga ,to Wasz tez :)
Teddy jest genialny!

fragola

"wiem, jestem powalona ale chciałabym dzielić z nim cele"- nie jesteś powalona, chyba każda z nas (zebranych tutaj) podziela Twoje zdanie xD

Od dłuższego czasu zwracam uwagę jedynie na dojrzałych mężczyzn (mówię o ludziach ekranu). Knepper zajmuje teraz pierwsze miejsce, ale wśród moich ulubieńców są nawet starsi od niego: Malkovich, Rickman...

Ale wracając do tematu- Bagwell.
Gdy po raz pierwszy zobaczyłam go w PB (a był to zupełny przypadek) prawie dostałam ślinotoku xD Zdaje się, że trafiłam akurat na odcinek 6 sezonu 1.
Jego sposób bycia przykuł moją uwagę i tak mnie zauroczył, że nie mogłam oderwać oczu od TV. Ja piłam słowa z jego ust, patrzyłam w jego oczy jakby były jakimś portalem do jego duszy, dokładnie obserwowałam każdy jego ruch, każdą minę, każdy uśmiech....No obsesja chyba.
Słuchałam go jak zaczarowana, bo szalenie podoba mi się jego głos i...akcent ;)
Do tego specyficzne przygryzanie dolnej wargi i „zabawa” języczkiem- co nieświadomie przejęłam po nim...tak, tak...od czasu do czasu zdarza mi się wykonać takie cUś :D

Wielbicieli T-Baga zapraszam na pierwsze polskie forum o nim: www.bagwell.fora.pl

Bloody_6

Malkovich był genialny w "Con Air".
Co do Kneppera - genialny aktor. Co do Bagwella - przez 1 sezon był dla mnie typowym czarnym charakterem, potem go mega polubiłam. Niesamowity jest. Ale najprzystojniejszy z całej obsady był jednak Purcell (Lincoln Burrows).

Sowa_14

To nie jesteś sama;]
A tak ogólnie to mi zawsze się podobają czarne charaktery;/
W PB zagral świetnieee..

ewela2134

I ja również :D
Mi też podobają się złe postacie a ta jest na pierwszym miejscu.
Hah wszyscy moi znajomi mnie krytykują typu "jak ja mogę takiego kogoś lubić" odpowiedź : NORMALNIE ;D T-Bag wymiata i koniec. Przebiegły, zły do szpiku kości i przystojny czarny charakter :) Genialne :D

Vamp_97

No, u mnie też się bulwersowali, że taki zły, że jakby coś zrobił mojej rodzinie to bym się tak nie zachwycała itp. ;)

Naavy

hehe mi też tak mówili, ale to nie moja wina że ciągnie mnie do złych charakterów :D

Vamp_97

Dokładnie. Ta przebiegłość jest mega :D Wszystkich wykiwał (w 2 sezonie z kasą Westmorelanda, w 3 sezonie z ustawieniem się w Sonie no i 4 sezon - ten atlas ptaków :D). Jest geniuszem a Knepper zagral kapitalnie.

Sowa_14

moge wtracic ? jesli ci sie podoba facet na widok ktorego wszyscy przechodza na druga strone ulicy to nie znaczy ze musisz miec spaczony gust.jest wiele przypadkow gdzie wszystkie kobiety wola zlego typa przyklady

damon salvatorre

niektore lubia jamesa ze zmierzchu itp

a tak wogole zmiencie fotke na ta http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://upload.moldova.org/movie/actors/r/robe rt_knepper/thumbnails/tn2_robert_knepper_4.jpg&imgrefurl=http://korwytolubia.blo gspot.com/2009_02_01_archive.html&h=400&w=300&sz=15&tbnid=dFp_95hfCNuaKM:&tbnh=1 01&tbnw=76&prev=/search%3Fq%3Drobert%2Bknepper%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=r obert+knepper&docid=EtCUDjVmZ_zVRM&hl=pl&sa=X&ei=7AvQTtnzGZOwhAe0uKixDQ&ved=0CCg Q9QEwAA&dur=285

Sowa_14

mi też się on podoba ; )

Sowa_14

Mi się też podoba , jest mega przystojny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones