Natalya Rudakova

6,3
648 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalya Rudakova

Oblech roku! Statham chyba zamykał oczy i myślał o czeku za film gdy musiał tą odpychającą jędzę całować w Transporterze 3...

ste

Szczerze to popieram w 100% no ale czemu nie skorzystać z dymanka po stresach i walce "flaga na twarz i za ojczyznę" jak mówi przysłowie albo chociaż od tyłu :] choć na dupie też pewnie ma piegi blee hehehe

Czytajcie mój post z przymrożeniem oka jak coś

ste

wnioskuję z twojej wypowiedzi ze Twoim ideałem kobiety jest średnio wysoka blondynka o niebieskich oczach, mandarynkowa cera i ubierająca się na różowo. No ok , o gustach się nie dyskutuje.

faazii

No to musisz popracować nad wysuwaniem wniosków bo to co wykombinowałeś mija się z prawdą ponieważ dziewczyny w typie tlenionej blondynki ,pusto w głowie, solarka ,tipsy i róż - te sprawy mnie obrzydzają. Zawsze uganiałem się za dziewczynami z ciemnymi włosami i oczami, ale jak to w życiu bywa zawsze na odwrót to serce oddałem ciemnej blondynce z kręconymi włosami o błękitnych oczach ,przyszła panią weterynarz ,słuchająca rocka ,która w październiku zostanie moja żoną :)

Tak wiec troszeczkę się pomyliłeś i prosiłem żeby tamta wypowiedz traktować z przymrożeniem oka ale chyba to dla ciebie była za trudna sprawa lepiej przecież oceniać człowieka którego się nie zna eh... a jeśli chodzi o panią Radakovą to naprawdę jest tyle pięknych i utalentowanych aktorek jeszcze nie odkrytych zaznaczę, które na pewno nie zaszkodziły by klimatowi filmu ( choćby babka z pierwszej części)

Tak wiec pozdrawiam cie kolego i życzę trochę rozwagi.

szczureczek

miałem na myśli użytkownika o nicku ste100.

faazii

hmm ... heheheehhe ;] no to nie wiem co powiedzieć ;p

faazii

Bezsensowny komentarz bo nie pisałem o różowych sukienkach i jeśli już to z różową sukienką ta ohyda z tego filmu by mi się skojarzyła, ale na szczęście Żona nie jest do niej podobna ani do malowanych blondynek także...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones