Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 623 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Powinien zagrać w filmie hitman 2 który nie powstał choć chciałbym by powstał.
dobrze by sie do tego nadawał ponieważ ma charakter i wygląd hitamana i to bardzo fajny aktor:-)
(Should play in the movie Hitman 2 that was not created even though I would be created.
well to stay out of this because it has suited the character and appearance Hitam and a very cool
actor:-) ) SORRY I HAVE SOME ERRORS

Kacper812

Zgadzam się z tym jak najbardziej! Już oglądając pierwszą część cały czas myślałem sobie, że Statham naprawdę by lepiej pasował do tej roli niż Olyphant. Ale i tak film ten mi się podobał :)

A Twój angielski spoko, wszystko zrozumiale napisałeś :) Tylko podpowiedz, proszę, dlaczego napisałeś swoją wypowiedź w dwóch językach?!

Edek_z_Baranowa

ale wiecie, że odmówił roli Hitmana, jak mu ją zaproponowano? (pewnie za mało siana, a sam film też taki sobie)

cherry_cola

A jednak?! Nie, o tym nie wiedziałem. A szkoda... Może tak jak pisze wyżej Kacper812 w drugiej odsłonie serii Statham zagości na ekranie :)

cherry_cola

ponoć nie lubi grać postaci komiksowych , ta jest z gry ale można ten film zaliczyć do takiego rodzaju kina , a chciwy to on nie jest , to nie Willis:)

Kacper812

Ja bym go widział jako Bonda

giovanni50

stevie wonder też

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones