Muse

9,5
2 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Muse

Jak wyżej ;d ..Czemu słuchacie Muse?
Co wam się podoba w ich muzyce?
Ja kocham głos Matta ;)

kiwi7

O taaaaak... głos Matta jest cudowny <3

kiwi7

Hmmm no więc Muse,Rockowy głos,super gitarka prowadząca,daje czadu...Uwielbiam kawałek "Supermassive Black Hole" który został wykorzystany w filmie "Zmierzch" i super się "zlał" z Wampirzym klimatem ;) :)

RockerGirL

Nie wypowiadam się na temat otworu użytego w "Zmierzchu"... Obawiam się, że przysporzyło to zespołowi wiele fanatycznych fanek w istocie znających jeden ich utwór. Nie mówię tego mając na celu obrażanie osoby wypowiadającej się wyżej, gdyż "Supermassive..." stworzył klimat tej sceny i popieram jej opinię.:) Zresztą do tej pory pamiętam szok, gdy usłyszałam Muse w TYM filmie... To było niespodziewane!

Dlaczego lubię Muse? Niezwykły głos wokalisty, ich eksperymenty muzyczne, różnorodność utworów... Właśnie to w nich uwielbiam! Z jednej strony "Unintended", z drugiej "Plug in Baby" czy "Bliss"... Do tego dochodzą genialne teledyski ("Bliss", "Knights of Cydonia", "Time is running out")...

curious_case

..jedyna dobra rzecz w tym filmie ta piosenka.

i również jestem zdania, że gro nowych fanek pojawiło się po tym filmie i nie znają wcześniejszych piosenek tego zespołu..
jedyna pocieszająca wiadomość jest taka, że ta piosenka została w filmie wykorzystana i nie była napisana specjalnie na jego potrzeby więc ma się nijak do definicji soundtracka ;]

a odpowiadając na główny temat:
słucham i uwielbiam za wokal, teksty i przede wszystkim muzykę..
ich single i teledyski można opisać tylko słowem: EPIC

poza tym charyzma Bellamyiego jest porażająca

diana6echo

ja ich lubię z to kim są... nie udają nikogo są naturalni a ich charyzma że aż chce się oglądać ich występy...
kiedyś ktoś mnie się się spytał co ja ja lubię w tych "szczurkach"(tak ich nazwał) a ja odpowiedziałam że wszystko czego brakuje mi u większości

kiwi7

Matt - taki niepozorny, a taki świetnu głos,
Ich muzyka napełnia taką energią że można eksplodować....

krejzolka102

Niesamowity głos Matta, oryginalne kompozycje, łączenie różnych muzycznych stylów (chociażby genialne fortepianowe solówki Matta, po których następuje łubudu bumbumbum tydym pszpszpsz i gitary :P), oraz coś niespotykanego, czyli ich świetna forma na koncertach, granie wyłącznie na żywo (i to jak czysto!). Uwielbiam.

kiwi7

Ojej cały szereg czynników się składa na to że ich uwielbiam;p : głos Matta, różnorodność utworów, teksty piosenek, nie boją się eksperymentować(włączenie chociażby muzyki klasycznej ), interesuje się teoriami spiskowymi więc poruszana spiskowa tematyka też u mnie jest na plus;), to że piosenki na płytach są świetne ale wersje "live" są jeszcze lepsze, to że jak oglądam filmiki to widać że chłopaki się naprawde dobrze czują w swoim towarzystwie, to że występy na live są zawsze inne( tu czy tam jakiś dodatkowy riff czy coś), to że się tym bawią, ruchy sceniczne Matta, pozytywna energia którą dostałam od nich w sierpniu na CLMF i która jest we mnie do teraz;) mam nadzieje że o niczym nie zapomniałam

kiwi7

Nie będę oryginalna i nie będę się rozpisywać... Co mi się podoba w muzyce, którą grają Muse? WSZYSTKO ;)
Dosłownie.

kiwi7

Za najlepszą gitarę w historii .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones