Mini Anden

Susanna Clara Elisabeth Andén

6,8
493 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mini Anden

taka fajna lufa i kikt jej jeszcze nic nie napisał, błąd poważny błąd.
to oficjalnie stwierdzam ze dupa jak sie patrzy:)
jak sie nie patrzy to też.

profix

A może powiedział byś co nieco o jej talencie aktorskim..? Czy na to już cię nie stać... -_-'

Unimportant

hehehehehh
zawsze widze znajdzie sie jakiś trol.
jakby ona jeszcze gdzieś miała okazje zagrać to bym może napisał o jej "talencie aktorskim". bo trudno oceniać czwartoplanowe role 3-4 min na film.
zwykle pisze pozdrawiam, ale ty sie bujaj:)

profix

Ja trol..? Pff.. Ale z ciebie cymbał. Nie mówię, że jest uzdolnioną aktorką, ale wkurza mnie jak ktoś pisze komentarze na temat jakiejś aktorki o tym, jaka to z niej niezła szprycha, czy coś takiego. Są inne rzeczy jakie można powiedzieć o aktorach..
I sam się bujaj chamie.

Unimportant

no to błysnąłeś teraz inteligencją. idz wyładowuj frustracje gdzie indziej. proponuje podwórko.

profix

Ty za to w ogóle nie błysnąłeś. Idź pisać tego typu bzdury na forum dla troli. CYA!

profix

Zgadzam się z Tobą w 100%. Nie gadaj z wyznawcami magdalenów środy i kazimierzów szczuków, bo nigdy nie wygrasz

ROUEN_84

Nie jestem żadnym wyznawcą tych bab, po prostu nie lubię napaleńców, co nie mają swoich kobiet i jarają się aktorkami.. -,-

Unimportant

Całe szczęście :)

Unimportant

ideą forów internetowych jest to ,że każdy może pisać co chce o kim chce byle nie wulgarnie i obraźliwie.kolego nieważny.(ang.unimportant.) -nie zmieniaj tej szlachetniej zasady forum a mianowicie


wolności słowa.każdy zasługuje na swoją opinię.mi personalnie jako kobieta się średnio podoba.

Ronwrat

zaraz dostanę ripostę ze jestem pedałem a nie zaliczającym każdego kogo popadnie erotomanem gawędziarzem.zasada jest taka :komentarze ,z którymi się nie zgadzamy -nie komentujemy komentujemy najlepiej a na krytykę/hejt/atak słolwny proponuję ignorancjęlub tak jak js odniesienie.Sam osobiście nie widzę w niej dobrej aktorki podobnie jak nie cenię.Jennifer Lawrence czy Toma Cruisa.A kolega profix widzi w niej -lufę.dlaczego?Z prostego powodu:BO MA TAKIE ZDANIE!

Ronwrat

Wery ci senx. A w sumie za bardzo pojechałem koledze Unimportant, może miałem zły humor, doła itp itd, za co serdecznie przepraszam. Pozdrawiam.

profix

Hahaha, dobre :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones