Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 714 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

36 miejsce w top100?? Yyyyyyyyy......fajny żart ale top 300-400 to max.

killfrenzy8282

może napiszemy do filmwebu żeby go usuneli całkowicie albo ze względu że jełopy oceniają go tak wysoko zmienili lekko algorytm dzieląc jego głosy na pół lub zrobili ranking karłów występujących w filmach i tam mógłby być nawet pierwszy nie miałbym nic przeciwko

villain

wracaj mapecie do swojego Waltza ( jesteś skończonym jełopem jeśli dałeś mu 10)

Judaschrist

napisał gość który podkochuje się w jackie chanie

villain

Colin Farrell i Kot 10?, lepiej zamilcz :)

Judaschrist

widział IN BRUGES ? czy masturbuje się wyłącznie pod hobbita...

użytkownik usunięty
villain

ile będziesz jeszcze tu siedział i trollował ? jak go nie lubisz to po co tu przebywasz ..

żeby zachować równowagę dla waszej wiejskiej postawy

użytkownik usunięty
villain

ciekawee

użytkownik usunięty
villain

no właśnie wynoś się stąd puki czas :)

villain

nie, nie oglądam takiego syfu. i w przeciwieństwie do ciebie nie marszczę freda do jakiegoś aktora po jednym filmie. Statham nie jest idealnym aktorem, ale złym tez nie jest ( na pewno 100x lepszy niż waltz który jest wielbiony przez takich impotentów umysłowych jak ty) Do rzeczy, zachowujesz sie jak ktoś z kompleksami na punkcie swojego małego siurka... wypowiadasz sie w prawie kazdym temacie o tym aktorze i srasz naokoło żarem. lepiej by było jakbyś odwiedził jakieś forum psychiatryczne, pomogli by ci tam przy okazji, bo na filmweba nic nie wnosisz (poza podbijaniem ocen lipnym aktorom)

Judaschrist

nominacja do oscara za scenariusz oryginalny, wygrana globa dla najlpszego aktora komediowego i nominacja dla najlepszej komedii to rzeczywiście syf jak się patrzy. Pokaż mi jeden film gdzie to ścierwo statham grając rolę pierwszoplanową otarł się chociaż o jedną z tych nagród. Wiem, banda przygłupów z tobą na czele zna się lepiej od ludzi którzy wybierają i nagradzają filmy. Umrzyj.

użytkownik usunięty
villain

chyba ty.

villain

czytać ze zrozumieniem to ty nie potrafisz, stathama ani nie wielbię, ani mi on nie przeszkadza. Nie moja wina ze żyjemy w czasach w których panuje kult gówna i wszystko co gówniane jest wielbione..... Nie wszystkie filmy sa sprawiedliwie oceniane ;] ale ktos taki jak ty tego nie zrozumie. idz se lepiej zwal gruche pod farelke boś pan spięty

Judaschrist

nagle dystansik grany jak brakuje argumentów. Napisałeś ze nie jest zły więc wskaż gdzie jest dobry wg ciebie. Chyba proste zadanie dla tak ładnie ułożonego burka

villain

Napisałem tez ze dobrym nie jest ;] jest średniakiem(4-6 gwiazdek). Revolver, Death Race, The Bank Job. wg mnie dobrze tam zagrał, natomiast Adrenalina....nie dało się tego gówna oglądać. pasi?
dystansik? niee ;) dalej jestes kozim cycem, popłacz tu jeszcze troche jaki to on zły jest i wracaj do marszczenia pod filmy kota i farelki

villain

''od ludzi którzy wybierają i nagradzają filmy. '' <--- Panie, krótko i na temat. To zwykła komercja, że już o korupcji nawet nie wspomnę, gdyż to jest oczywiste dla człowieka myślącego logicznie.

karoman4

reptilianie rządzą światem

villain

Wierzysz w to?

karoman4

tobie poważnie żarty trzeba tłumaczyć ręcznie ?

villain

Nie martw się, wyłapałam Twoją ironię. Natomiast ja zapytałam poważnie, czy wierzysz w to. Odpowiedź jest prosta: tak lub nie.

karoman4

nie, bo nie lubię konkurencji

villain

Aha.

karoman4

Statham Jest aktorem kina akcji i według mnie w tej kategorii powinien być oceniany. Nie jest to Hopkins Czy Walken ale w swojej kategorii jest aktorem dobrym i tyle w temacie.

Judaschrist

Lubie Stathama ale porównywanie go do Waltza jest co najmniej nie trafione...

villain

"ł lub zrobili ranking karłów występujących w filmach i tam mógłby być nawet pierwszy nie miałbym nic przeciwko"

Peter Dinklage to lepszy aktor xD

neo_angin

w sumie masz racje :/

villain

żeby marszczyć freda trzeba go mieć, żeby oceniać to jeszcze jaja....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones