Kellan Lutz

Kellan Christopher Lutz

6,8
6 504 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kellan Lutz

Kellan jest naprawdę BARDZO przystojny:D:D Ale osobiście uważam, że w blond włosach wygląda o niebo lepiej niż w czarnych(jako Emmett np). Poza tym to naprawdę utalentowany, młody aktor. Mam nadzieję, że wkrótce usłyszymy o nim więcej:) i że zagra również w innych, ZNAKOMITYCH filmach.

novocaina

Oh, tak. On jest cuudowny xDD
O niebo lepszy od Pattinsona.. ;p
No i zgadzam sie z Toba.. o niebo lepiej wyglada w blond włosach, a jak mu sie loczki wyprostuje to jest po prostu boooki xDD

novocaina

w blond włosach wygląda beznadziejnie. i jeszcze mu się kręcą bleeeeeee... w czarnych jest cudny 9i wogole jest zajebisty ale jako blondyn a feee!!!

izka_krs

To kwestia gustu XD
Mi sie on w loczkach podoba.. Ale nie tak bardzo jak w całkiem krótkich Xd

r_e_a_j_c

ja tam myśe, że jeśli chodzi o takie loczki jakie miał w jednym z tych teledysków, to całkiem mu nie pasują (takie dość dugie)... jak ma troche krótsze jak na zdjęciu głównym to ujdzie w tłoku... Ale jak ma takie włosy jak np. w teledysku z Hillary Duff, to ideał... :) :P :D
(to tylko moje zdanie oczywiście) :)

marta098765

Wole go w czarnych.. ale dłuższych nie jak Emmett

I_I

Yhym zgadzam się z tobą całkowicie on świetnie wygląda w blond włosach...chociaż w czarnych też go lubię a jego ciało Mraau
a i mam nadzieję żę bd miał okazje się wykazać w jakiś ciekawych produkcjach ...żeby nikt nie miał wątpliwości że to wspaniały aktor ;)

blackberry123

hmmm... skad on sie wział...<mmmm> chyba nam Bóg Anioła zesłał:D on powinien Edwarda grac a nie jakis Pattinson:P jest poprostu przesłodki z tymi amorkowymi blad loczkami:)

novocaina

Ach słitasnie po prostu, idźcie już bo na Hanne Montanę nie zdążycie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones