Moses Ingram

6,4
4 599 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Moses Ingram

Ta aktorka to beztalencie .

goingtopro

Jej gra w Obi wan'ie to jest coś za co powinni karać aktorów ... Ale nie... ilość czarnoskórych w produkcji musi się zgadzać ...

Diabeu_Tom

Niestety muszę się zgodzić, już w pierwszych minutach gdy Grand Inquisitor zaczyna monolog i roztacza aurę grozy i przerażającej dedukcji w ciągu dosłownie trzydziestu sekund niweczy całe zbudowane napięcie i pokazuje jak kultura Woke potrafi zakrzyczeć zapiszczeć prawdziwy entuzjazm fana do nowej serii. Nie wspominajmy o odcinku drugim bo pod koniec już nie mogłem usiedzieć spokojnie na fotelu i nie z ekscytacji, a z partactwa jakim można było obdarzyć tak wspaniałą serię jak Star Wars, oczywiście pomijając ostatnią trylogię, solo i po części Book of boba.

Diabeu_Tom

Zgadzam się w Obi Wanie to najbardziej irytujaca postać, nie dość że źle napisana przez scenarzystów, to do tego jeszcze gorzej zagrana przez tą "aktorkę" hmmmm... Znaczy sie przez to beztalencie.

goingtopro

Nie widziałem "Obi-Wana", ale w "Gambicie królowej" wypadła imo całkiem fajnie.

kryst007

To zobacz Obi Wana

użytkownik usunięty
goingtopro

Ale wiadomo, rasizm meee
Disney to szambo coraz gęstsze. Żałosny ten trend na czarnoskórych, że wszędzie rasizm.

goingtopro

Filmweb zablokował możliwość oceniania tej pseudoaktorki

goingtopro

DRAMAT totalny. nie mogę wystawić oceny 1 w żadnej z jej genialnych kreacji aktorskich. Piękna postawa serwisu. Wpisuje się w trendy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones