Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 951 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Wg mnie to kolejny Seagal/Van Damme który udaje groźną minę, bije wszystkich wokoło i strzela do
wszystkiego co się rusza, w Snatch'u i Lock, Stock and Two Smoking Barrels może być, w
Transporterze ujdzie, ale reszta? do kitu

Helen_Butte

racja, piąteczka

Helen_Butte

Racja. Ktoś go powinien w "Hamlecie" obsadzić.
Podoła, wystarczy, że groźną minę zmieni w cierpiętniczą.

Helen_Butte

Van Damme jest zajebisty, więc jak się na jego powołujesz to chwała Stathamowi, którego też uwielbiam <3 Obejrzyj lepiej więcej jego filmów z tutaj z bazy Filmweba. Mimo swoich preferencji do filmów akcji, ma kilka fajnych występów w innych filmach także nie przesadzaj, jak dla mnie gra nieziemsko.

Madej115

"Od aktorów oczekuje się zwykle całego zestawu umiejętności, między innymi dobrej emisji głosu, dykcji, wyrazistości ruchu i mimiki, zdolności analizowania i rozumienia tekstu dramatycznego, zdolności wywoływania i odgrywania uczuć." Proszę mi w takim razie powiedzieć co ci panowie mają wspólnego z aktorstwem jeśli zawsze w filmie zachowują się (nie grają, bo gra aktorska to to nie jest) tak samo.

Helen_Butte

Nie obraź się ale gadasz bez sensu, widocznie mało filmów widziałeś.

Madej115

Za mało prymitywnych filmów gdzie cała uwaga widza ma skupiać się na wybuchach, pociskach i krwi, o tak.

Helen_Butte

Wiesz skoro nie lubisz filmów akcji, to nie krytykuj i nie oceniaj. Poza tym są takie, w których ich rola nie ogranicza się tylko do bijatyki.
Z drugiej strony nie ma w tym nic dziwnego, że jednak one przeważają, niektórzy poświęcają się dla filmów akcji, dbają o takie rzeczy jak wygląd do filmu i umiejętności walki, to też warto docenić, moim zdaniem oczywiście, nikomu nic nie narzucam.

Helen_Butte

Jesli nie podobaja mi sie takie filmy to ich nie ogladam i nie oceniam, kazdy gatunek ma swoich aktorów i swoich wielbicieli, w tej kategorii Statham pasuje i sprawdza sie wysmienicie i tyle w temacie. Po co sypać określeniami 'prymitywne' czy temu podobnymi, to chyba logiczne że film akcji to film akcji a nie wynurzenia o psychologii czy filozofii. Jakie ma te miny robić? Czepianie się oczywistego to jest.

Madej115

Jason Statham to dno w kolko ta sama mina, Van Damm jest nawet lepszym aktorem niz Statham bo poziom stathama to Seagal

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Madej115

właśnie, człowiek, nie aktor

Helen_Butte

A co inni aktorzy nie ludzie? xd :D BEKA

Madej115

Ja bym go widział jako nowego Bonda

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mativandamme

Nie znasz sie na filmach i aktorach lol.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GeraltRiv

Widzę masz fajnę wspomnienia z twojego dzieciństwa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mativandamme

Nie umiem angielskiego hehe

Madej115

Jean-Claude Van Damme jest na 1175 miejscu a Statham jest na 38 miejscu...........ten ranking to kpina

Helen_Butte

A ja nie mam pojęcia, czemu masz ból dupy z powodu jakiegoś rankingu na stronie, na której głosują zarówno filmoznawcy (tych jest akurat najmniej, przypuszczam, że ich takie głosowania nie obchodzą), 10-latki i cała masa dyletantów? Owszem to jednowymiarowy aktor. Ale w tym wymiarze, w którym się udziela jest, moim zdaniem, najlepszy. Fakt, czasem jest za bardzo przerysowany na macho z tą miną i chropowatym głosem twardziela, ale jak mam go niby ocenić? Skoro gra tylko w filmach akcji i w nich spisuje się świetnie, to nie mam dowodów, że nie umiałby zagrać u Felliniego czy Bergmana, bo po prostu w nich nigdy nie zagrał. Dając mu wysoką ocenę, mam nadzieję, że każdy w miarę rozgarnięty się domyśli, że mu ją wystawiam w danej kategorii, w której się widzom zaprezentował. Czyli w kinie akcji, gdzie jest dużo mordobicia i ociekających testosteronem tekstów. On pewnie nie zagrałby wrażliwego, rachitycznego geja, chorującego na stwardnienie rozsiane i umierającego przez 2-godzinny seans przy akompaniamencie ckliwych tekstów o ludzkiej egzystencji, ale z drugiej strony Tom Hanks nie zagrałby twardego komandosa z Navy Seals. I co, mam się z tego powodu go czepiać?

Helen_Butte

Odnoszę takie samo wrażenie, w rankingu za Stathamem jest paru lepszych aktorów od niego. Albo inaczej: bardziej wszechstronnych :-).
http://demotywatory.pl/4500987/Sa-aktorzy-ktorzy-potrafia-sie-wcielic-w-dowolna- postac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones