Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Film Jasona Statham. Proszę wymieniać.

użytkownik usunięty
Mateo_SF

Praktycznie każdy jego film jest świetny, ale według mnie najlepszymi jego filmami są Crank 1 i 2.

Mateo_SF

Najlepszy Dungeon Siege: W imię króla , najgorszy transporter

użytkownik usunięty
bucu1231

Hahaha najlepszy Dungeon Siege a najgorszy Transporter? Bez jaj...

bucu1231

i ty tak poważnie. Filmy Uwe Bolla nie traktuje się jak filmy a aktorzy występując tam po prostu akurat potrzebują dużej gotówki. Tak to sobie tłumacze.

Mateo_SF

Dla mnie najlepiej
w Przekręcie ;]

<za krótki>

ania13833243

hmm, za wiele jego filmów nie widziałem, ale z tych co widziałem bardzo podobały mi się Transporter jedynka i The Bank Job i jeszcze coś ale szczerze mówiąc to nawet tytułu nie pamiętam bo chyba w duńskiej tv oglądałem, w każdym bądź razie lubię gościa i tyle :)

pozdro

korowiow80

a no i Death Race świetny, ale to nie ten film o którym piszę że go nie pamiętam ;)

korowiow80

kolego opowiedz co było w tym filmie to znajdziemy tytuł bez problemu.

Mateo_SF

przejrzałem jego filmy i po opisach stwierdzam że chyba to był Crank ;) dzięki za dobre chęci :)

korowiow80

Najlepsze- "Bank Job", "Przekręt", "Adrenalina", "Transporter"
Najsłabsze- "Tylko jeden", "Dungeon Siege".

robert_28

Najlepszy był w London. Zagrał sfrustrowanego impotenta! Świetny film. Polecam

dezertx

Najlepszy: Teoria Chaosu
Najgorszy: Duchy Marsa

kvvapol

Najlepszy: "Przekręt"
Najgorszy: "Transporter 2"

Mateo_SF

Najlepszy : Przekręt
Najgorszy : Dungeon Siege

Mateo_SF

Najlepszy- przekręt
Najgorszy- adrenalina

użytkownik usunięty
Pablo1919

Adrenalina jest najlepsza!

adrenalina to porazka... straszny shit... i pomyslec ze kupilem ten film na blu-ray za 100zl ;/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Baribalfw

Sam jesteś niezły frajer. Powinni Ci skasować konto na filmwebie, bo i tak jest tu już dość śmieci.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Baribalfw

Całkiem śmieszny jesteś, nie wiem, czy o tym wiesz. Starczy przejrzeć twoje oceny albo przeczytać choć jeden post, żeby to stwierdzić.

użytkownik usunięty
Baribalfw

haha Baribalfw dobre! Wszystkie filmy ze Stathamem 10/10, hehe rozjebałeś mnie tym :D Chyba zrobie tak jak ty bo Statham to najlepszy aktor na świecie, a Adrenalina to najlepszy film na świecie !!! Kto nie lubi Stathama i Adrenaliny jest zjebany, a kto kupił Adrenaline na blu-rau za 100 zł też jest zjebany bo dał się zrobić w chuja!!! hahaha odwaliło mi :D Ok kocze bo zaraz mnie zbluzgają hehehe

Oceniłem każdy film na 10/10 bo i tak większość głosów przy każdym filmie są to głosy osób, które nie widziały filmu, bądź kilka ocen jednego i tego samego użytkownika, więc średnia na tym portalu nie ma sensu. A co do tematu, najlepszy film jak dla mnie ''Adrenalina'' a najsłabszy ''Revolver'' i ''London''. Ale tylko i dlatego że są to 'gatunki' filmów za którymi specjalnie nie przepadam. I gdybym miał je ocenić normalnie dałbym ocenę: 07/10 - obu.

Baribalfw

dwa filmy na pewno na 10 nie zasłużyły, mimo tego że lubie Jasona i posiadam z nim w swojej domowej DVDtece (Adrenaline, oba Transportery, Komórke, Włoską robotę, przekręta, Revolver, Porachunki, Angielską Robotę) to uważam że w Duchach Marsa i Dungeon Siege nie powinien był zagrać, ten pierwszy pół biedy bo Carpenter reżyserował ale u Uwe Bolla. Tragedia.

Chłopak trochę ubogi intelektualnie jest, trzeba mu wybaczyć, wystarczy poczytać jak pisze, żeby stwierdzić, że to poziom ucznia podstawówki, i to takiego co na dwójach jedzie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mateo_SF

A ja wczoraj oglądałem "Mecz Ostatniej Szansy" gdzie Jason zagrał rolę drugoplanową, ale jaką! Bramkarz-Świr-Morderca! To wychodzi mu najlepiej.

Mateo_SF

Najbardziej podobał mi się w 'Przekręt', 'Porachunki' i 'Angielska robota'
Na najgorszy ciezko mi sie zdecydowac, ale bedzie to chyba 'Transporter 2' (trojki jeszcze nie oglądałam)

lonely_day

według mnie trójka jest lepsza od dwójki :).

Mateo_SF

Nie widziałem wszystkich, ale za najgorszy uważam "Revolver", trochę się
zawiodłem również na "Transporterze 2" oraz "Włoskiej Robocie".

Najlepszy film z nim to według mnie "Angielska Robota" a po nim "Teoria
Chaosu"

Mateo_SF

Najlepszy: Przekręt, Zabójca, Porachunki
Najgorszy: W imię króla, Transporter 3.

Mateo_SF

1. Adrenalina
2. Death Race
3. Transporter

Mateo_SF

Najlepszy: Przekręt (nie tyle co za grę, czy rolę, ale za film ogólnie)
Mean Machines (za grę)
Najgorszy: Adrenalina 2 (mogą niektórzy się nie zgodzić jednak film ten jest banalnie nienormalny. W porównaniu chociażby do pierwszej części film jest żenujący.

Jak dla mnie każdy kto obraża innych na forum, które umożliwia podzielenie opinii kinomanów, tudzież innych użytkowników, leczy swoje kompleksy oraz próbuje złagodzić swoje porażki w życiu osobistym.
Mówię bezosobowo, ale jeśli uważasz, że ten post tyczy się Twoich wypowiedzi to lepiej weź to do siebie i naucz się poprawnie korzystać z internetu i przemyśli kilka razy zanim ją umieścisz w internecie (gdziekolwiek!).

Mateo_SF

jak dla mnie najlepszy film to wyścig śmierci.a i mam pytanie czy on gram w jakies komedi lub komedi romantycznej fajnie by bylo go zabaczyc w takich filmach

Mateo_SF

Najlepsze filmy Stathama ... Przekręt, Porachunki i Teoria Chaosu
Najgorsze to Dungeon Siege i Włoska robota, tyle w temacie ;].

Mateo_SF

Jeśli chodzi o komedie - komedia to zagrał, tylko, że postać drugoplanową, jest to film: Mean Machines, film godny polecenia.

Mateo_SF

Najlepszy jest zdecydowanie "Transporter". Trudno wybrać najgorszy, bo
Statham nie grał chyba w żadnym słabym filmie.

McKing

Mi najbardziej podobał sie Death Race, a najgorszy... najbardziej pokręcony to Adrenalina 2, ale nie najgorszy, bo taki film jest trudno wybrać

Mateo_SF

Najlepszy: "Przekręt"
Najgorszy: "Adrenalina 2 "

tropico89

najlepszy:wszystkie filmy ritchiego z nim + angielska robota(film cudo).
reszta to kaszany dla żądnych krwi dzieciaków.

KRISPO_DE_PALMA

Hehe. London, Komórka oraz Włoska robota to były zapewne najkrwawsze filmy w historii kina, tyle tam 'krwi dla dzieci' było, że w niektórych krajach zostały zakazane.

Mateo_SF

The Meg film akcji dreszczowiec żal rekina i pieska w wodzie ale generalnie strasznie rozwleczony i nie polecam chyba najgorszy jego film, jest akcja ale to wszystko słabo wypada generalnie chińsko amerykańska produkcja

Mateo_SF

Najlepszy: Elita Zabójców
Najgorszy: The Meg

Oczywiście z tych, które widziałem. A wiele ich nie było ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones