Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 714 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Gdybym był kobiętą kochałbym cię, ale jestem męzczyzną to i tak cię kocham . Jesteś najlepszy z najlepszych, obecnie król kina akcjii nikt cię nie pokona .

Prezydent_2

Zostaw mojego Dżejsona! To ja go kocham!
Zgadzam się... jest najlepszy.
Zawsze podnosi moje oceny każdego filmu w którym zagra :)
Mógłbym oglądać melodramat o umierającym komarze, ale wystarczyłoby w nim kilka ujęć z Jasonem... i film okazałby się całkiem ciekawym ;)

Prezydent_2

:D Heheh śmieszni jesteście :P też mam teraz fazę na Stathama :D Widziałam większość jego filmów, a wczoraj byłam na Niezniszczalnych 2 ;D Helllll Yeah !!!

Sorella_filmaniak

ja na szczęście nie mam "nagłej fazy" na stathama bo znam go już od 2005, wtedy widziałem z nim pierwszy raz film Transporter

Expendable91

Dobra słońce nie rzucaj tak, spokój, medytacja, wyciszenie :) jak Ci tak zależy możesz mieć status jego największego fana :P Jakiej "nagłej fazy"? Napisałam, że mam teraz fazę, bo od kilku dni oglądam jego najnowsze filmy, dobrych kilkanaście lat temu widziałam Przekręt i Porachunki, a później resztę filmów. Nie mamy po 10 lat żeby się licytować kto zna dłużej jakiegoś aktora :P Pozdrawiam :)

Sorella_filmaniak

a czy ja się rzucam i czy gdzieś napisałem że jestem jego największym fanem? ja się nie "licytuje" przecież, pozdro

Sorella_filmaniak

Ja tam nie jestem pewna, czy Ty nie masz, bo piszesz jak dziesięciolatka właśnie ;) Nadinterpretujesz wypowiedzi innych ;]
Ale no offence.

Prezydent_2

niestety dla was miłośnicy ale statham ma dziewczyne ;)

Prezydent_2

Słodziutki fajniutki Jason ,nieżle tłucze nikczemników.Aż miło na niego popatrzeć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones