Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 714 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

ktoś mocno podbija mu ocene chyba dzieciaki z gimn. kolo już się wypalił ju z zawsze będzie niezniszczalny

forest123

wiadomo tylko czemu w takim razie dałes mu aż 5 ?

villain

chyba troche przesadzacie rozumiem, że 36 miejsce to może za dużo ale dać mu ocene 1 2 ?? przecież nie jest aż tak beznadziejny. A jeżeli chodzi o tych gimbusów to nigdzie nie jest napisane, że taki gimbus nie może sobie ocenić aktora według własnego uznania. Filmy z tym aktorem są bardzo popularne i dlatego ma tak wysoką średnią PROSTE

DeadHawk

statham to bardzo sredni aktor takze nie zasługuje na tak wysokie miejsce,zreszta fimy tez ma slabe...

damianho15

Dla ciebie wszystkie filmy są słabe.

villain

A ty kolego co nie zawyżyłeś ocenę Kotowi?Za co mu się należy ta 10 ?Jak na polskie realia to on jest cienki a co dopiero porównywać go do Stathama czy innych aktorów. Stathamowi to on może buty wiązać.

bloodman1009

TROLLE tak robią zakładają konta by zawyżać lub zaniżać oceny dla filmów, aktorek i aktorek.

forest123

Musze przyznać że masz rację.

tomucho77

ale z czym? :D

5476

Że Jason jest za wysoko.

tomucho77

I dlatego dałeś mu 10? xD

5476

Dlatego mu dałem 10 bo go lubię.

tomucho77

ale jest za wysoko :D heh

5476

A no jest.

tomucho77

to po co dałeś 10 ? hah

na_varro

Ja się kogoś lubi i ceni to mu się daje 10/10 a ta top lista lata mi koło wacka.

tomucho77

chyba, że tak ;] ja się kierowałam podobnym myśleniem

forest123

Czujesz się że jesteś tak dobrym i starym recenzentem? Gratuluję, ale poszanuj proszę opinię innych to że uważasz Stathama jako aktora gorszego niż DiCaprio to Twoja ocena i szczerze mówiąc, j,ebie mnie ona, ale dla okazania odrobiny szacunku, zachowam niektóre epitety przygotowane dla takich jak Ty, dla siebie. Pozdrawiam

forest123

Dlaczego sie dziwisz? Statham jest aktorem kina akcji. Nie ma osobnego rankingu dla tego typu aktorów. Zgadzam sie nie powinien zajmować 36 miejsca w rankingu najlepszy aktor( przed S.L Jackson`em) ale w tym co robi według mnie jest rewelacyjny i gdyby istniał osobny ranking, byłby wg mnie w pierwszej 5-tce. Ja sama uwielbiam Jason`a (to ze jest przystojny to swoja drogą - :) , ale głownie za to, że w filmach akcji w których gra, sprawia wrażenie, ze daje z siebie wszystko na maksa. Dobre sceny walki, na wysokim poziomie ( nie znam sie na tym, ale laik oko nacieszy) np. Transporter, Adrenalina, Teoria chaosu, Revolver - świetne filmy. Zostaje Ci tylko pogodzić sie z tym faktem i żyć dalej:) Pozdrawiam!

plitunia1987

Niektórzy nigdy nie zaakceptują faktu że powoli mija era takich aktorów kina akcji jak Lundgren czy Van Damme.

tomucho77

Zgadzam sie w 100%. Nie wiem może to lekka ignorancja z mojej strony, ale nie oglądam już filmów z Lundgren`em , Seagal`em, bo wg. mnie są robione na siłę. Wyjątek to Niezniszczalni (z czystej ciekawości).

plitunia1987

Ale czas na nowy rozdział, Jason jest z nowej epoki że tak nazwę, kiedyś sam oglądałem a i teraz czasem sie obejrzy, coś z van damme czy "Sigalem" ale już sie wypalają mają swoje lata pracy w branży aktorskiej, a Jason to nowy narybek jego nazwisko sie sprzedaję i przede wszystkim o to chodzi tym co go zatrudniają, a skoro się sprzedaję to musi coś w tym być :")

zielupwa

"Sigalem" to ironia ?

tomucho77

Nie wiedziałem jak odmienić :D

zielupwa

Seagalem :)

tomucho77

No to o to mi chodziło, z całej mojej wypowiedzi z początku, zainteresowało Cię aby to że nie umiałem odmienić :D

zielupwa

Czy ty aby nie prowokujesz tym "Sigalem" ?

tomucho77

W jaki sposób :D ? Prowokuję wobec czego ?

zielupwa

Tak mi się tylko wydaję że celowe zniekształcanie nazwiska jest prowokacją, ale pewnie mylę się co do twojej osoby ?

tomucho77

Po prostu nie potrafiłem odmienic jego nazwiska :P Za bardzo szukasz konfliktów :D

zielupwa

Wcale nie szukam z tobą konfliktów :) tak tylko pytałem ... już cię nie denerwuję :)

tomucho77

Haha, ty wszędzie szukam prowokacji. Tylko żeby kogoś zaatakować.

plitunia1987

zgadzam się!

forest123

di caprio to słaby aktor i ciota :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

nikim a co?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

Jestem nikim jak i ty i jak 99 % ludzi... a di caprio to ciotowaty aktor jak dla mnie niszczy naprawdę dobre scenariusze

kryszti

... za które otrzymał 58 nagród i wyróżnień. A ty co dokonałeś w swoim życiu ? (oczywiście poza besztaniem świetnego aktora i ośmieszaniem się).

tomucho77

A co my gadamy o mnie? Co to w ogóle za argumenty? tak cię strasznie interesuję? No cóż mam cię w dupie nic nie będe pisał o sobie. Takie świetne scenariusze jak wyspa tajemnic, infiltracja, incepcja itd spi*rdolone przez pedałka di caprio, jeden z najmniej lubianych przeze mnie aktorów, podobno ma zakończyć karierę niezwykle się z tego cieszę, szkoda że nie zakończył jej po titanicu, Jasonowi to on nie jest godzien butów czyścić.

kryszti

7 filmów które wyjdą w 2013 i 2014 roku i kończy karierę ?

kryszti

Ja uważam, że DiCaprio, to całkiem niezły aktor. W tych filmach które wymieniłeś wg. mnie stanął na wysokości zadania. Co do pedałka skąd wiesz??? Albo w sumie nie odpowiadaj:D
Pozdrawiam!

plitunia1987

Całkiem niezły, to jeszcze jestem w stanie się zgodzić, też bym tak stwierdził gdyby nie moja subiektywna antypatia, coś jak autora tego tematu do J.Stathama...sama zapewne masz aktorów którzy cię niezmiernie irytują.

W filmach które wymieniłem przede wszystkim są genialne scenariusze i to one ratują te filmy, szkoda tej mody na di caprio zepsuł mi tyle filmów... wszystko przez tego zasranego titanica inaczej by się nie wybił... choć w sumie w Django nieźle wypadł, ale może dlatego mi się spodobała jego kreacja bo został uśmiercony :D

A co do pedałka to chodzi o jego dziewczęcą urodę i rolę w titanicu po której zaszufladkowałem go po wieki. Też pozdrawiam :)

kryszti

Cóż mogę rzec, chyba tylko tyle, że od Titanic`a upłynęło już 16 lat. Nie przypomina już z wyglądu tego chłopca z filmu, ponieważ jak wiadomo jest juz około 40-stki a tym samym troszkę "zdziadział.".. . :D Może warto puścić w niepamięć rolę Jacka i spojrzeć na tego aktora z innej perspektywy, tym bardziej, że noty filmów w których występuje są dość wysokie:)
(Scenariusz scenariuszem,wszystkiego nim nie załatwisz, przydałby się również dobry aktor do filmu nie sądzisz?. Przykład: "Skyline" - pomysł był, scenariusz jaki taki był, efekty jak na niski budżet były, ale gra aktorska pozostawia wiele do życzenia, bardzo wiele).
P.S nie zapominajmy ze ten temat powinien się tyczyć Jason`a Statham`a a nie L. DiCaprio
Pozdrawiam:)

plitunia1987

Temat dotyczy tego ,że ktoś jest zniesmaczony tym,że Jason jest wyżej od Leo, a że żywię antypatię do Di Caprio to się wypowiedziałem niezbyt pochlebnie i ambitnie i tyle... i starczy tych pozdrowień :)

kryszti

Ok...nie napinaj się za bardzo. Bez pozdrowień:) Dla mnie koniec tematu! :)

plitunia1987

W Twoim kierunku jestem bardzo uprzejmy przecież. Nie umiem się nie napinać, prawie wszystko mnie denerwuje taki już mój los

kryszti

Dzięki.:) łyknij sobie Relanium, albo Xanax będziesz spokojniejszy.

plitunia1987

To nie takie proste, nie będę spokojny choćby nie wiem co, po prosty taki już jestem neurotyczny i znerwicowany wiecznie, a psychotropów nie tykam, jak coś to wolę marihuanę, ale już dawno po wypłacie

kryszti

Każdy robi to co lubi:) Nie będziemy omawiać na forum filmowym, metod relaksacji. :d Bez odbioru!

plitunia1987

Relanium uzależnia nie rób krzywdy temu trollowi jeszcze się uzależni i oleje trollowanie na FW :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones