Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 623 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Jeden z najsłabszych i bezwartościowych aktorów, gustujący w płytkich i ubogich intelektualnie produkcjach.

kubenson

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jason_Statham
link wszystko wyjaśnia, jak to jest bezwartościowy aktor to czym jest np. Brad Pitt. Jason jako jeden z nielicznych aktorów nie jest wyręczany przez kaskaderów podczas kręcenia filmów... tyle mam do powiedzenie... poczytaj trochę o nim później pisz.

lebron_2

hahahahahahahahaha

Stanthama porównujesz do Pitta?????????????????
I twierdzisz że jest od niego lepszy bo sam występuje w scenach kaskaderskich?????
I na dodatek popierasz to Wikipedią????????

Idź lepiej odrobić lekcje dziecko, i dalej wymieniajcie się z kolegami płytami po lekcjach w gimnazjum.



kubenson

hahahhahahaha - znalazł się wielki mi to intelektualista... Przekrętu na bank nie widziałeś, Włoskiej Roboty, albo London więc zamilcz... na pewno Pitt jest lepszy od Stathama, ale każdy ma swój gust...

zzzzzzzzzzz

Oczywiście , że widziałem te filmy - jakbym miał inaczej ocenić tego aktorzynę?
Nie zmienia to faktu, że jest beznadziejny.

kubenson

Dla mnie to jest aktor który powinien się "ruszać", bo w takich filmach jest najlepszy... Jak dla mnie jest nawet minimalnie lepszy od Willisa w filmach akcji...

Pozdro

kubenson

A Pitt jest niby lepszy? Oglądałam z nim milion filmów i jedyne co zapamiętałam to jego bogata mimika łuku brwiowego...

zzzzzzzzzzz

no jasne, żę Pitt jest lepszy od Stathama, ale w swojej robocie jest dobry. Na peno nie na zero. Do postaci które gra pasuje idealnie i dodaje im polotu dla mnie 5/10

kubenson

O jeju jeju, ktoś tu się musiał wyżyć ;p

kubenson

Ok. Nie jest to Robert De Niro i na pewno nim nie bedzie. Satham gra w filmach akcji bo w tym sie specjalizuje i za to mu płacą. Nie jest to jednak absolutnie powód do tego aby nazywać go aktorem bezwartościowym. W końcu zatrudnili go tacy reżyserzy jak Luc Besson czy co ważniejsze Guy Richie. A co do ubogich intelektualnie filmów to najpierw Obejrzyj 'Revolver' w którtym główną rolę gra Statham a potem wypowiadaj sie na temat wartośći dorobku aktorskiego tego aktora. Jeśli zrozumiesz....

kubenson

JASON STATHAM JEST KIMŚ MA KASĘ JEST GWIAZDĄ A TY JESTEŚ NIKIM!

TO CHYBA O CZYMŚ ŚWIADCZY JAK BY BYŁO TAK JAK OPISUJESZ TO NIKT BY GO NIE BRAŁ DO FILMÓW A JEDNAK DOSTAJE TAK DUŻO KONTRAKTÓW, ŻE LEDWO SIĘ MUSI Z NIMI WYRABIAĆ, CO ROKU WYCHODZI PARĘ FILMÓW Z JEGO UDZIAŁEM....

CO INNEGO JAKBY BYŁ JAKIMŚ REŻYSEREM PRODUCENTEM SWOICH FILMÓW MÓGŁBYŚ MU ZARZUCIĆ ŻE JEST BEZTALENCIEM BO NIKT GO Z ZEWNĄTRZ BY NIE OCENIAŁ SAM BY WPŁACAŁ KASĘ NA PRODUKCJĘ SWOICH FILMÓW ALE TU JEST ODWROTNIE TO PRODUCENCI MU PŁACĄ ZA TO ŻEBY WYSTĄPIŁ GDYBY BRAD PITT, SYLVESTER STALLONE CZY PIOTRUŚ PAN BYŁBY LEPSZY W TYM CO ROBI JASON STATHAM TO ZAPEWNE BYŚMY GO NIE ZOBACZYLI NA EKRANACH A ŻE CIĄGLE GO WIDAĆ W FILMACH AKCJI TO ZNACZY, ŻE TO ON JEST NAJLEPSZYM POSZUKIWANYM AKTOREM KINA AKCJI.

Sunabozu

Słabizna aktor, dobiera role w filmach akcji dla małowymagających umysłów. 2/10

faith_no_more_

Ciekawe czemu filmy JS są na topie? To chyba coś znaczy!

Podaj mi lepsze filmy akcji od tych z udziałem JS które wyszły w ostatnim czasie...

kubenson

Gościu, w płytkich i ubogich intelektualnie produkcjach to gustujesz TY patrząc na twoją listę ulubionych ;) Żółwie ninja i Ace Ventura :) A Statham gra i gra tam gdzie go wezmą. Jak na aktora kina akcji to daje radę, zdecydowanie.

jcakov

Masz coś do żółwi ninja?! Świetna bajka z dzieciństwa a Jim Carrey jest białym Eddiem Murphym ma klasę jest niepowtarzalnym aktorem.
Musisz mieć bardzo niską samoocenę skoro tworzysz takie głupie, bezsensowne zdania na dodatek nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie.
Z twoich wypowiedzi mogę wywnioskować tylko jedno jesteś niezwykle tępym idiotą...

Sunabozu

Jakie pytanie człowieku mi zadałeś na które to nie odpowiedziałem? To była moja pierwsza wypowiedź w tym temacie... I nie kierowałem jej do ciebie tylko do autora 'tematu'.

O co ci w ogóle chodzi to ja nie wiem, ale wiem jedno - gadaj jak dziwka a oberwiesz jak dziwka. Póki co to nawet nie traktuję tego poważnie bo coś Ci się chyba pomyliło z adresatami.

jcakov

Musiałeś odpowiedzieć na mój tekst, bo dostałem e-maila z taką wiadomością... następnym razem napisz kogo komentujesz.

kubenson

Jesteś płytką intelektualnie imitacją forumowicza.

firstANDlast

Tak też czasem bywa niestety nic na to nie poradzę, że urodziłeś się z próbówki po terminie :(

Sunabozu

Ja jestem z próbówki? czy jakoś cie obraziłem XD

firstANDlast

no właśnie jak nie pisałeś do mnie to znaczy, że filmweb ma zły skrypt bo do mnie na e-maila przychodzą jakieś bluzgi i pisze dostałeś nową wiadomość to odpowiadam dla takich kolesi :D

Sunabozu

Spasuj trochę :) Obserwujesz temat więc dostajesz powiadomienia na e-mail mimo że inni nie piszą do Ciebie tylko do autora tematu. I wiesz, nie napinaj się tak przez internet, nie warto.

jcakov

odpierdol sie od żółwi i ace ventury - sratam tam tam jest niczym w porównaniu do ty6ch filmów, a nawet do aktorów, którzy grali zółwie

kubenson

Człowieku, te filmy to tania rozrywka, kino zdecydowanie mało ambitne. Żółwie Ninja to produkcja dla dzieci... I jeśli to są Twoje ulubione filmy to proszę bardzo, mam to gdzieś. Ale jeśli przy tym jeździsz po Stathamie że gra w 'ubogich intelektualnie' produkcjach to coś jest z tobą nie tak. Gdzie widzisz problem skoro sam gustujesz w ubogich intelektualnie produkcjach?

Poza tym każdy kto nie jest ślepy widzi że jesteś zwykłym internetowym trollem, nie da się z Tobą normalnie porozmawiać. Więc ja postąpię z mądrą zasadą - nie będę już karmić trolla. Podziękował.

jcakov

hahahahahahahahahaha...... nie bede karmić trolla
dobry jesteś!

kubenson

Tak, zdecydowanie jest go za dużo w filmach, nie powiem że jest złym aktorem, bo poradził sobie w London i Angielskiej robocie. Gra w większości w szmirach, jest takim współczesnym Van Damem, "twardzielem" grającym w kiczowatych filmach akcji.

kubenson

ludzie, po co się spuszczacie na odpowiadanie gościowi, koleś totalnie nie ma argumentów, pewnie w głębi duszy chciałby być takim Stathamem, ale w szkole bili go po lekcjach i na prawko zdał dopiero za czternastym razem, stąd teraz narastająca bezproduktywna i bezpodstawna agresja

Statham to gość który pokazuje że nie trzeba mieć szkół aktorskich i wielkiej praktyki żeby zaistnieć w filmach i czuć się w nich jak ryba w wodzie (w sumie kiedyś był pływakiem ;) znalazł dla siebie lukę w świecie filmu i znakomicie ją wypełnia. Ok jest kawałem gruboskórnego twardziela którego ciężko sobie wyobrazić biegającego z bukietem kwiatów w melodramacie, albo w płytkiej komedii o amerykańskich nastolatkach, Pitt jest owszem świetnym aktorem, ale Statham ma inną rolę do wykonania i moim zdaniem świetnie się z niej wywiązuje. Ma być czerstwym twardzielem z twarzą nieokazującą emocji który działa na panienki i taki jest, podobnie jak Vinnie Jones ma do wykonania kawał roboty w Hollywood i moim skromnym zdaniem robi to co robi doskonale. Gdyby nie fakt że zagrał w Transporterach 2 i 3 to podpisałbym się każdy film w którym się pojawia jest filmem udanym.
Można go nie lubić, i nie narazić się z tego powodu na śmieszność, ale należy przedstawić argumenty. Zresztą to chyba dotyczy każdej sfery życia.

Toosexyforyou

Czemu napisałeś 0, skoro dałeś mu 1...xD Hipokryzja.

użytkownik usunięty
Unimportant

Jason Statham jeden z najlepszych aktorów kina akcji(wejdź na mojego bloga). Świetnie grał w Adrenalinie, Transporterze nie wspominając o innych świetnych kreacjach. Jak nikt on do kina akcji pasuje świetnie. 10/10 I TO JASON POWINIEN BYĆ W PIERWSZEJ DZIESIĄTCE NA TOP 100!!!



Pozdrawiam. :)

Zgadza sie. Jakby byl podzial na aktorow (np. filmow komediowych, akcji) znalazlby sie wysoko.
A my na filmwebie to mozemy we wlasnym zakresie pisac opinie jako 'fani'. Bo tak naprawde jest to kolejne forum o takiej tematyce, a jego uczestnicy nie sa krytykami i nie moga wmawiac ludziom, ze film jest zly.
Dziwi mnie fakt iz porownuje sie Jasona Stathama ze starszymi kolegami, co najwyzej jego gre aktorska, ale nie wyglad i zachowanie! (bo nie mozna powiedziec, ze maja podobne DNA lub takie same). BTW uwazam ze J.Statham jest aktorem wartosciowym, a gardze ludzmi ktorzy pisza krzywdzace opinie na temat tego aktora (typu 'marny aktorzyna' 'ale zero, jestem debilem hehehe').

kubenson

Wg. mnie świetny aktor i tyle pozdrawiam

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Żenada.
Jason gra w płytkich filmach, ale rozrywkowych. Pitt ma bardzo dobry warsztat aktorski i niech nikt nie mówi, że Jason jest lepszy bo to nie prawda. Pitt gra w ambitniejszych produkcjach, gdzie uczy się czegoś nowego i to wykorzystuje.

CupOfCoffee

Jason natomiast nie pokazał jeszcze na co go stać, bo gra w produkcjach gdzie liczy się tylko kasa, a nie jakieś głębsze przesłanie.

użytkownik usunięty
CupOfCoffee

A co a ambitnych filmach nie liczy się kasa? Takie rozumawanie jest głupie. Jeśli Statham będzie grał tylko w takich jak do tej pory filmach to będzie bardzo dobże. On gra świetnie nie porównam go do Pita bo nie da się tego zrobic. Ale dla mnie i tak liczy się tylko JASON STATHAM!!! PoZdRaWiAm..,.

Witam. Zgadzam się z Tobą Pawianku Jason jest super, też nie porównam go do Pitta ale tylko dlatego że nie lubię Brada Pitta, ale to moje prywatne zdanie. Ten kto zaczął ten temat chyba Jasonowi zazdrości, facet ma klasę, jest cholernie przystojny mimo swojej widocznej łysiny (a tak na marginesie to Panowie naprawdę nie bójcie się łysiny bo to sexy a kobiety to kręci), ma kasę i lecą na niego panienki. Naoglądałam się już sporo filmów akcji w życiu i gdyby nie to że Twierdza to mój nr 1 powiedziałabym że transporter (wszystkie części)i adrenalina to mój typ na najlepsze filmy akcji, bo są łatwe, przyjemne, widowiskowe i trzymają w napięciu, takich filmów właśnie oczekuję po całym dniu harówki a nie jakiegoś psychologicznego badziewia. Pozdrawiam serdecznie.

użytkownik usunięty
asiak2007

Jason Statham i Bruce Willis to najlepsi aktorzy kina akcji, koniec cze

kubenson

kubenson - 0/10 Jeden z najsłabszych i bezwartościowych userów filmweb, gustujący w płytkich i ubogich intelektualnie produkcjach.

ubersoldat

Statham rocks!! I nie porównujcie go do PIta bo pitt do niego to ciota. Nienawidze pitta.

kubenson

kuben przepisałeś to zdanie z encyklopedii?

kubenson

To nie jest aktor, to były sportowiec. Weź na to poprawkę i go zbyt surowo nie oceniaj. Po prostu przydarzyła mu się przygoda filmowa, z której skwapliwie skorzystał. Ma teraz swoje 5 minut pojawiając się (nie grając, bo on nie potrafi grać!!!) w filmach akcji i tyle.

użytkownik usunięty
drjak

Ale macie problemy. Jason Statham to jest słaby aktor musze przyznać, ale najlepszy pod względem kina akcji, dla mnie 10/10 zdecydowanie. I do pitta to żadne porównanie bo pitt to laluś :)

To zalezy co oceniasz, jesli caloksztalt to Statham wypada slabo a Pitt bardzo dobrze (potrafi wiele zagrac, jest bardzo wszechstronny). Jesli zas tylko kino akcji to Statham i owszem bedzie wysoko.

To zalezy co oceniasz, jesli caloksztalt to Statham wypada slabo a Pitt bardzo dobrze (potrafi wiele zagrac, moze i jest lalusiem ale za to jest bardzo wszechstronnym). Jesli zas tylko kino akcji to Statham i owszem bedzie wysoko.

kubenson

Gostek jest zarąbistym aktorem zagrał też w fajnych Filmach np: Transporter od 1 do 3 i inne...

użytkownik usunięty
kubenson

JASON STATHAM JEST ZAJEBISTY, A KTO UWAŻA INACZEJ JEST DEBILEM HAHAHA. I NIKT NIE UDOWODNI, ŻE JEST INACZEJ, A ZAŁOŻYCIEL TEGO TEMATU POWINIEN SIĘ LECZYĆ NA MÓZG!!!!!!!!!!!!

Założe się, że nigdy nie zagra już w żadnym dobrym filmie, do końca będzie odwalał, głupei filmiki, w których będize szybko jeździł, strzelał i bił łobuzów.

fuck_outta_here

Ta jasne.
To dlaczego początkiem 2010 roku wyjdzie thriller 'Expendables'
reżyserowanego przez Sylvester Stallone, gdzie będzie grał główną rolę u boku Sylvester Stallone, Jet Li...

użytkownik usunięty
fuck_outta_here

Co ty chłopie? Przecież każdy film w którym on jeździ, strzela i bije łobuzów jest dobry. Nie wiem o co ci chodzi o.O

Przypierdolił się kubenson do całkiem przyzwoitego aktóra, który w Przekręcie i Revolverze udowodnił, że potrafi cośtam zagrać, a w Adrenalinie, że potrafi się napierdalać i biegać. Co prawda do pacino czy Chucka Norrisa mu daleko, ale beztalenciem też nie jest. Ot, przyzwoity rzemieślnik z predyspozycjami do gry w filmach akcji.

kubenson

a ja lubię go za jego super seksowny akcent ;) Pozatym to jest właśnie typ takiego aktora, który gra w głupich filmach akcji, strzela i wali po łbach ;p ale i tak jest jednym z najlepszych w tym co robi :P taki mega kozak na ekranie ;p jak dla mnie Jason na + :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones