Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 866 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

ma frajer hejty. Chyba typa poje**ło. Tupac królem na zawsze a porównywanie go do jakiegoś szczyla tylko po to by zrobić zameszanie i zarobić szmal jest co najmniej nie na kur** miejscu.

Vaco91

Ty też z kwejka?

JoKeR7991

znajomy mi wysłał link ale ja tez w innych źródłach sprawdzałem.

Vaco91

Rapu nie lubię, Biebera nie cierpię, Mark'a lubię, ale to co powiedział to jakaś masakra, mimo że nie słucham rapu to porównywanie tego gościa do tupaca jest idiotczne. MARK WAHLBERG -50% szacunku :)

JoKeR7991

jakby porównał do jakiegoś Jay-z czy lil wayne to olewa bo oni nawet rapu prawdziwego nie robią ale do Tupaca to przesada. Nie dość że Tupac nie żyje od 96 roku to jeszcze chce się zbić kase na porównywaniu jakiegoś szczyla do wizerunku Tupaca. Pozdro.

Vaco91

Dokładnie. Lepiej bym tego nie napisał :)

Vaco91

"jakby porównał do jakiegoś Jay-z czy lil wayne to olewa bo oni nawet rapu prawdziwego nie robią"

slucham rapu 10lat ale teraz to padlem ;D po tym zdaniu

blinky_2

moze gramatycznie zle zabrzmiało. Chodzi mi o to że nikt nie miałby pretensji i jakoś by nikt szczególnej uwagi może nie zwrócił. Jak dla ciebie Jay-z czy lil wayne tworzą prawdziwy rap to pozdro.

Vaco91

Też mnie to zszokowało :O zgadzam się z przedmówcami - mimo, że rapu nie słucham, porównywanie Biebera do Tupaca to cholerny nietakt. Delikatnie mówiąc.

Vaco91

lubie wahlberga, ale po tym co powiedzial to masakra. Brak slow po prostu kim jest w ogole ku*wa bieber? jakis gowniarz, ktory "spiewa" pseudo pop. Ktos mi wytlumaczy na jakiej podstawie wahlberg porownal go do rapera?! i to rapera wszechczasów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones