Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 714 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

bo mnie jego filmy kompletnie nie leza. jest zbyt malo wyrazisty, raczej typ aktora drugoplanowego. filmy ktore z nim ogladalem sa co najwyzej srednie, nie liczac niezniszczalnych gdzie byl aktorem drugoplanowym

kdbw

uważamy że jest marnym aktorem

villain

chyba ty uważasz, jest świetnym aktorem, za kilkanaście lat kiedy inni wymiatacze juz dawno odejdą do lamusa to własnie on będzie na szczycie tabelki

Shockwave_91

Dokładnie, Kolego ;-)

Shockwave_91

wy jesteście lamusy

villain

O mój boże, ale żeś pojechał wszystkim! Poziom-Rów mariański i jeszcze niżej... Nie rozumiem czemu tak go nie lubisz. bo oczywiście nie potrafisz napisać nawet 3 przyczyn. Zresztą widać, że bardzo znasz się na kinie, bo Twoje oceny to tylko 10 lub 1. Osobiście, Statham jest moim ulubionym aktorem kina akcji.

Darthkac

3 powody
- krzywy ryj
- wada wymowy
- karłowata postura
nara

villain

Cześć!
-Krzywy ryj? Zazdrość zżera
-Wada wymowy? Brak takowej.
- Karłowata postura? Widzę, że mamy tutaj drugiego pana Burneike. Pochwal się swoimi wymiarami kulturysto.

Darthkac

zazdrość mnie zżera że jakieś beztalencie ma krzywy ryj, no tak
chyba jesteś głuchy że nie słyszysz jego wiejskiego akcentu, seplenienia i gadania przez nos
co ma wzrost do umięśnienia i kto to do chu*a jest jakiś burneike
wzrost mam standardowy czyli ta melepeta statham musiałby na taborecie stanąć żeby mi dorównać
cześć

villain

Ma 175cm +-5cm co daje wzrost średni. Stallone jest tylko parę cm wyższy od niego. Posłuchaj sobie mowy każdego angielskiego aktora. Każdy anglik ma taki akcent. Melepeta? Jakiś archaizm widzę. Wygooglowałem i :głupek, fajtłapa, niezdara
Głupek - geniuszem nie jest, jeżeli został aktorem filmów akcji
Fajtłapa - zna pare sztuk walki
niezdara - up
Tak przejrzałem twoje oceny aktorów. Tomasz Kot 10? Andrzej Grabowski 1? Ehh...
Przejrzałem twój blog. Nawet jak kogoś chcesz obrazić to musisz brać teksty z czyichś komentarzy.

Darthkac

grabowski jest największym śmieciem polskiego "kina"
serio "melepeta" jest archaizmem dla gimbobazy ?

i co ty mi tutaj ze stallone wyjeżdżasz, czy ja robie jakiś ranking kurduplowatych aktorów ?
nieźle jak każdy anglik wg ciebie jest niedorozwinięty i nie potrafi mówić normalnie, jakieś problemy ze słuchem ?

villain

Dlaczego Grabowski jest śmieciem? Dobra...koniec karmienia trolla.

Darthkac

w trzech słowach:
świat wg kiepskich

użytkownik usunięty
Shockwave_91

On już dawno jest na szczycie tabelki w kinie akcji.

użytkownik usunięty

Obecnie nr. 1 w kinie akcji.

no racja, ale klega Villain tego nie rozumie ;p

Shockwave_91

Raczej nie sądzę, by to kiedykolwiek pojął.

użytkownik usunięty
karoman4

Villain to czołowy antyfan Stathama. Jego głupawe posty czasem mnie rozbawiają.

Swoją drogą tez bardzo lubię Jasona.

Znam tego trolla nie od dziś. Już wcześniej przyglądałam się pobocznie jego poczynaniom.

użytkownik usunięty
Shockwave_91

Przy okazji jeśli jesteś fanem kina akcji a na to wygląda to mam dla ciebie takie małe głosowanko.

http://www.filmweb.pl/film/Niezniszczalni+2-2012-595010/discussion/Najlepsze+fil my+akcji+sensacyjne+lat+-+g%C5%82osowanie,2038051

To będzie dobry motyw, Jason Statham jako 50latek będzie szaleńczo ganiał po planie Adrenaliny 3 :D. Ale on jak zawsze da sobie radę i wyjdzie zajedobrze.
Gdzieś czytałem komentarz, że w trójce będzie go napędzał alkohol, ciekawie by to wyglądało :D

Energy2000

O mój boże. Serio będzie Adrenalina 3? To było tak głupie i amerykańskie, że uznałem, że Statham miał jakiś kryzys :D

Energy2000

o super :D

kewin948

Uważam że jest najlepszym aktorem komediowym ale nie powiedział bym że akcji . Choć w django np był fajny

kdbw

aktorem jest średnim ale idealnie pasuje do roli twardzieli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones