Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 530 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham
bobiszon666

jak w temacie

bobiszon666

jesli chodzi o mocne kino akcji dla prawdziwych facetów bruce willis to przy nim panienka jeszcze przed pierwszym okresem.
krotko mówiąc:
bruce willis to taki statham dla zniewieściałych

gerwazy_3

wiadomo że każdy prawdziwy facet musi mieć ocenione TRUDNE SPRAWY i DLACZEGO JA

villain

nie zapominaj o legendarnych pamiętnikach z wakacji

5476

weź mu ani nie pisz bo zaraz zacznie oglądać

villain

skoro wiesz co to "trudne sprawy" i "dlaczego ja" to oznacza, ze sam to ogladasz lub ogladales, roznica jest tylko taka, ze ja to ocenilem, a ty sie z tym ukrywasz tak jak ze swoim homoseksualizmem. twoich ocen filmow nawet nie skomentuje, bo wyraznie widac ze brakuje ci jaj

gerwazy_3

dawaj konkrety jak masz czelność w ogóle sapać do moich ocen
pewnie z notą dla MODY NA SUKCES czekasz do finału a na razie z wypiekami zasiadasz do każdego odcinka. I tak a propos jaki płyn do prania polecasz ?

villain

Wystarczy dostrzec to, że wszystkie filmy dla prawdziwych HETEROSEKSUALNYCH facetów oceniasz 1/10, a komedie romantyczne na najwyższe oceny. Moda na sukces? O czym to jest to może sie skusze, wiedzę że obeznany w temacie jesteś to mi opowiedz.
Płynu do prania ci nie polecę, bo tobie nawet najlepszy płyn nie pomoże, najpierw musiałbyś się umyć, potem dopiero możesz myśleć o odświeżeniu swoich ubrań. A tak apropo, co cie skłoniło do rozmyślania nad płynem do prania? Czyżby ostatnio ktoś zwrócił ci uwagę na twój wygląd i nieprzyjemny zapach jak po roku siedzenia w chacie wyszedłeś do sklepu po litr sobieskiej chcąc utopić swoje żale i smutki za niepowodzenia życiowe w alkoholu?
Ostatnio jakaś koleżanka poleciła mi sage zmierzch, po przeczytaniu opisu tego filmu sądzę, że to idealny film dla ciebie, także sprawdź koniecznie.
Na koniec rada ode mnie "dziewczynko" w spodniach, weź sie za jakiś sport, może to ci chociaż w małym stopniu ukształtuje charakter, bo póki co jesteś życiowym nieudacznikiem i pośmiewiskiem dla wszystkich, z którymi masz kontakt.

gerwazy_3

konkret
rzecz konkretna; sprecyzowane pojęcie, odpowiadające rzeczy realnej, istniejącej w rzeczywistości

więc daruj sobie marne filozofowanie. A koleżanka która ci poleciła ZMIERZCH zrobiła to pewnie z litości bo kto normalny ogląda wyżej wspomniane programy. Tak że spokojnie jej podziękuj i postępuj zgodnie z intrukcjami.
Słabo kojarzysz fakty skoro nie wiesz o co mi chodziło z płynem ale to też nie dziwne bo mądrzejszy po DLACZEGO JA na pewno się nie stajesz. Aha i podczas popołudniowych seansów trzymaj kartkę z napisem JESTEM HETERO cobyś nie zapomniał.

villain

Coś słabo ci idzie odpisywanie, przeczytałeś mojego posta praktycznie od razu po wstawieniu (tak, widziałem jak byłeś zalogowany chwilę po tym jak go wstawiłem), a odpisałeś dopiero po tylu godzinach? Ograniczony zasób słów, brak znaków interpunkcyjnych, bo pewnie nie wiesz gdzie je wstawiać, BRAK KONKRETÓW przy ocenianiu czegokolwiek - oto niektóre powody, dla których nie warto brać ciebie na poważnie. Pewnie gdyby ci przeglądarka nie podkreślała błędów ortograficznych to je też byś robił. Sam nie podajesz żadnych konkretów, a wymagasz tego od innych? Na przykładzie Jasona: oceniasz aktora na 1, bo jest wyżej w rankingu od innych aktorów, czy to uważasz za konkret? To już mój argument z poprzedniej wypowiedzi o niskim ocenianiu przez ciebie filmów dla heteroseksualistów jest o wiele bardziej konkretny niż twoje wypociny.
Koleżanka, która poleciła mi zmierzch ma dokładnie taką samą mentalność jak ty, co mnie za grosz nie dziwi biorąc pod uwagę twoją zniewieściałość.
Może tych programów nie ogląda nikt normalny, ty jesteś dobrym przykładem, bo z pewnością nie jesteś normalny. A czy ja jestem nienormalny, to zależy co rozumieć przez pojęcie "normalny", przeciętny czy przeciwieństwo ciebie, czyli ktoś zdrowy psychicznie.
I to nie ja słabo kojarzę fakty, tylko nie skupiam się na tych serialach tak dokładnie jak ty, bo traktuje je jako coś przy czym można się czasem pośmiać. Jak widać ty musisz być bardzo zaciekawiony treścią wspominanych serialów, skoro tak dobrze zapadają ci w pamięć. To proszę, niby oficjalnie negujesz ich oglądanie, a gdy nadejdzie odpowiednia godzina to pewnie pierwszy przed telewizorem siadasz. I właśnie takim człowiekiem jesteś- jednym wielkim pozerem.
Już raz mieliśmy okazje dyskutować, ale jak to masz w zwyczaju wnet ją przerwałeś gdy zobaczyłeś, że zjadam cię pod każdym aspektem, czy to merytorycznym czy intelektualnym. Pewnie lada chwila znów podkulisz ogon i uciekniesz rzucając na koniec jakieś 2 słowa, jak to masz w zwyczaju. Jesteś słabą jednostką, a tacy z góry są na przegranej pozycji, z czego doskonale zdajesz sobie sprawę.

gerwazy_3

mam otwartych ze 30 zakładek i między nimi jest zawsze kilka filmwebowych z filmami do obejrzenia więc zagadka rozwiązana szerloku.
Tobie nawet słownik nie naświetlił co znaczy słowo KONKRET ? ciężki przypadek.

Co do jasona to pisałem dziesiątki razy czemu jest marnym grajkiem. Z resztą nawet ci co go lubią zdają sobie z tego sprawę ale cieszy ich po prostu mniej wymagające "kino". Masz też zakładkę z nagrodami, na którąś szczególnie zasłużył ? :) Poza tym jedna mina, karłowatość, wada wymowy, jego piękny uśmiech, dobór filmów - mało ?

hahaha wszedłem jeszcze raz żeby popodziwiać twój intelekt i ty rzeczywiście masz tam jeszcze ocenione PAMIĘTNIKI Z WAKACJI na 8!
dalej: Szybcy i wściekli 9, Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia 8, Uprowadzona 10, Parker 8 i dobra Drogówka z 6. Po tej dawce humoru dla mnie i silnych leków psychoaktywnych dla ciebie chyba możemy uznać konkurs za rozstrzygnięty. Normalny nie jesteś a do wspomnianej koleżanki możesz dać mi numer pośmieje się z ciebie wspólnie.

villain

"mam otwartych ze 30 zakładek" słabe usprawiedliwienie na twoje braki intelektualne.
Pisałeś o Jasonie dziesiątki razy i dziesiątki razy wymieniasz te same pierdoły, które ni jak sie mają do umiejętności aktorskich. Karłowatość i uśmiech ci nie pasuje? A co to konkurs piękności? Jakby tak innych aktorów oceniać, to prawie każdy powinien dostać niską ocenę za słabą sylwetkę.
Dobór filmów? To klasyczny aktor nowoczesnego kina akcji, przynajmniej trzyma się jednej dziedziny i jest w tym bardzo dobry, nie tak jak inni "wszechstronni" aktorzy co graja w dramatach, sensacjach, komediach i na każdej płaszczyźnie są jedynie przeciętni.
Wada wymowy? - przecież ty ze swoimi marnymi znajomościami lingwistycznymi nie masz zielonego pojęcia co on mówi, a o takim czymś jak akcent pewnie w ogóle nie słyszałeś. Jesteś tak miernym i durnym człowiekiem, że nie zdziwiłbym się gdybyś mu głos lektora przypisywał.
A tę twoją "jedną minę" to teraz ma 95% aktorów, wiec Jason pod tym względem niczym od reszty nie odbiega.
A więc daj jakieś KONKRETNE merytoryczne argumenty, które mają swoje podstawy w rzeczywistości, bo ciągle dreptasz w jednym miejscu tkwiąc w swoim szambie i coś nie możesz z niego wyjść.
Każesz mi patrzeć na jego tabelkę z nagrodami, to zobacz na którym miejscu jest w portalu imbd. Pewnie zdanie kilkuset tysięcy ludzi z całego świata też nie ma dla ciebie znaczenia, bo liczy się tylko twoje. Dobrze, że idioci tacy jak ty sami się eliminują, bo mimo, że wciąż jest was dużo to nie macie już siły przebicia.
Pamiętniki z wakacji mam ocenione, lecz pomyliłeś się do oceny, bo nie dałem im 8 tylko 7. Nie wiem czy twój błąd wynika z twojej słabej umiejętności czytania ze zrozumieniem, czy jest to celowe działanie propagandowe, bo do siania fermentu nadajesz się idealnie (i niestety tylko do tego).
Co do ocen filmów przytoczonych przez ciebie wszystko już się zgadza i jak dobrze zauważyłeś jest to dawka śmiechu tylko dla ciebie, czyli dla zniewieściałego małego chłopczyka, który jeszcze nie wie do czego służy to co ma między nogami (w twoim przypadku to akurat ciężko stwierdzić czy coś tam masz).
Nie wiem o jakim konkursie mówisz, najwidoczniej zapomniałeś dzisiaj wziąć tych swoich psychoaktywnych smakołyków o których wspominasz. Dobrze, że nie zakończyłeś tej rozmowy, dzięki tobie w dalszym ciągu mogę obnażać wszystkim twoje słabości, pewnie widownia jest zadowolona z przebiegu tej konwersacji i z tego jakie baty dostajesz, bo jak widać w każdym jednym temacie gdzie się udzielasz, większość osób cię tylko gnoi.
Pytałem się koleżanki czy dać tobie jej numer, stanowczo odmówiła, bo koleżanek nie szuka, ale postaram się was kiedyś umówić na jakieś zakupy w galerii handlowej skoro tak brakuje ci towarzystwa.

villain

Od czytania waszej dyskusji aż się siatkówka z oka odkleja.

Ale dobre pytanie jak nie lubisz tego aktora to czemu oglądasz z nim filmy? Jak ja czegoś nie lubię nie oglądam nie lubię romansów nie oglądam.

villain

A po co ty w ogóle oglądasz filmy z Jasonem jak każdemu filmowi z Jego udziałem dajesz 1/10? Jak uważasz że Jason to taki słaby aktor to nie oglądaj z nim filmów i po problemie a nie ogladasz z nim film po czym wchodzisz i hejtujesz.

takes97

trolle już tak mają, nic do nich nie dociera

takes97

4 filmy oceniłem na 2 więc już tak nie stękaj bo potrafię być litościwy

villain

Spieprzaj pedale stąd

mativandamme

fan disneja chce być groźny

villain

chyba kpisz zielony ochydny grubasie lecz sie na głowę

mativandamme

haha no dokładnie jest tak jak piszesz, zostałeś wykpiony

"ochydny" jaki ?

villain

Przykro mi już cie nie będe karmił zielony pasożycie

bobiszon666

Chyba śnisz . Wiadomo i Bruce jest lepszym aktorem , ale za to Jason jest młodszy no i w jego filmach jest więcej akcji

mativandamme

brue willis jest jak to nazwe aktorem poprzedniej generacji , kiedyś może coś znaczył choć wątpię bo na tle sylwestra i arnolda to naprawdę wypada blado.
Powiem więcej willis to taki aktor kina akcji robiony na siłe albo przez przypadek.
Statham dzisiaj to mistrz swojej kategorii więc porownywanie tych dwóch aktorów jest calkowicie nietrafione.

FRANK_MARTIN_FILMWEB

to ja tez uważam że Jason jest lepszy pod względem akcji i bijatyk ,ale Bruce jest lepszym aktorem chociaż Jason go dogania i juz niebawem będzie jeszcze lepszy ( już pewnie jest ) jedank Bruce tez grał w dobrych filmach:
- Szklana pułapka 1, 2 i 3
- Szósty zmysł
- Armageddon
- Łzy słońca
- 12 małp
- Pulp fiction
I jeszcze by się znalazło i wcale nie wypada słabo od Arniego i Sylvka chociaż jest gorszy. Fakt faktem niestety coraz gra w gorszych filmach i obecnie filmy z Jasonem są o wiele lepsze ;)

mativandamme

jedno jest pewne willis ma dłuższy staż

FRANK_MARTIN_FILMWEB

no właśnie i jest bardzo doswiadczony :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones