Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

jason uprawial kiedys jakis sport i czy zna jakies sztuki walki?? prosze o odpowiedz.

damianho15

A opisu nie łaska przeczytać?? Wszystko masz tam jak na dłoni.

damianho15

uprawiał jeździectwo konne
właściwie to ujeżdżał nie tylko konie ale i szopy, sarny, świnie i wielbłądy. wszystko masz na zootubie.

villain

Dobrze, że Ciebie nie ujeżdżał.

karoman4

świetna riposta.:D

frycek49

Dziękuję, Kolego. Czasem uda mi się błysnąć ;-D

użytkownik usunięty
karoman4

hahaha dobre Kasiu :D rozwaliłaś mnie :D

villain

Widzę, że masz problemy z osobowością synu. Ty możesz Stathamowi buty czyścic.

Shockwave_91

lundgren zabił by go 1 strzałem

Ralph_S_

może i tak, ale najpierw musiał by go trafić

Shockwave_91

tyż prawda ;)

villain

Zapomniałeś siebie wymienić. Nadajesz się do tej grupy.

damianho15

Zna kilka sztuk walki.

bartoszcyc8

Niby zna, był jedynie pływakiem, podobno niezłym, bo należał do drużyny olimpijskiej, ale to, że zna niby kilka sztuk walk nic nie znaczy, nie jest żadnym mistrzem, nie ma nawet żadnego czarnego pasa, możliwe, że nawet nic nie trenował tylko tak piszą. Jest pseudo fighterem, chociaż może się wydawać kozakiem przez jego styl bycia "macho" i drapieżny zarościk, przez co 14 latki do niego wzdychają, ma też dobrą sylwetkę, i dla tego sprawia wrażenie "twardziela", aktorem też jest słabym. Dziwi mnie, że niektórzy żałośni ludzie uważają go za ikonę i legendę kina akcji, którą nie jest i nigdy nie będzie, ma zawyżoną średnią ocen i wzrost.

anonim7

Wiesz co. To już lepiej, żeby 14 latki wzdychały do Stathama, niż np do Pattinsona.

karoman4

Masz rację, Statham przynajmniej jest mężczyzną.

anonim7

Zna sztuki walki to na pewno. Pokażesz lepszego twardziela współczesnego kina akcji? Jedynie on godnie zastępuje Stallona, Schwarzenegera i innych.

bartoszcyc8

On mi się nie kojarzy z twardzielem, jest Vin Diesel, Jet Li, Michael Jay White, przyznaje, że w filmach Stathama jest sporo akcji i nie korzysta z dublerów i to są plusy, ale jego filmy są mocno naciągane i nie zachwycają, fajne miał może te pierwsze i niezniszczalni, ale reszta to skomputeryzowane bajki.

anonim7

Oj nie zgodzę się. Blitz, Safe to też "skomputeryzowane bajki"? Statham robi dobre kino.

frycek49

Nie wiem, akurat tych filmów nie widziałem, widziałem natomiast trylogię Transportera i adrenalinę i adrenalinę 2 i to były typowe bajki, po ich obejrzeniu odpuściłem sobie filmy z tym panem.

anonim7

Obejrzyj sobie z Jasonem ,,Elita Zabójców ,, ! Obok Niezniszczalnych 1,2 najlepsze wskrzeszenie kina akcji lat 80/90 .http://www.youtube.com/watch?v=hmE5ET1zdM4

bradock

http://www.youtube.com/watch?v=hmE5ET1zdM4

bradock

Aa zapomniałem o tym filmie, oglądałem go, wprawdzie nie cały bo coś mnie zatrzymało, ale był dobry do momentu do którego oglądałem.

anonim7

Ok .Warto nadrobić .

frycek49

Z tych dwóch co wymieniłeś, to ''Safe'' jest bardzo dobre.

karoman4

mi tam Blitz się podobał

frycek49

Dla mnie był za słaby.

karoman4

Blitz słabe ? Raczej nie .Statham tam świetnie zagrał .Ogólnie to fajny taki czarny angielski kryminał .

bradock

Dla mnie to był słaby film, bez napięcia i emocji. Po prostu się zaczął i dobiegł do końca.

karoman4

Ok .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones