Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 866 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

Albo to Damon jest jego klonem. Takie przynajmniej odniosłem wrażenie oglądając Maxa
Paynea.

mgolab

W ogole nie sa do siebie podobni, nie wiem w ktorym miejscu.

black_bastard

Trochę są:) mój mąż stale ich myli.

mgolab

Oglądając Max Payne'a i Włoską robotę myślałem sobie, że ten Matt Damon trochę inaczej wygląda. Bardzo podobni do siebie, zdziwiłem się jak się dowiedziałem, że to dwaj inni aktorzy.

mgolab

Ja wiem? W "Departed" nawet zagrali razem I podobieństwa między nimi żadnego nie dostrzegłem.

Izabelka_filmweb

Ja właśnie dostrzegłam oglądając "Infiltrację" :)

Izabelka_filmweb

Ja właśnie obejrzałem "Złoto Pustyni" i zastanawiałem się czemu w napisach nie było Damona. Przez cały film nie pokapowałem się, że to nie Matt Damon... Wstyd :P

mgolab

myślę że to wrażenie bo grali razem w kilku filmach

olszass

Może :)

mgolab

ja zawsze sądze , że jest podony do Damona i Dicaprio : ). bo mają taką samą budowę ciała i podobni są : D

mgolab

Nie zgadzam się

mgolab

zgadzam się, sam ich myliłem (zawsze myślałem, że Wahlberg to Damon), dopóki nie sprawdziłem obsady któregoś z jego filmów (zdaje się, że Strzelca). Chociaż jak by popatrzeć na fotografię obu aktorów to nie są aż tak bardzo podobni, a jednak wielu ludzi ich ze sobą myli. Dziwne O.o

mgolab

Guy Pierce i Wahlberg to chyba bliźniaki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones