Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 714 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Potwierdzone, Statham zagra role czarnego charakteru w F&F 7, zagra tez na koncu 6 czesci :-)

użytkownik usunięty
Sutaku

To bylo do przewidzenia. Niby mnie to cieszy, ale ilosc odslon tej serii juz nie

Sutaku

do filmów dla kretynów nadaje się wyśmienicie

villain

filmów dla kretynów?? i mówi to 'koleś' który ocenił 'dom w głębi lasu' na 9. pff

iza_178

weź se zmień avatar z tej różowej mangowej świni albo umrzyj

villain

wysoki poziom gimbusie xD
bez komentarza

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
villain

no i co tam zauważyłeś na moim profilu?? bo widzę że umiesz oceniać tylko po awatarze..jakby to o czymkolwiek świadczyło, chyba że ty swoim wyrażasz siebie.. nie wnikam. ale nie oceniaj innych swoją miarą
twój poziom poprawnej polszczyzny nie zachwyca- obrażanie innych, przyznaje wychodzi CI najlepiej,.
widać skończyłeś na tej podstawówce (co sam podkreśliłeś) bo do kulturalnej rozmowy CI daleko, a swój brak argumentów maskujesz agresją i wulgaryzmem, 'well done' :)
Tak więc kończę tę bezsensowną i zaniżającą poziom tego forum wymianę zdań, gdyż nie zasługujesz choćby na chwilę mojej uwagi, żałuję jedynie, że dałam w ogóle wciągnąć się w 'rozmowę' z osobą o tak ubogim słownictwie, bardzo agresywną i nie mającą niczego interesującego do przekazania w swoich wypowiedziach..

Tak więc 'żegnam' PANIE villain.. może pan sobie darować odpowiedź... choć wątpię iż pana urażona duma pozwoliłaby na to i spodziewam się zobaczyć jeszcze jeden dość arogancki post :)
uprzedzam iż zignoruję.
niemniej jednak- Powodzenia

iza_178

Wierz mi słońce że nie chcesz widzieć kiedy przestaje być kulturalny.
avatar to wizytówka, jak widzisz kogoś w brudnych trampkach, śmierdzącego, bez zębów i z flaszką w ręku to oczywiście pierwsze pytanie jakie zadajesz temu komuś dotyczy ulubionych autorów książek. Wątpię.
Najbardziej zaniżają poziom tego forum ludzie jak ty. Możesz pisać wymuskaną polszczyzną ale co z tego jak największe gówna tego świata oceniasz na 9/10 gwiazdek.
Transporter 9, Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia 10 (wtf?), Ostatnie zlecenie 9, Ona to on 10. Co jest z tobą nie tak ? Do tego te seriale które bawią chyba wyłącznie emerytów serio nie mam dla ciebie dobrych wieści. Wybierz 10 filmów które oceniłem na 10 i je zobacz, zmów 3 zdrowaśki, wystaw stathamowi jedynkę i może jeszcze kiedyś będą z ciebie ludzie, może.

villain

hmmm.... szczerze powiem że chyba masz po prostu jakiś uraz do Statham`a w sumie grał on w różnych dziwnych filmach ale jest on spoko, co do F&F i tej długiej serii powiem tak: jest to fajne wiadomo serialu z tego nie zrobią heh ale fanie że tak długo to idzie można chociaż do kina pójść na dobry film gdzie są fajne bryki i akcja. Oceniłeś Jasona dosyć surowo bo nawet za film Parker dałeś mu jedną gwiazdkę, więc go po prostu nie lubisz i go nie oceniaj ocenianie zostaw ludziom którzy na tym się znają i dobrze wyglądają a nie wpierdzielają chipsy przed PC i oglądają wszystkie filmy w wersji CAM z sieci. Pamiętaj najpierw się ogląda na "Dużym Ekranie" dopiero później można się wypowiedzieć. Pozdrawiam

igor907

i specjalnie się zarejestrowałeś żeby wysrać takie brednie ?

"ocenianie zostaw ludziom którzy na tym się znają i dobrze wyglądają" CO TRZEBA MIEĆ W GŁOWIE ŻEBY TO NAPISAĆ albo czego się w niej na pewno nie ma ?

co do filmów CAM to moja 50 calowa plazma fullhd nigdy sie nie splamiła takim obrazem, zawsze czekam na 1080p wersje hehe a teraz wracaj do swoich wsiurskich obowiązków nie wiem świnki nakarm kury idź policz tylko broń boże nic więcej nie pisz

villain

gościu jak świnka to Ty wyglądasz hehe "moja 50 calowa plazma fullhd", ja mogę sobie napisać że mam i 100 cali tylko kto w to wierzy?? hehe odpowiem NIKT!!! VILLAIN wszedłeś na temat świń, tylko osoba bez argumentu i bez wykształcenia wchodzi na takie tematy, czyli TY!!! więc idź obejrzyj sobie Hannah Montana i strzep se i lulu a nie będziesz się wypowiadał heh jesteś żałosnym Prosiakiem że na widok Twojego avatara żygać mi sie chce. Pozdrawiam

igor907

tobie nikt nie uwierzy bo na wiosce tylko sołtys ma telewizor

i znowu klasyk
"...VILLAIN wszedłeś na temat świń, tylko osoba bez argumentu i bez wykształcenia wchodzi na takie tematy,..." niezłe skecze na nieświadomce ci wychodzą

wiem że tam na wsi wymagają wyłącznie popdpisania się pod wnioskiem o dopłaty ale na to aż się przykro patrzy http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=55425

villain

Ale troll MASTER z tego villain :D Dziwię się, że wszyscy się tak daliście komuś z gimbazy :D

JohnyXtreme

gość ma w ocenionych dragonballe na 9 i potrafi do ludzi o gimbaze się pluć

kapitan bomba, swiat wg kiepskich, szpital na perypetiach, daleko od noszy minimu 8 gwiazdek i jakieś serduszka czym statham przyciąga takie sieroty ja się pytam

villain

Hahah i ja Ciebie też :D

villain

villain jesteś cienias heh dawaj ustawimy sie w realu zobaczymy jak będziesz pięknie się wypowiadał heheh

użytkownik usunięty
villain

villain zgiń w końcu..

rozmarzyłeś się przyjacielu

użytkownik usunięty
villain

na pewno nie przyjacielu

Sutaku

tak.. ale jednak trochę szkoda, że zagra czarny charakter.. a seria F&F jest zaj**sta !

iza_178

Zgadzam się!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones