Hugh GrantI

Hugh John Mungo Grant

8,1
42 861 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Grant

Za wysoka ocena!

użytkownik usunięty

Nie lubię tego cepa który nie ma za grosz talentu, a do tego zamiast nadrobić swoje
zaległości w aktorstwie krytykuje wielkich aktorów

Gdyby nie miał za grosz talentu to by nie gral w tylu świetnych filmach!

użytkownik usunięty
baume

czyli komedie romantyczne teraz zaliczają się do "swietnych filmow" ?

nie potrafię zrozumieć Twojego toku rozumowania...to komedie romantyczne nie mogą być świetnymi filmami??? Możesz mi wytłumaczyć dlaczego tak uważasz?

użytkownik usunięty
baume

komedie romantyczne zawsze mają taki sam schemat, zakonczony happy endem nie zawsze ze znosnym aktorstwem i bardzo naiwną fabułą

zgadzam sie i nie zgadzam z Twoja opinia, ok duuuuuzo komedii romantycznych ma taki sam schemat za słabym aktorstwem i naiwna fabułą ale to w duzej mierze sa polskie produkacje wiele amerykanskich komedii jest bardzo dobrych z wybitnymi aktorami i poniekad zaskocza. Jeżeli nie odpowiada Ci taki gatunek to po prostu nie oglądaj:)

użytkownik usunięty
baume

Ale nie mysl ze gardzę filmami o milosci, nie lubie po prostu komedii romantycznych, a znam je tylko z przeszlosci ;p

baume

świetne filmy z nim??

Friva

chociażby "Prosto w serce" i "To właśnie miłość"

Zgadzam sie, ze to byle jaki aktor. Tak naprawde to jest aktor paru min - zawsze jest taki sam.
Zrobil swiatowa kariere, fakt, akurat nie musi to oznaczac, ze jest dobrym aktorem. To inteligentny facet ale i glupi jednoczesnie (wcale sie to nie wyklucza), no i jak byl mlodszy to swietnie wygladal, ale tak ogolnie to cienko, cienko...........

Hugh Grant jest uroczy

użytkownik usunięty
majawk

szczegolnie gdy obraza innych aktorow

uroczy w filmach, prywatnie mnie nie obchodzi ani on ani jego zachowanie

majawk

A nie przeszkadza ci, ze on w kazdym filmie robi pare takich samych min i na tym koniec? On jest ZAWSZE taki sam. No tak sie nie da przeciez. Powinien cos w koncu zagrac.

Anneke01

Nie zmienia to faktu, że jest uroczy <3

Poza tym mnie się go bardzo dobrze ogląda... Nie każdy potrafi na 1000 sposobów pokazać tę samą emocję w zależności do roli... Z tego co się naoglądałam to nawet "wielcy" i "wibitni" w ten sam sposób ukazują emocje kreowanych postaci... ;)

Bris

Chodzi o to, że aktor potrafi wcielić się w postać. W każdym filmie jest inną osobą. A Hugh Grant... W każdym filmie jest taki sam, dosłownie, jakby ta sama osoba. Jak widzę, że gra w jakimś filmie, to wole te filmi unikać...

Co z tego, że ma parę min i najlepiej sprawdza się w komediach romantycznych? Czy Pacino albo de Niro nie mają paru min? Dobry aktor to nie taki, który potrafi zagrać wszystko, łącznie ze ścierką do podłogi. Dobry aktor to taki, który najlepiej sprawdza się w jednym typie postaci. Tak jest i z Nicholsonem, i z Pacino, i z de Niro. I tak jest też z Hugh Grantem.

użytkownik usunięty
arekmrozinski

Dobry aktor to taki który się wczuwa w rolę jest wszechstronny i jest jak kameleon. Mylisz się jesli twierdzisz ze Al Pacino ma jedną minę.

Nie napisałem, że Pacino ma jedną minę.

użytkownik usunięty
arekmrozinski

okej pare min... Al Pacino ma tysiąc twarzy

arekmrozinski

Aktor paru min to jest g a nie aktor, chocby sie trzymal tylko jednego gatunku.

Jak ogladalam Bridget Jones to oczywiscie swietnie tam pasowal, wyglad rewelacyjny, nie mowie, ze nie moge go ogladac (a sa tacy, ktorych nie moge), ale dobrym aktorem to on nie jest.

Anneke01

a jak dla mnie to jest bardzo dobrym aktorem, jak na aktory, który gra tylko w jednym gatunku filmów.

Anneke01

tak, gra ciągle jedną rolę. sam powiedział w wywiadzie, że gra, by mieć pieniądze, a przemęczać się nie lubi, więc przyjmuje "łatwe role".

Kogo krytykował? Masz może jakiś wywiad, albo coś w ty rodzaju ...?

użytkownik usunięty
PoziomkaZlasu

Gdy spytano go o Colina Firtha odpowiedział " moim zdaniem on nie jest dobrym aktorem", niesetty ten wywiad widziałam na kanale typu filmbox lub hbo.

To już nie można mieć własnego zdania?

A ja go lubie w dramatach, talent komediowy niezaprzeczalnie posiada, ale i w powazniejszych rolach wypada zaskakujaco dobrze - Gorzkie Gody, Nieprawdopodobna historia, Okruchy dnia.

Moim zdaniem ma talent, może nie jakiś ogromny ale...chociaż trzeba przyznać, że gdy ogląda się go obok lepszych aktorów np w Rozważnej i romantycznej, widać jakieś drobne braki.

aluzja1117

To prawda... W "Rozważnej..."Pomimo swego uroku wypadł marnie przy swoich kolegach z planu.

no trochę taki chuyowy;/ chociaż nie jest najgorszy ale jakiś taki aktor jednej miny i wgl

Aktorstwo Hugh? Ograniczona mimika, denerwujące pozy, miny, spojrzenia. Gra aktorska mnie nie przekonuje. Do innych gatunków filmów się nie nadaje. W mojej ocenie: porażka.

Moim zdaniem nie są denerwujące, tylko ekstremalnie seksowne. Facet jest czarujący do granic możliwości i za to mu płacą - ot co :)

TEZ GO NIE LUBIE. DENERWUJE MNIE JEGO OSOBA I TO WSZYSTKO...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones