Melissa McCarthyI

Melissa Ann McCarthy

7,8
25 656 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melissa McCarthy

Ogólnie to nie rozumiem gnojenia tego filmu. Że wulgarny? A "American Pie" czy "Kac Vegas" to niby czym tu ustępują? Nie mówiąc chociażby o czczonym na Filmwebie "Las Vegas parano".
Ale wracając do tematu, to Melissa McCarthy była genialna w tym filmie. Moim zdaniem nominacja zasłużona.
Tyle z mojej strony.

użytkownik usunięty
NickError

Muszę przyznać, filmu "Druhny" nie widziałem, ale wydaje mi się, że raczej ciężko jest porównywać adaptację Thompsona z powyższymi komediami.

NickError

Zgadzam się, nominacja do oscara była uzasadniona za "Druchny". Wolę w jej wykonaniu tego typu role niż np. "Gorący towar" albo "Złodziej tożsamości". Tam była wg mnie bardziej irytująca niż zabawna, może to przez jej wysoki ton głosu. Uważam, że jest utalentowana, tylko powinna lepiej dobierać role.

HubertKobielski

*Druhny, oczywiście :)

NickError

Wiesz dlaczego? Bo od kobiet oczekuje się, że będą słodkie, wymuskane i jak lale. Facet może śmierdzieć, puszczać bąki i mówić o waleniu konia i to jest normalne, dlatego kac vegas nie został zgnojony, chociaż powinien, bo jest żałosny. Druhny to zabawna komedia, a Gorący towar to już w ogóle uwielbiam.

masquerade__

W Saturday Night Live przechodzi samą siebie, chociaż występuje tam tylko gościnnie.

masquerade__

Pewnie, bo kobiety wolałyby żeby mówić na nie płeć brzydka a nie płeć piękna i zamiast malować się, preferują puszczanie bąków? Takie jest twoje zdanie? Bo większość dziewczyn jakie znam jest raczej zniesmaczona takim zachowaniem.
Wulgarny humor śmieszy głównie facetów i dla nich kręcone są przede wszystkim filmy typu American Pie. Chociaż ja nigdy nie zaliczyłbym do tej kategorii Kac Vegas, tam żarty są na prawdę śmieszne, humor raczej bazuje na skrajnie głupich i absurdalnych zdarzeniach i tekstach, a nie na wulgarności której nigdy fanem nie byłem.

Poza tym, jeszcze raz. Od kobiet oczekuje się, że będą słodkie, wymuskane i jak lale? Tak samo można powiedzieć, że od facetów oczekuje się, żeby byli męscy, silni i pachnący wodą kolońską. Jest to duże uproszczenie bo każdy ma swoje preferencje i ludzie lubią różne charaktery partnerów. Jednak żyjemy w wolnym kraju. Kobieta może się nie myć, ubierać w męskie ciuchy i nikt nie będzie jej za to bił i zamykał w więzieniu. Jak chce mieć mniejsze szanse na znalezienie partnera to ok. Tak samo facet może spędzać godziny na malowaniu się i robieniu sobie paznokci. Jemu również życzę powodzenia w znalezieniu partnerki. Zauważę również, że w obu tych przypadkach partnerem zostanie najczęściej osoba tej samej płci. No i jak ktoś tak lubi to też dobrze, nie mam nic przeciwko. Jednak potencjalnych partnerów płci przeciwnej będzie takie zachowanie odpychać, ponieważ zwyczajnie pociągają ich inne rzeczy. Oni również mogą sobie wybrać w takim razie tego kto im się spodoba - wolny kraj, wolna wola. Więc "męska" kobieta zostanie najczęściej albo sama, albo z inną kobietą.

Teraz zauważ, że większość społeczeństwa jest heteroseksualna a dobry marketing powinien polegać na wybieraniu jak największej grupy docelowej. Zatem filmy dla facetów są pełne pięknych dziewczyn z ładnym uśmiechem, strojem i makijażem, a te dla kobiet z dużą ilością przystojnych panów 190 z pięknym sześciopakiem. Nie zmienisz tego co się ludziom podoba i nie możesz im niczego nakazać. Nie zwalaj tego jednak na jakieś dyskryminowanie.

Czy zatem to, że kobiety w filmach są lepiej przyjmowane jak są ładne i wymuskane jest związane z tym czego się od kobiet oczekuje i że zabrania im się pierdzieć? Nie, po prostu większości widzów to się nie podoba. Nikt nie każe kobiecie, żeby podobała się mężczyźnie. Tak jak nikt nie każe mężczyźnie, żeby podobał się kobiecie. Ich wola.

Aha, ale nawet jeśli w filmie występują wulgarne kobiety a humor jest błyskotliwy i tak zostanie on dobrze przyjęty. Patrz chociażby nowa "Agentka", przy której uśmiałem się do łez podobnie jak kiedyś na Kac Vegas. Jednak jak humor jest słaby i nikogo nie śmieszy no to sukcesów nie życzę.

Dlatego pozdrawiam Druhny i życzę więcej szczęścia producentom.

NickError

Nie wiem jak inni. Ja lubię różne rodzaje humoru, ale Druhny oceniam nisko, bo zwyczajnie mnie nie śmieszyły. Ledwo kilka razy się zaśmiałem. Np. Borat też był wulgarny, a całkiem mi się podobał, to jeden z niewielu filmów, gdzie nie przestawałem się śmiać nawet na minutę. Więc chyba nie o wulgarność chodzi. Przynajmniej nie w moim przypadku. Nie wiem czemu jakoś mnie ten humor z Druhen w ogóle nie rozbawił.

NickError

Problem z Druhnami jest taki że to raczej ambitna komedia, która zawiera w sobie obrzydliwe żarty odnosnie srania i rzygania. O American Pie czy Kac Vegas każdy z góry wie, z czym będzie miał do czynienia, więc jesli mu wulgarny humor nie odpiwada to odpuszcza sobie film i tyle. A Druhny zrobiły trochę zamieszania kilka lat temu i sporo osób oglądając ten film było nastawionych na jednak coś o poziom wyżej. Poniekąd stąd to rozczarowanie i darcie łacha z filmu.

NickError

Zgadzam się, jej rola była wspaniale odegrana.

NickError

Porównywanie Las Vegas Parano z American Pie to wszystko i na temat odnośnie tego posta.

xavi1991

? Johnny Depp rzyga bardziej "artystycznie" niż Stiffler?

NickError

Depp rzyga zajebiście, a Stiffler nie.

NickError

Dokladnie-super film:) Wbrew tak niskiej opinii-zabawny (a o to chodzi w komedii) i zarazem mądry. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones