John Lone

Leung-kwok Ng

7,5
1 168 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Lone

dobre role w hollywoodzkich filmach - rok smoka, cień, m. butterfly...ale dziwi mnie to że jego filmografia niewielka;/

Krolik_Pudding

Ma charakterystyczną urodę, co powoduje że gra zwykle szefów triad, gangsterów itd. Po prostu pasuje do tych ról, aktor przede wszystkim drugoplanowy i w takiej postaci sprawdza się najlepiej.

Grand23

Należy wspomnieć jego główną rolę w arcydziele "Ostatni cesarz". A tak poza tym to widziałem go na drugim planie właśnie: The Hunted - drugi raz razem z Joan Chen, która wygląda równie olśniewająco jak i w "Ostatnim cesarzu", tu już jako czarny charakter czy w Godzinach szczytu 2.

Krolik_Pudding

Może dostaje wysokie stawki i nie musi często pracować :)

Krolik_Pudding

tez to własnie zauważyłem że filmografia skromniutka jakaś

dj_carlos

a kto ci powiedzial ze on nie zapierdala ciezko w teatrze , ktory jest naturalnym srodowiskiem pracy aktora

Szybszy

Człowieku ogarnij się trochę że słownictwem !, zresztą zapewne sam filmweb ci usunie ten post za to jedno słowo :p. Poza tym czy ja gdzieś napisałem że nie pracuje ciężko w teatrze? (no w ten sposób mogłeś napisać a nie że zapie...., jakieś ubogie słownictwo widzę u cb :p), tylko zgodziłem się że zdaniem autora tego postu, więc tak w ogóle to powinieneś do niego napisać a nie do mnie, chyba że tak "szybko" to napisałeś że nie zauważyłeś :p

dj_carlos

Tylko potwierdziłem zdanie u góry, że ma skrmną filmografię, nic po za tym, i nie ma tam wzmianki o teatrze,a ty już czegoś się czepiasz bez żadnego powodu:p. ( Jest to całkiemprawdopodobne, że może to być jego główna przystań jako aktora) *

dj_carlos

0garnij sie mlodziencze

dj_carlos

Skoro powtarzasz słowa tylko za mną"szybszy" to znaczy że przyznajesz mi rację, i to ty masz coś że sb, po za tym coś czuję że to ja jestem starszy od cb"młodzieńcze"

dj_carlos

No i oczywiście IQ masz dużo niższe, skoro nic innego nie mogłeś wymyslic, tylko odrzucasz piłeczkę :p

dj_carlos

chron mnie boze od twojego aj Q mlodziencze :)

Szybszy

Piszę się IQ a nie aj q, nie kompromituj się dalej:p

dj_carlos

klasyczny troll z wysokim aj kiu :)

Szybszy

Z tym trollem to wiadomo, nie musisz naprawdę dalej się przedstawiać i tego ciągnąć :p

dj_carlos

sam ze sobom rozmawiasz jak na mlodziutkiego trolla przystalo, hihi

Szybszy

Jak głupi, tak ślepy jesteś widzę:p. .. no cóż

dj_carlos

dupa w gore, glowa w dol

Szybszy

Daj spokój na prawdę, jak takie bezsensowne teksty piszesz...

dj_carlos

fajnie ze dales sie zcwelic, ciasnom dupe masz

Szybszy

no to fajne masz doświadczenia z kicia, downie z***any

dj_carlos

a jak, nic co ludzkie nie jest nam obce, a teraz schyl sie po mydełko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones