Robert Knepper

Robert Lyle Knepper

8,3
10 519 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Knepper

To chyba najlepszy aktor który został w tym serialu. Wszyscy kochają Wenta ale powiedzmy sobie szczerze, śliczny to on jest ale aktor z niego taki sobie, pomimo że go bardzo lubię to sądzę że najlepszą częścią tego serialu jest T.Bag. Lubiłam bardzo Abruzziego ale został juz tylko on. Jeden z nielicznych w tym serialu aktor z prawdziwego zdarzenia. Jest po prostu genialny. Ta rola jest dla niego stworzona. Nie wiem czy to negatywna postać bo muszę powiedzieć ze zamieszał mi troszke. Nie jest tylko dorby albo tylko zły. Najlepsza postac i tyle.

alien_2

zgadzam się w zupełności. T-bag to najlepsza postać w PB.

alien_2

Zgadzam sie... Lubiła też tweenera... Ale też umarł!! C-Note też jest fajny ;]

alien_2

zgadzam się z tobą. Robert jest najlepszym aktorem.

alien_2

Michael? Went? <zażenowana> moja wrodzona niechęć do dobrych ideałków każe mi się zgodzić :D

alien_2

mmmmmmm!!!!!!! teddy rooooxxxxxxx!! jak na niego patrze to az mnie skreca... niesamowicie pociagajacy psychopata ;))

alien_2

skręca mnie jak słyszę 'och, Went, jaki on piękny, jak dobrze gra! najlepszy aktor! i nie prawda, że jest gejem, nie mólby nam tego zrobić' omg, omg.

nareszcie trafiłam na normalne forum, gdzie nie ma samych fanek tego szczura, ale ktoś docenia T-Baga i nie uwaza go za pedofila, ktorego trzeba udupic, bo chcial sie zabawic z Majkelkiem ;>
chociaz pedofilem jest i dobrze ^^

alien_2

Apsolutnie sie z wami zgadzam. Robert Knepper nie tylko jest najlepszym aktorem, ale także najprzystojniejszym. On jest cuuuuuuuuuuuuudny.. Nie nawidzę tego cwela Wenta. Kocham Cię Robert!!!

alien_2

Lubię Millera ale jak napisałam, aktor z niego marny. To Knepper jest najlepszą postacią w tym filmie i jak na początku 3 serii go uśmiercą czy usuną w jakiś inny sposób to ten serial będzie bez sensu.

alien_2

Ja też lubię Wenta i zgadzam się, że gra kiepsko, ale przyznaj... lepiej niż na samym początku. Według mnie za mało praktyki... A co do Roberta... Jest naprawdę niezwykłym aktorem... Ma fajny, niepowtarzalny akcent :P

cxass

Przyznam, że w drugiej serii było lepiej ale to nie to samo co Knepper;) może jak poćwiczy trochę i dadzą mu zagrać w czymś innym niż seriale albo drugioplanowe role w głupich filmach to pokaże coś ciekawego. Ale dużo mu brakuje do innych aktorów którzy grają w tym filmie.

użytkownik usunięty
alien_2

Mam nadzieję, że teraz on utnie coś Michaelowi w PB i nie mam tu na myśli rąk :)

mam nadzieję że nie usuną go w pierwszym odcinku 3 serii, bo to juz bedzie wyjątkowa lipa, wystarczy ze usuneli Stormare'a

alien_2

Facet jest super. Wenta nie znosze, podobnie jak granego przez niego "majkela". Najbarwniejsza postać w serialu:).I ma żyć!! Wystarczy, że nie ma Abruzziego.

patrycja6660

Żyć będzie :D Może nie do końca, ale na pewno szybko nie umrze...

cxass

Jedyne co zniosę, z bólem, ale jednak to jakaś "ładna" śmierć w OSTATNIM odcinku. Najlepiej jednak gdyby sobie żył "długo i szczęśliwie" :D

cxass

Jedyne co zniosę, z bólem, ale jednak to jakaś "ładna" śmierć w OSTATNIM odcinku. Najlepiej jednak gdyby sobie żył "długo i szczęśliwie" :D

patrycja6660

jest w zwiastunie:) dobry znak. ale jak go rozwalą w pierwszych 15 minutach to ja napisze skarge

alien_2

też go widziałam w zwiastunie, co daje nam podstawy myśleć, że w 3 sezonie będzie grał całkiem dużo, mogę ci zagwarantować, że szybko go nie uśmiercą. Producenci też wiedzą, że on ma też pewną rzeszę widzów i gdyby go zabrakło to byłoby trochę za mało czarnych charakterów w serialu.
Według mnie on się po prostu w tej roli sprawdza, gra super:)
Co oczywiście nie zmienia faktu, że grany przez niego pedofil i morderca dziewczynek powinien zginąć w imię sprawiedliwości. Bo jak widzę posty mówiące:"to nic, że jest pedofilem, powinien przeżyć samego Michaela", to aż mnie skręca. Nie traćmy pewnej hierarchii wartości...

kirke_4

Jako osoba T-Bag to gnój ale nic nie poradze że to moja ulubiona postać bo on wygląda jak więzien z prawdziwego zdarzenia. Reszta to modele a Knepper to dobry aktor i dlatego ta rola jest taka świetna. Potrafi przekonac. Ja bym wolała żeby T-Baga złapali na końcu i wsadzili do więzenia i żeby patrzył takim swoim wzrokiem z nadzieją że jeszcze kiedys ucieknie.

alien_2

Oh jea Teddy jest najleprzy =) najleprza postac w prison brejka bez dwóch zdan a nawet jednego :) Bagwell jest the bestttttttttttttttttttttt

Bover0

Widzę, ze fanów to on ma mnóstwo:) To cieszy.

patrycja6660

O tak tak :D
Teddy jest najlepszy :D niesamowity aktor i facet.
I nie mówić mi tu o tym lizusie Scofieldzie. Wieśniak i tyle.
Pedofil T-Bag rulez :D

T_Bag

Są w necie zdjęcia T-Baga w Sonie. Jest szansa że nie uśmiercą go w 1 odcinku w drodze do więzienia. Mam nadzieję że zostanie do ostatniego odcinka bo jest najciekawszą postacią;)

alien_2

Mimo, że nie lubię postaci T-Baga muszę przyznać, że bez niego byłoby nudno. I naprawdę trzeba być dobrym aktorem, żeby zagrać takiego psychopatę! Prawie jak Hopkins w "Milczeniu owiec".
Osobiście gdybym była aktorką, to wolałabym zagrać rolę T-Bag'a niż Michaela. Albo pani viceprezydent, której osobiście nie cierpię, niż Veronica, czy Sarah.

edziek244

O chyba nie jestem sama :) też lubię T-Baga pomimo że jest czarnym charakterem, jest 100 razy lepszym aktorem od Wenta. No i ma barwniejszą postać ;)

edziek244

Bo te role złe czyli T-Bag Mahone Caroline Reynolds i Abruzzi są wyjątkowe i niepowtarzalne a reszta to takie mdłe. Ja wolę te złe postacie bo nadają temu filmowi taki fajny efekt.

alien_2

Dokładnie. Moim zdaniem wielkość aktora poznaje się po tym, jak gra czarny charakter. T-Bag, Mahone czy Abruzzi to tak naprawde złożone postacie i byle Went tego nie zagra:P

patrycja6660

Miller by to zagał pewnie tak "aaaa, ale jestem zły";) tak jak teraz oglądam to myślę że taka trochę dupa z niego ale może się wyrobi trochę. Ja tam najbardziej zawsze lubie czarne charaktery bo filmowi zawsze nadają smaczek;)

alien_2

Ja zaczęłam doceniać czarne charaktery dopiero w PB:) I teraz lubię wszystkie szumowiny z T-Bagiem na czele:D

patrycja6660

No ba.. :D. Rozumiem, że musieli się prędko pozbyć kogoś z wiexniów, żeby rozwinąć wątek Majkela, ale czemu na pierwszy ogień poszedł Abruzzi?? On i T-bag to były najlepsze postaci w serialu.. I ja wcale nie uważam ich za jakichś życiowych wykolejeńców. Abruzzi miał przecież rodzinę, a T-Bag.. no jemu też przecież jednak zależało na Susan. A nie ma co się dziwić, że był jaki był( w VI odcinku pierwszego sezonu było przecież o tym wspomniane-dziecko z kazirodczego związku kobiety chorej na downa, które zgwałcił brat czy ojciec)

alien_2

W końcu jestem u swoich.. T-Bag rooooooooox.. noi oczywiście Abruzzi. To są najlepsze postacie w PB. Pedofilek i mafioza.. cudownie ^^ Ale to fakt że są najlepsi. Robert i Peter to najlepsi aktorzy w tym serialu. Peter ma największe doświadczenie. Ostatnio szło z nim dużo filmów TV. Ubustwiam czarne charaktery xD

Chimeria

Popieram :P W ogole T-Bag zawsze wsystkich wykiwa <lol> nawet samego geniusza Scofielda ;]
<lol2>
<za krotki>

Klaudia_9

on jest całkiem niegłupi facet tak prawde mówiąc, sprytny taki i w ogóle;)

patrycja6660

Knepper... no cóż... Gra najlepiej... zaraz po Abruzzim. Ma niesamowite gesty.. przygryzanie języka... W ogóle.. potrafi grac psychola... A jeśli ma umrzeć w filmie... To jedyna śmierć jaka mnie usatysfakcjonuje to T-Bag gdy jest w Majkelu. To by było coś. Nie lubie wenta i jego fanek

Don_Michas

Ja też nie cierpię Wenta i hego zjeb--- fanek. On w ogule jest dziwny. Zauważyliście, że on w ogule nie ma mimiki twarzy. Ma może dwie albo trzy minki, które prawie w ogule sie nie różnią.
Knepper zajebiście macha swoim cudny języczkiem, prawda?? ;P

Chimeria

mhmmmmmmm chciałabyś! A apropo wenta... Nie dziwi was że on wogule nie zarasta...? Majkelek we filmie wogule nie ma zarostu! A przecież wogule sie nie goli! bo nie ma jak

Don_Michas

Jak to nie zarasta? W drugim sezonie przez ładnych parę odcinków ma dłuższy zarost.

Stranger

No niby ma, ale porównaj sobie 'dłuższy zarost' jego a np. Abruzziego ;). temu to brodzisko by prawie juz urosło xD . No a potem wrócił w odcinku 19 z nową fryzurą i bez zarostu.

magdaaa3006

No jasne! Widze, ze nie tylko ja jestem tego samego zdania!

BUNCH

nie chce mi sie czytać wszystkiego.
ale popieram początek ;}
Knepper i jego T-Bag to wieeelkia zaleta dla PB.
ooooch...on jest po prostu genialny !

fragola

SPOILER

A teraz sare kropneli w dodatku... fajnie. Ciekawie sie rozkreca. Ale o Tbagu mało w III sezonie jest

Don_Michas

tam świruje z tą mafią więzienną i jakoś sobie radzi;) podoba mi się

alien_2

T-Bag, Abruzzi i Mahone to 3 najlepsze postacie w serialu, bo są grane przez utalentowanych aktorów. A Wentyl niestety pokazuje nam na przemian minę "Mam problem" skierowaną najczęściej do Sucre, "Mam pomysł" to kieruje do Lincolna i minę-"Nie możemy być razem bo jestem niedobry" którą kierował do Sary. To ma być aktor? Śmiech na sali...Dlatego ja zawsze będę lubić postaci takie jak T-Bag, Mahone i Abruzzi(mam nadzieję, że jest w serialowym niebie ;))

Lady_From_Burton_World

**Winona*,
popieram.
T-Bag i Abruzzi królują, ze tak powiem,
a nie jakiś tam Wentyl...

alien_2

T-Bag, Abruzzi i Mahone roooox ^^ Najlepsze postacie grane przez najlepszych aktorów xD

Chimeria

heeeeeeeej nie zapominajcie o tweenerze! To najlepszy młody aktor jaki wogule wystepował w PB. no i oczywiście ten co gra Kellermana

Don_Michas

Nie znoszę Tweenera, bo jest takim jeb--- cwelem xD. Ale Kellerman rzeczywiście jest spox ^^

Chimeria

Oj tak- Kellerman też jest niezły i ma baaaaaaaaaaaaaaaardzo czarny charakter ;))

Lady_From_Burton_World

Kellerman.

no racja.
zapomniałam o nim ;p

fragola

Rozumiem... tweenera jakoosoby tez nie zawsze trawiłem ale mi tu chodzi o aktora który go gra. Jest świetny. aaaaaaaaaaaaaaaaaa no i oczywiście Naczelnik Pope. Ma na swoim koncie takie filmy jak American History X

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones