Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

nie uważam go za słabego aktora. Jak na kogoś kto zarabiał na życie czymś innym niż
graniem w filmach, Statham wypada nad wyraz dobrze. Ilu jest gości - piosenkarzy,
artystów, sportowców - biorących się za film, zwykle z bardzo słabym skutkiem? Jason w
Porachunkach i Przekręcie pokazuje ze nie jest gościem tylko od spuszczania łomotu. Mam
nadzieję , że Guy Richie jeszcze do czegoś go wciśnie, bo na prawdę przyjemnie ogląda się
Stathama w jego produkcjach. Jeżeli chodzi zaś o filmy akcji, Statham na prawdę daje radę.
Oglądając z Nim takie kino w głowie kołacze się tekst "ma gość jaja." Sporo potrafi, często
sam bierze się za kaskaderkę. Z przyjemnością się na niego patrzy, powiem po raz enty :)

janiu14

za krótkie, na pewno ktoś to przeczyta

villain

Nie każdy szuka tylko tępych komentarzy typu "lubię go" lecz są tacy którzy mają ochotę wysłuchać zdania innych na jakiś temat, a także napisać więcej niż zwykłe zdanie podrzędne.
Szanuj ludzi, ich zdanie i pracę, lub po prostu nie wypowiadaj się w tematach nie dotyczących cię...

CrazyMess

bredzisz bo

- napisał elaborat o aktorzynie którego tak naprawdę nie warto wspominać
- sugerujesz wypowiadanie się w tematych dotyczących nas samych (wtf ?)
- oceniłeś miodowe lata na 7
nara

użytkownik usunięty
villain

Pie*dolisz.

villain

Ja przeczytałam. I się zgadzam. Dlaczego tak bardzo Cię boli, że ktoś go lubi?

paulitqa

holy oceniasz z nim filmy w okolicach 5 gwiazdek a jak widzisz w rankingu kurdupel jest na 30którymś miejscu czyli lekko licząc ze sto oczek za wysoko. I TO MNIE WŁAŚNIE BOLI

villain

Ocena osoby a ocena filmów z jego udziałem to dwie różne noty. Poza tym to zupełnie subiektywne rankingi. Laski go lubią, bo jest dobrze zbudowany (niektórym nie przeszkadza łysinka), faceci go lubią, bo się nieźle bije (ok, Bruce Lee to on nie jest, ale kto jest?). Nie ma sensu podnosić sobie ciśnienia i jechać po kimś, tylko za to, że lubi faceta, którego Ty uważasz za kurdupla, który nie zasługuje na miano aktora.

paulitqa

przecież ja po nikim nie jadę oni sobie sami krzywdę robią wypisując takie bzdury

dobry masz staż na filmwebie, ile masz lat ?

villain

Nawet jeśli, sobie podnosisz ciśnienie i nakręcasz młyn. Nie ma sensu.

Nie wiesz, że kobiet się o wiek nie pyta? Miałam 20 jak zaczęłam przygodę.

paulitqa

pełen luz z mojej strony tamci się ciśnieniują

pierwszy rocznik gimnazjalny, mnie się na szczęście udało o włos

villain

Dobra Twoja. Poroniony pomysł. Gorzej, że pisałam maturę za Giertycha.

użytkownik usunięty
villain

Oglądałeś Transportera? Dla fana Stathama pozycja obowiązkowa, he he.

pewnie że nie oglądałem
filmy z nim oceniam w ciemno hehe

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones