Guns N' Roses

9,0
2 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Guns N' Roses

Jak w temacie, jakie są Wasze ulubione kawałki Gunsów?

Mój TOP 5:

1. November Rain
2. Civil War
3. Sweet Child O' Mine
4. Since I Don't Have You
5. Patience

Unifilms

1.Estranged
2.Paradise City
3.November Rain
4.Don't Cry
5.Mr.Brownstone

Since I Don't Have You to cover. Pozdrawiam ;]

PlayTheGame

Wiem, wiem, że to cover, ale uwielbiam go w wykonaniu Gunsów.

Unifilms

1. Rocket Queen
2. Welcome To The Jungle
3. Paradise City
4. Don`t Cry
5. Mr. Brownstone

Ciężko było wybrać tylko 5 kawałków.

Unifilms

5 kawałków to trochę mało ale raczej tak :

1. Sweet Child o' Mine
2.Patience
3.November Rain
4.Don't Cry
5.You Could Be Mine ;D

NordMan

Paradise City zawsze na 1 miejscu ;)

Unifilms

Welcome to the Jungle i Paradise City :-)

Unifilms

1.Paradise city
2.Sweet child o'mine
3.Welcome to the jungle
4.Nowember rain
5.Civil war

Myers009

Jak na dzień dzisiejszy

1. Don't Cry
2. Sweet child o mine
3. November Rain
4. Paradise City
5. Welcome To The Jungle

Unifilms

1.Estranged
2.Paradise City
3.Sweet Child O Mine
4.November Rain
5.Welcome To The Jungle

Kamilpusty

1. Estranged
2. Civil War
3. November Rain
4. Dont Cry
5. My Michelle
ale można więcej wymieniać :-)

sebastian22221

napisałam wcześniej tylko jeden kawałek bo nie miałam czasu. Teraz napisze całą piątkę.
1.Paradise city
2.Garden of eden
3.Don't cry
4.Sweet child o'mine
5.Welcoce to the jungle
6.My Michelle
7.Knocking on Heaven's door (cover)

wyszło jednak siedem ;)

użytkownik usunięty
Unifilms

Tylko 5 ??? Ale cóż:
1. Welcome to the Jungle
2. You could be mine (ale to w wersji Live)
3. Nightrain
4. Rocket Queen
5. Dead Horse
I jeszcze: 'Don't Cry', 'So fine', 'Out ta get me', 'Mr. Brownstone", 'My Michelle", 'Coma", 'Ain't it fun', 'Move to the city' .... i wiele innych
Gunsi są świetni !

Unifilms

Nie ukrywam s a t y s f a k c j i jaką odczuwam, gdy ktoś prosi mnie o wskazanie kilku ulubionych piosenek Gunsów.
Jest to dla mnie niebywale trudne zadanie, ale to tylko potwierdza świetność tej kapeli :)

W moim rankingu pierwsze miejsce zajmuje bezapelacyjnie najpiękniejsza pieśń wszechświata i okolic czyli Sweet Child O' Mine.
Kocham ją od pierwszej do ostatniej sekundy...Każde jęknięcie Axla, posunięcie palców Slasha, Duffa, Izzy'ego, każde uderzenie Stevena. Jest po prostu magiczna. Uwielbiam zamykać oczy wsłuchując się w jej wybitność!

Ten utwór wybija się u mnie ponad wszystkie. Reszta listy wygląda mniej więcej tak (to wartościowanie ich numerkami jest dla mnie tak obrzydliwie trudne xD):
2. Don't Cry / wersja tekstu zależy u mnie od nastroju, obie są klawe
3. Paradise City
4. Rocket Queen
5. Knockin' On Heavens Door / moim skromnym zdaniem lepszy od oryginału Boba Dylana
NIE,NIE, NIE! NIE ZAKOŃCZĘ MOJEJ LISTY! <ZŁO>
6. 14 Years
7. So Fine
8. November Rain
9. Out Ta Get Me
10. Estranged
11. Mr Brownstone
12. Patience
13. Welcome To The Jungle
14. It's So Easy
15. Dust N' Bones
No dobrze, tyle wystarczy, ale oczywiście na tym nie koniec, jeśli ktoś jeszcze nie wgłębił się w twórczość tego bandu, to baaardzo gorąco polecam :)

Mogę jeszcze dodać, że najmniej lubię My World :| A z płyty Chinese Democracy przypadł mi do gustu kawałek This I Love.

Ave Slash, ave Guns' N' Roses 85'-96'

użytkownik usunięty
deathrider

"My World" nie jest takie złe tyle że, w ogóle nie pasuje do GN'R, za teks jest fajny ;)

Tekst jest intrygujący, nie zaprzeczę.
I zdaję sobie sprawę z tego, że ten utwór to pewien rodzaj żartu ze strony Gunsów, aczkolwiek ja po prostu nie lubię go słuchać.

użytkownik usunięty
deathrider

Też myślę, że to żart i przede wszystkim ze strony Axla, ale ten żart mi się podoba.
Mi za to najmniej odpowiada "Estranged" i wiem, że za to zostanę wyklęta przez większość fanów ale cóż.

Ja jestem wręcz f a n a t y c z k ą i nie zamierzam Cię jakoś nieprzyjaźnie z tego powodu traktować. Każdy ma prawo do własnego gustu i nie można nic nikomu narzucać :)

użytkownik usunięty
deathrider

To dobrze bo żeby ktoś powiedział, że nie podoba mu się np. Welcome to the jungle to bym nie darowała ;)

hah przyznam się do mojego fanatyzmu, jednakże muszę podkreślić to że dla mnie GnR umarło w '96 roku kiedy Slash odszedł... w sumie można nawet powiedzieć, że w '93 gdy zakończyli swoją ostatnią trasę koncertową i prócz Sympathy for the Devil nie stworzyli niczego...kompletna pustka jakby jedno klaśnięcie i zespołu nie ma... Cholernie boleję i nie umiem przełknąć faktu, że Axl szarga dobre imię zespołu swoim teatrzykiem, który jak kiedyś zauważył Steven powinien nazywać się W.A.R. a nie wciąż GnR, bo prócz Rosa i po części Dizzy'ego, którego w sumie nigdy nie zaakceptowałam jako prawdziwego Gunsa nic nie łączy TEGO CZEGOŚ z moim ukochanym zespołem. Nie wiem jak można było być takim suki***em, żeby szantażem wymusić od reszty zrzeczenie się praw do nazwy! Jak można było wprowadzać taką pieprz*ną dyktaturę jak robił to Axl? Z cały szacunkiem do niego jako artysty, mam coraz gorsze zdanie o nim jako o człowieku.. im więcej oglądam materiałów o GnR, albo przeglądam jakieś wywiady tym bardziej nienawidzę osoby pana Rosa... mimo, że uwielbiam go jako członka zespołu (cóż trochę to głupie...)
nooo...ale miała być lista ulubionych nagrań... uhm... ^^ to dość trudne więc może wskażę najpierw utwoty których nie lubię albo do których nie mam przekonania a dopiero później wymyślę jakąś ambitną listę :)
więc... zdecydowanie nie lubię My world... kompletna pomyłka, zupełnie nie wiem co to robi na UYI, ale trudno...
2.Reckless life na dłuższą metę trochę mnie wkurza,
3. czasem łapię się na tym, że przełączam na nast. nagranie, gdy słucham Bad apples
yyy... no i na tym lista się kończy, bo jak powiedziałam wcześniej Chińska Demokracja jest dla mnie czymś stworzonym przez Axla i jego "podwładnych" a nie płytą GnR

no... a teraz ulubione kawałki ^^
1. 14 years i Dust n'bones zdecydowanie nie jestem w stanie stwierdzić które z tych nagrań jest lepsze :P
2. Patience :D
3. Nightrain
4. Mr. Brownstone... o tak! podobnie jak pozycja wyżej zawsze zaje*iście mnie nastraja :P
5. hmmmm uznajmy że dam tu całą Trylogię, gdyż oczywiście znów nie umiem zdecydować co najlepsze ^^
6. So fine i New Rose(wiem wiem, to nie ich ale jest dużo lepsze niż wykonanie The Damned) - chyba ze względu na Duffa :D
7. It's so easy... o tak... I see you standin there, you think you're so cool... i te sprawy xd
8. Garden of Eden za popieprzony klip i za to że za cholerę nie rozumiem nic poza "We lost in the Garden of Eden" haha
9. Ain't it fun i Anything Gose za "genialne i romantyczne" teksty haha
10. Rocket Queen i My Michelle
yyyy i może na tym poprzestanę, bo za chwilę wymienię tu wszystkie ich piosenki xd
taaa bardzo krótki post mi wyszedł :)

blackolszi

1. Don't Cry
2. Sweet Child o mine
3. November Rain
4. Civil War
5. Night Train
A Knockin' on heavens door, znacznie słabsze od perfekcyjnego oryginału, ale i tak niezłe.

shady_88

1. Paradise City - moja ulubiona piosenka, lepszego tekstu nie słyszałem.
2. Don't Cry.
3. Sweet Child O' Mine - solówka Slash'a mhm...
4. Welcome To The Jungle.
5. Civil War - ale tylko wersja Live, dużo lepsza wyszła.

blackolszi

Kiedyś byłam takiego samego zdanie jak ty, ale w sumie rozumiem Axla kiedy zażądał on od zespołu żeby zrzekli się praw do nazwy.Były to czasy kiedy chłopacy ostro ćpali i chlali zespół mógł się rozpaść w każdym momencie, a dla Axla liczyło się tylko to żeby Guns N' Roses trwali dalej, postaw się w jego sytuacji, może nie robi teraz muzyki takiej jak starzy Gunsi, ale robi to co dla niego najważniejsze ma w dupie co myślą o nim inni, podziwiam go za to, nie sprzedaje się, jest w 100 % sobą, brak jest teraz takich ludzi, którzy nie udaja kogoś innego tylko po to żeby się przypodobać, sprzedać. On się nigdy nie zmieni,jest prawdziwy, wszyscy go tak bardzo nienawidzą, jest czołowym buntownikiem rock n rolla,kto wie jak było w zespole czy wszystko co złe to musi być z jego winny, prasa strasznie uczepiła się na Axla, piszą o nim jakieś bzdurne artykuły, a ludzie to czytają i od razu go osądzają,dla mnie liczy się tylko to jakim wspaniałym jest artystą, po co mi widzieć kogo tym razem obraził, niech robi co chce. Takie jest moje zdanie.

użytkownik usunięty
Unifilms

1. Paradise city
2. Welcome to the jungle
3. Knocking on the heaven doors
4. It's so easy
5. Sweet Child O' Mine

Tylko utwory przy pierwszym składzie g 'n r były wspaniałe. Reszta po rozpadzie to już nie to samo.

Unifilms

1. Sweet Child of Mine
2. It's do Easy
3. Mr Brownstone
4. Paradise City
5. Welcome to the Jungle
Chyba tak, ale sama nie wiem, bardzo trudno mi jest wybrać tylko 5 ;(

Unifilms

1. Jedyne, niepowtarzalne "Welcome to the jungle"!!!!!!!! W tej piosence wszystko jest idealne, a to co wyczynia Axel Rose to mistrzostwo świata! "You know where you are? You are in the jungle, beybe! You will dieeeeeeeee!!!"
2. Paradise city
3. You're crazy
4. Rocket Queen
5. Mr Brownstone
Fenomenalny zespół. Cała esencja rocka, nić dodać, nic ująć.

litwosxd

1. November Rain
2. Estranged
3. Paradise City
4. Civil War
5. So Fine

Kiper94

1. Don't Cry
2. Welcome To The Jungle.
3. Paradise City.
4. Sweet CHild O Mine
5. November Rain

Kolejność oczywiście nie ma znaczenia bo wszystkie utwory kocham tak samo :D

Unifilms

5 kawałków? To trochę trudny wybór.

1. Welcome to the Jungle
2. Paradise City
3. Sweet Child o'mine
4. Patience
5. Better (nie za tekst)
6. Don't Cry
7. You could be mine
8. Street of dreams
9. This I love ( świetny tekst, świetny wokal )

Upsss, wyszło, 9.
Guns N' Roses, forever.
Aha, i to też do innych, nie krytykujcie Buckethead'a. Może noszenie kubła z KFC mu pomaga?

kaakaa

November Rain poza rankingiem. Zawsze 1 .

kaakaa

Jezu, ominęłam Out Ta Get me, Rocket Queen, Night Train... Zabijcie mnie :P

kaakaa

Nightrain pisze się razem .... tu nie chodzi o "nocny pociąg" , "nightrain" to nazwa amerykańskiego taniego wina.

gugugg

My mistake...
Haha, teraz patrzę na to co napisałam w sierpniu i łapię się za głowę, minęło trochę czasu - stan rzeczy się zmienia, między innymi umysłowy.

kaakaa

Ja go lubię za ten kubeł : D Śmieszny jest trochę.

Unifilms

Patience
Sweet child o' mine
Welcome to the jungle
Don't cry obie wersje tekstu
November rain
Rocket queen
So fine, New rose (Duff też świetnie śpiewa:))
mogłabym jeszcze długo wymieniać...:D

hmmm0409

1.Don't Cry
2.November Rain
3. Welcome To The Jungle
4.Paradise City
5.Garden Of Eden

Unifilms

1. Nightrain - fajna tematyka :)
2. Dead Horse - Axl gra na gitarze .... dobrze, że za chwilęją wywala i zajmuje się tym co najlepiej umie :)
3. Anything goes :)
4.Garden of eden - teledysk XD haha
5 perfect crime - bo kojarzy mi sie z Dzkim Zachodem :)
6 sweet child o mine - to jest mój dzwonek w telefonie :)
7 paradise city - na niezłego power'a :)
8 welcome to the jungle - ten słynny okrzyk "YOU KNOW WHERE U R (...) ?! " świetny :)
9 attitude - bo Duff też ma zarąbisty głos :)
... jak normalnie uwielbiam ich piosenki, tak "knockin' on heaven's door" nienawidzę.
Axl ma trzy rodzaje głosu : skrzeczący (który uwielbiam) i który pojawia się najczęściej, normalny (słychać go np. na początku civil war) i trzeci - dziwny , który słychać właśnie w "knockin' on heaven's door". Ta piosenka wydaje mi się taka okropna, że nie mogę jej wysłuchać do końca.

użytkownik usunięty
Unifilms

1. You could be mine
2. Nighttrain
3. ich wersja Heartbreak Hotel
4. Welcome to the jungle
5. Don't Cry
6. Dead Horse
W zasadzie to trzeba było by wszystkie ich piosenki wymienić bo połowa ich kawałków była genialna a druga bardzo dobra.

Unifilms

Czemu nikt nie podał "Sympathy for the Devil"?
1Welcome To The Jungle
2. 14 Years
3. You Could Be Mine
4. One in A Milion
5. Najlepszy - Sympathy For The Devil
6. Get in The Ring - tego też nikt nie podał

użytkownik usunięty
Unifilms

1. The Garden
2. Civil War
3. Shotgun Blues
4. Estranged/You Could Be Mine
5. Hair of the Dog/Get in the Ring

Ciężko było wybrać czwarte i piąte miejsce, dlatego zrobiłam tak a nie inaczej.

użytkownik usunięty

Ano, jak mogłam jeszcze zapomnieć o Out Ta Get Me i Rocket Queen.. Nie da się, kurka, zrobić czwartego i piątego miejsca.

Unifilms

1 Sweet Child o Mine
2 Dead Horse
3 Don't Cry
4 November Rain
5 Welcome to the jungle

Unifilms

1. Welcome to the jungle
2. One in a million
3. Patience
4. You're crazy (akustycznie)
5. Rocket Queen

Unifilms

1. Garden of eden
2. Paradise city
3. It;s so easy
4. Reckless life
5. Attitude

Unifilms

1. Sweet Child O'Mine
2. Don't Cry (alt. lyrics)
3. It's so easy.
4. Knocking On Heaven's Door.
5. Anything Goes.

Unifilms

1.Welcome to the jungle
2.Paradise City
3.Rocket Queen
4.Sweet Child of Mine
5.It's so easy ( zarąbisty głos Duffa <3 )

Unifilms

1.November Rain
2.Rocket Queen
3.Don't Cry [Original]
4.You Could Be Mine
5.Sweet Child O'Mine

Unifilms

Dont Cry
Nowember Cry
Sweet Child Of Mine
Welcome To The Jungle
Estranged

kathrina357

Dont Cry
Patience
Welcome To The Jungle
Paradise City
Yesterday

Unifilms

1. Paradise City
2. Rocket Queen
3. Sweet child o'mine
4. Nigtrain
5. Welcome to the Jungle

Unifilms

Uwielbiam Estranged, bo trwa i trwa, myślisz,że to już koniec a tu Slash zaczyna znowu swą zarąbistą solówkę:) a do tego teledysk- Axl i delfiny, Slash wynurzający się z wody, i... delfiny! a także Paradise city, Welcome to the jungle,Sweet Child O'Mine, November Rain...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones