Giselle Itié

6,9
426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Giselle Itié

Nagle anonimowa aktorka dostaje ważną rolę w filmie pełnym gwiazd kina (The Expendables). Dostała ważną rolę i nie podobała mi się jej gra. Na prawdę nie wiem skąd on ją nagle wytrzasnął? Trzeba było ściągnąć kogoś innego do tej roli.

lubiefilmy_rav

film odpowiada na to pytanie :P zakochał się/zlitował nad kimś

lubiefilmy_rav

Powaga i dramaturgia roli latynoskiej buntowniczki w zupełności uzasadniają zaangażowanie co najmniej Meryl Streep. Jestem przekonany, że własnie przez nią film "Niezniszczalni" został pominięty w tegorocznych nominacjach; wielka szkoda:(

lucwarchol

Meryl może tak, ale gdyby tylko żyła Helena Modrzejewska czy Ingrid Bergman....

lucwarchol

mimo to z pania Giselle "chodzić" mógłbym lub chociaż kolegować ;))

piopio

Przecież ty faja jesteś....

laguardia

Zapewne miałeś mnie w ustach ale uwierz, to tylko twoje fantazje Musi ci wystarczyć "lateksowy kompan" z szuflady.

lubiefilmy_rav

moim zdaniem lepiej w roli Sandry wypadła by ona:

http://www.filmweb.pl/person/Ana+de+la+Reguera-135128

lubiefilmy_rav

Zapewne z serialu "Bela, a Feia" (brazylijska wersja "Brzyduli") w którym występowała w głównej roli.

lubiefilmy_rav

domyśl się geniuszu

lubiefilmy_rav

Może mu dała...

Bociek_O_le

A tobie nikt nigdy nie dał...z bani?

lubiefilmy_rav

ja myśle że ona jest celowo wzięta po co chłopakom odbierać chwałę, to w końcu o nich film:-))))

lubiefilmy_rav

Piękna kobieta, początkująca aktorka, która zagrała rewelacyjnie. Zagrała super! No ale pedo-barany i inne lemingi wolałyby w tej roli Olszówkę, Jandę albo...Biedronia ;-) Takim dziwolągom jak ty nie podoba się nawet piękna, zdolna aktorka. Gdyby nie filmweb nigdy bym się nie przekonał, że jest aż tylu przygłupów w tym kraju.
"-Podoba ci się to ferrari?
-Nie podoba mi się"
-A Bellucci w Malenie?
-Nie podoba mi się,
-A jacht na morzu?
-Też nie!", tak wygląda dialog z matołem...

Za takie poglądy jak twoje powinno się zamykać do ciężkich więzień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones